Büyüler

İşe Yarayan Bedava Aşk Büyüleri

Sihirli bir aşk büyüleri yapmak, kişinin hayatına gerçek aşkı çekmek için evrenin ve doğanın enerjileriyle çalışmak demektir. Güç ayrıca bir çiftin bağını güçlendirebilir ve onları birbirine yaklaştırır. Çekme, bağlama, kaybedilen sevgiliyi geri kazanma gibi birçok aşk büyüsü vardır.

Aşk büyüleri popüler ancak zor bir konudur ve güçlerini asla hafife almayın. Evde sihirli bir aşk büyüsü yapmak isterseniz dikkatli olmanız gerekir. Her yerde olduğundan daha fazla, yapılacak ilk önemli şey doğru büyüyü seçmektir.

Çekme büyüleri ile ezme büyülerinin aynı olduğunu düşünebilirsiniz; ancak her ikisi de farklı sonuçlar ve farklı yan etkiler gösterir. Bunu aklınızda bulundurun ve kullanacağınız aşk büyüsüne karar verirken asla hata yapmayın. Bir büyüyü diğer büyülerin etkisini üst üste bindirmek veya durdurmak için kullanmak büyük bir yanlıştır. Büyücüler, etkiyi geri almak için bu büyüleri üst üste bindirmemenizi tavsiye ediyor; bunun yerine, eski aşk büyünüzü ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanmış, uygun şekilde kurulmuş bir büyü arayın. İşte inanılmaz işe yarayan aşk için bazı ücretsiz büyüleri;

Cazibe Büyüleri

Cazibe büyüleri, başkalarının bir tanesini nasıl gördüğü veya düşündüğü ile başa çıkmak için kullanılan güçlü bir büyü setidir. İnsanlar genelde arzularını farklı yönlerden ( kariyer, aşk, refah ve zenginlik) yerine getirmek için cazibe büyüleri isterler. Ancak, çoğu vaka aşk etrafında döner.

Büyü yapma konusunda fazla bilginiz yoksa, çevrimiçi olarak büyü yapanlardan profesyonel yardım almanız gerekir. Aksi takdirde, büyü yanlış yapıldığında geri tepebilir ve iyi sonuçlar getirmeyebilir. Basit bir cazibe büyüsü arıyorsanız, aşağıdaki ‘sevgiliyi cezbetme’ büyüsünün talimatlarına bir göz atın.

  1. Bu ritüeli gerçekleştirmek için defneyapraklarına ve sönen bir ateşe ihtiyacınız var.
  2. Ritüel hakkında rahat bir yer bulun ve sönen ateşin önünde oturun. Yanan ateşe bakın, zihninizi sakinleştirin ve yalnızca aşk ile ilgili düşüncelere odaklanın. Dizlerinizin arasına küçük bir sepet defneyaprağı koyun. Ateşe bakarak sepetten bir avuç yaprak alın; sonra onları sönmekte olan ateşe atın ve alev almalarını bekleyin.
  3. Bu arada, şu ilahiyi yüksek sesle söyleyin: “ Ateşte defne yaprakları yanıyor. Lütfen dileğimi evrene gönder ve o özel insanı hayatıma çek. ”
  4. Son olarak alev sönene kadar bekleyin ve yukarıdaki tüm adımları 3 kez tekrarlayın.

Aşk Büyüleri

Ezme Büyüleri

Bazıları için ezme büyüleri yapılması en kolay olanlardır. Aynı zamanda en popüler büyülerden biridir. Tabii ki, popülerliğinin nedenleri olmalı: ilk olarak, bu büyülerin geri tepme şansı çok az; ikincisi, olumsuz sonuçları zar zor gösterirler.

Mesele şu ki, ezme büyülerinden gelen sihrin gücü güçlüdür ve hafife alınmamalıdır. Ezilme büyüsünü gönülsüzce yaparsanız, sonuç mükemmel olmaz.

Bu büyülerin yapılması basittir; yine de bunların çıkarılmasının oldukça zor olduğunu hatırlatmama izin verin. Etkilerini temizlemek istiyorsanız, kaldırma amacı ile tasarlanmış bir büyü bulmanız gerekir. Efektlerin gösterilmesi çok zaman alır.

  1. Bugünün makalesinde sunacağım en iyi ezilme büyüsü, ‘seni sevmesini sağlama’ büyüsüdür. Bu, çok fazla eşya gerektirmeyen çok kolay bir büyü… sadece: bir parça kağıt, uzun kırmızı bir iplik ve en sevdiğiniz renkle kalem.
  2. Hedeflenen kişinin adını ve soyadını yazarak ritüele başlayalım. Sonra, her iki ismin etrafına da mükemmel bir daire çizmeni istiyorum; Onunla sadece fiziksel bir ilişki istiyorsanız, bir kare veya dikdörtgen çizin. Bittiğinde, şekli kesin ve üzerine en sevdiğiniz parfümü püskürtün.
  3. Onu görmeye gittiğinizde o parçayı yastığınızın altına koyabilir veya cebinize koyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu