BlogBüyüler

İstemediğin insandan kurtulma büyüsü

En iyi kurtulma büyüsü nasıl yapılır?

Size zarar veren, rahatsız eden, zorbalık uygulayan ya da sizinle uğraşan bir insandan en etkili kurtulma büyüleri aşağıdaki gibidir.

KOLAY TUZ VE İPLİK BÜYÜSÜ

En kolay istenmeyen insandan kurtulma büyüsü nasıl yapılırı anlattık.

Bu bağlayıcı büyü için, zorbanın adını bir kâğıt parçasına yazın ve bir masanın üzerine koyun. Siyah bir mum yakın. Saat yönünde, adını bir deniz tuzu çemberi ile çevreleyin. Kısa bir siyah nakış ipi ile, kâğıt parçasının etrafına sıkıca bir düğüm atarak buruşmasını sağlayın. Düğümü bağlarken, “Seni bağladım [zorbanın adı]. Diğer insanlara veya gezegene zarar verme gücünüz yok. Hakaretlerin güçsüz. Düşmanlığınız güçsüz. Bugünden itibaren hiçbir zarar vermeyeceksin. ” 7 fazla siyah iplikle 7 kez daha tekrarlayın. Mumu söndürün. Kâğıdı ve ipi bir gece de tuz çemberinde bırakın. Sabah, tuzu tuvalete atın ve bağlanan adı ateşe atın.

KOLAY TAROT BÜYÜSÜ

Bu bağlayıcı büyü için adalet arketipi ile yakın bir şekilde çalışacaksınız. Kurtulma büyüsünün en etkili halini bu kolay tarot büyüsü ile keşfedebilirsiniz.

Tarot destesinden Adalet kartını masanıza yerleştirin. Beyaz bir mum yakın ve şunları söyleyin: “[Zorbanın adı] zarar vereceğiniz, aşağılayacağınız veya rahatsız ettiğiniz herkes adına, Adaletin arketipsel enerjisini çağırıyorum. Bu kadim, hızlı ve eksiksiz güçle artık tüm gücünüzü zarar vermemek için bağlıyorum. ” Zorbanın tam adını ve / veya resmini bir kâğıt parçası üzerinde, belki bir tava veya tencerede yakmak için mum ışığını kullanın. Yandığında, “Tıpkı bu kâğıt artık küle dönüştüğü gibi, zarar verme gücün de artık tamamen kaldırılmış ve sıfıra indirilmiştir” deyin. Küller soğuduğunda deniz tuzu ile karıştırın ve sifonu çekin. Daireyi açtıktan sonra mumu söndürün.

DIŞLANMA BÜYÜSÜ

Rahatsız eden insanlardan ve beladan kurtulma büyüsü nasıl yapılır, açıklayalım.

Bir zorbayı görmezden gelin ve bu dışlanma büyüsüyle gücünü buza koyun. Zorbanın resmini çekin veya zorbanın adını bir kâğıda yazın. Küçük bir kavanoza koyun. Derken üzerine su dökün, “[Zorba adı], zarar verme gücünüz ateş gibiyse, şimdi o gücü tamamen söndürüyorum. Artık yanmıyor. ” Kavanozu kapakla kapatın. Siyah kurdeleye sarın ve sıkıca bağlayın ve söyleyin: “[Zorba adı] eğer zarar verme gücün kanat gibiyse, şimdi bu gücü tamamen bağlayıp hareketsiz hale getiriyorum. Artık uçmuyor. ” Kavanozu üç kez saat yönünün tersine çevirin ve söyleyin: “[Zorba adı], gücünüz artık çözüldü. İvmesi yoktur. Gücü yoktur. Şimdi geldiği doğal hiçliğe geri dönüyor. ” Şimdi kavanozu dondurucunuza koyun.

Bu büyüler karmaşık ve zor durumlar için geçerli olmayabilir bu yüzden gerçek bir medyum ile iletişime geçmeniz sizin için en sağlıklı ve en etkili yöntem olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu