Büyüler

İşe Yarayan Voodoo Aşk Büyüleri

Büyü yapmak isteyip istemediğinizi kendinize sormanız gereken en kritik sorulardan biri, büyüleri nasıl çalıştıracağınızdır. Sonuçta, işe yaramayacaklarsa büyü yapmak için hiçbir sebep olmazdı. Neyse ki, işe yarayan voodoo aşk büyüleri yapmak çok zor bir şey değil. Bu makalede verdiğim yönergeleri takip etmeye istekli olduğunuz sürece durum böyle olacaktır.

Fikriniz hemen işe yarayan aşk büyüleri yapmaksa, inancın ve disiplinin önemini anlamanız gerekecek. Büyü gibi ruhsal şeyler, yalnızca talimatları takip etme disiplinine sahip olanlar için değil, aynı zamanda yaptıkları eylemlerin olasılığına da inananlar için işe yarar.

Bu makalede verdiğim tavsiyelerin çoğunun, daha önce başka makalelerde verdiğimi fark edeceksiniz. Ancak, bir araya toplayıp tek parça halinde koymaya karar verdik.

Hedeflerinizi Belirleyin

Bir gecede işe yarayan voodoo aşk büyülerinin ne istediğinizi netleştirme yeteneğinize bağlı olduğunu yeterince vurgulayamam. Ne istediğinizi açıklamanın net hedefler belirlemekten başka bir yolu yoktur. Hedefleri yazmaya gerek olmasa da, çoğu kez başaranların, başaramayanlardan daha iyi sonuçlara ulaştığını fark ettik. Hedef belirlemek zor bir şey olmamalıdır. Oturup ne istediğinizi açıkça belirtmeyi içerir. Beyin, ancak bu hedeflerin ne olduğunu söyleyebilirseniz, hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olabilir.

Bu durumda evde hızlı çalışan voodoo aşk büyüleri hakkında bahsediyoruz. Bu, birinin sevgisini çekmek istediğiniz anlamına gelir. Ancak, o kişinin kim olduğunu açıkça belirtmedikçe, büyülerinizin işe yaraması mümkün değildir. Bunun ne zaman olmasını istediğinizi ve dileğinizin diğer belirli unsurlarını söylemek isteyeceksiniz.

Olasılığa inan. Diğer makalelerimizi okuduysanız, şeylerin yalnızca artık onlar için hazır olanların başına geldiğine inandığımı bileceksiniz. Siz işe yarayacağına inanarak başlamadığınız sürece, dakikalar içinde işe yarayan voodoo aşk büyülerinizin hiçbir şekilde işe yaraması mümkün değildir. İnanmanın başlangıçta bir meydan okuma olabileceğini biliyorum. Sonuçta hepimiz olumsuzlukların gündem olduğu ortamlardan geliyoruz. İnsanlar her zaman neyin işe yarayacağının aksine işe yaramayacağını bulur. Bu nedenle, kendimizi sürekli yeteneklerimizden şüphe ederken buluyoruz.

Malzeme olmadan işe yarayan voodoo aşk büyüleriniz için, inanmak için pratik yaparak başlamalısınız. Büyük şeylerle başlamanıza gerek yok. “Bugünün harika bir gün olacağını düşünüyorum” gibi küçük bir şeyle başlayın. İnandığınız şeylerin gerçekten gerçekleşebileceğini görmeye başladığınızda, beyniniz de sizinle birlikte çalışmaya başlar.

voodoo aşk büyüleri

Doğru Enerjiyi Yaratın

Evet, 24 saatte işe yarayan aşk büyüleri mümkündür. Bununla birlikte, onlara çalışmak için doğru gücü vermeniz gerekecek. Yaptığımız büyülerin olabildiğince hızlı çalışması için doğru ortamı nasıl yaratırız? Sizi aşağı çeken tüm olumsuz şeylerden kurtulmalısınız.

Kıskançlık, nefret veya kıskançlık tarafından yönlendiriliyorsanız, hemen işe yarayan aşk büyüleri asla sizin için çalışmayacaktır. Kendinize, sizi hangi şeylerin ağırlaştırdığını sorduğunuz bir iç gözlemle başlayın. Barışman gereken biri var mı? Af dilemeye gerek var mı? Ancak o zaman size ait olan nimetleri kabul etmek için kalbinizi arındırırsınız.

Cevap Duygularda

Birkaç şey hayal etmenizi isteyerek başlayayım. Kendinizi çok mutlu hissettiğiniz bir günü hayal edin. Şimdi, çok fazla sevgi ve takdir hissettiğiniz bir gün hayal edin. Hayatınızda rahatladığınız bir zamanı gözünüzde canlandırın çünkü her şeyin birlikte iyiye gideceğini biliyordunuz.

Şimdi bunu tersine çevirelim. Sizi sinirlendiren bir insan düşünün. Birinin başına gelen bir şeyin sizi kıskandırdığı bir zamanı düşünün. Peki ya seni çok kızdıran bir durum? Aklınıza koyduğunuz şeylerle duygularınızın nasıl değiştiğini görüyor musunuz? Yaptığımız egzersiz duygularınızı kontrol etmenin önemini gösteriyor. Yeni başlayanlar için işe yarayan basit aşk büyülerinin sizin için de işe yaramasını istiyorsanız, duygularınızı kontrol altında tutmaya başlamanın zamanı geldi.

Hepimizin duygularımızı kontrol edemeyeceğimize inandığımızı biliyorum. Ancak bu doğru değil. Duygularınız, aklınıza ne gelmesini kabul ettiğinize bağlıdır. Örneğin, bir arkadaşınız bir ev satın aldığında kıskançlık duymak yerine, bir gün işler sizin için iyi gitmediyse, artık sığınacak bir yeriniz olduğu için mutlu olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu