Büyüler

İşe Yarayan Basit Bir Aşk Büyüsü

İşe yarayan basit bir aşk büyüsü mü arıyorsunuz? O zaman bu büyü senin için. Bu, büyü yapınızı basit tutmak istediğinizde yapacağınız aşk büyüsüdür.

Bu büyü, sihirle ilgili herhangi bir gelişmiş yetenek gerektirmez ve ek eşya gerektirmez. Bu basit bir aşk büyüsü, emrinizdeki en güçlü sihirli alet – zihniniz – kullanılarak yapılır.

Sadeliğine rağmen, daha az güçlü olduğu anlamına gelmez. “Zihin gözünüze” tamamen hakim olabilirseniz, istediğiniz zaman bunun gibi büyüler yapabileceğinizi göreceksiniz. Bu tür minimalist büyü yeteneklerini kullanabilmek, yapmak isteyebileceğiniz daha karmaşık büyülerin gücünü büyütmeye yardımcı olabilir.

Adım # 1: Daireyi Oluşturmak

Büyüye başlamadan önce sihirli bir daire oluşturmak isteyeceksiniz. Bu aşk büyüsü geri kalanında olduğu gibi, çemberi olabildiğince basitleştirmeye devam edeceğiz. Bu, çemberin size daha az koruma sağlayacağı anlamına gelmez. Niyetiniz ve enerjiniz, bu büyü için çemberi atmanıza izin verecek şeylerdir.

Bu büyüyü yapmak için “aklınızın gözünü” kullanacaksınız. Başlamak için tüm dikkatinizi vücudunuza odaklayın. Enerji içinizde kendini gösterirken hissedin. Sonra görselleştirmeyi kullanarak bu enerjinin ellerinizin etrafında bir aura yaratan mavi bir güce dönüştüğünü görün.

Şimdi o enerjinin ayaklarınızı çevreleyen dar mavi bir daireye doğru yansıtıldığını hayal edin. Zihninizde o enerjinin titreşim gücünü gerçekten hissedin. Şimdi yavaşça o mavi enerji çemberinin yavaşça genişlediğini görün. Çemberi, içinde aşk büyüsünü yapacağınız alanı kuşatana kadar dışarı itin. Şimdi daireyi çevirdiniz.

basit bir aşk büyüsü

Adım # 2: Resmi Oluşturun

Hangisinin sizin için en rahat olduğuna bağlı olarak diz çök veya yere otur. Gözlerinizi kapatın ve üç derin nefes alın. Kendinizi tamamen rahatlamış ve kontrolü elinizde hissettiğiniz resmi oluşturmaya başlamadan önce önemlidir.

Sevdiğiniz kişinin zihninde bir resim oluşturarak başlayın. O kişiyi mutlu ve memnun olarak gördüğünüzden emin olun. Şimdi kendini resmin içine çekmen gerekiyor. İkinizi birlikte, aşık ve birlikte bir randevunun tadını çıkarın. İkinizin birlikte ve mutlu olmasının nasıl bir şey olduğunu gerçekten hissedin.

Adım # 3: Büyülü Sözü Söyleyin

Artık geleceğinizin resmini birlikte oluşturduğunuza göre, sizi bir araya getirmek için büyülü sözlerinizi ifade etme zamanı. Aşağıdaki üç kez söyleyin: “Birlikte mutlu gördüğüm gelecek aşkımız birleştirildi. Öyle mi olacak”

Şimdi bu kişiye duyduğunuz tüm sevgiyi evrene yansıtın. Büyü şimdi yapıldı ve çemberi açma zamanı geldi.

Adım # 4: Daireyi Açın

Kapatmak için yaptığınız gibi aynı görselleştirmeyi yaparak daireyi açarsınız. Ayağa kalkın ve büyüyü yaptığınız alanı çevreleyen mavi enerji çemberini görün. Mavi enerji çemberinin yavaşça küçüldüğünü gözünüzde canlandırın. Sonunda ayaklarınızın altında olduğu noktaya kadar büzülür. Şimdi zihninizin gözünde mavi enerjinin yukarı, ellerinize ve vücudunuza doğru geri çekildiğini görün. Daire artık açık.

Hangi Büyüler İşe Yarar?

Çok etkili ve genellikle işe yarayan bazı büyüler var. Ancak, gerçekten işe yarayacağına inanmıyorsanız, büyünün işe yaramayacağını bilmelisiniz. Unutma, zihniyet her şeydir.

Yani, büyünün çalıştığını gerçekten bir kez hayal ettiğinizde, onu etkili olmaya iten başka yönler de var. Örneğin, büyüye pozitif enerji ekleyebilecek mumlar, otlar, yağlar, taşlar, tütsü ve diğer malzemeler gibi kullanabileceğiniz bazı malzemeler vardır. Büyü için gerekli malzemelerden bazılarına sahip değilseniz, her zaman doğaçlama yapabilirsiniz. Malzemeler faydalıdır ancak en önemli bileşen hayal gücünüzdür.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu