2010-2020 Arşiv

İntikam İçin Büyü

Şimdi eğer birinden üzülüyorsanız ve o kişiyi cezalandırmak ve size yanlış yaptıklarını anlamalarını sağlamak istiyorsanız, işte büyü hakkında ipuçları. Yapabileceğiniz basit bir intikam büyüsü var ve sonucunu görebiliyorsunuz. Bunun için tek ihtiyacınız olan belirli malzemeler. Bir siyah mum, bir kağıt, bir kalem ve bir kül tablasıdır. Önce mumu yak. Yanık tutun ve diğer tarafa kağıdı alın ve kişinin adını yazın (Tam adı yazılmalıdır). Bunu yaptıktan sonra, şimdi o belirli kişi yüzünden sahip olduğunuz duygularınıza, hayal kırıklığınıza, endişenize, acı ve ıstıraba odaklanın. Şimdi, acınıza konsantre olduktan sonra kağıdı parçalara ayırın. Şimdi bu yırtılmış kağıtları yakın ve kül tablasına koyun. Şimdi, “Bana verdikleri tüm acılardan ötürü kişiden intikam alıyorum. Tüm iyileşmemiş yaralar ve kalbimde kalan işkence için. Puanları sizinle hallediyorum. Sana acımı hissettiriyorum, böylece benim hissettiğimi ilk elden deneyimleyebileceksin. Öyleyse düşün! Külleri çöpe atın. Şimdi büyü tamamlandı.

İntikam İçin Birine Nasıl Büyü Yapılır?

İntikam almak için birine büyü yapmak için tek yapmanız gereken tapuyu yapmaktır. Senedi yaptığında ve bunu da belirli bir zamanda büyü yapılır. Hatta bunun için bir intikam büyüsü bile söyleyebilirsiniz. Böylece küçük eylemleriniz ve bir uzmana danışarak intikam alabilirsiniz.

İntikam Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir intikam büyüsü yapmak için, büyüyü uzmanın rehberliğinde gerçekleştirmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra iş bitecek. Bunu sadece su, sirke ve zerdeçal kullanarak yapabilirsiniz. Basitçe hepsini bir araya getirin, onunla gargara yapın ve sonra iş biter. Öyleyse, bunun gibi uzmanın size aynı şekilde rehberlik edebileceği büyüler var.

İntikam

Limonlu Birine Kötü Büyü Nasıl Yapılır?

Senden uzak durmak istediğin kişi üzerinde limon kullanan bir büyü kullanılıyor. Bu büyü , onu çevirdiğiniz kişinin varlığıyla sizi rahatsız etmeyi bırakacak şekilde çalışır . Herhangi bir zarar vermez, sadece hedefinizin enerjisini sizden belki bir başkasına kaydırır. Yöntem çok basit. Yapmanız gereken tek şey, bir limon alıp hayatınızdan uzak tutmak istediğiniz kişinin adını yazmak, sizi rahatsız eden biri işte, kolejde veya evde olabilir. Bu limonu dondurucuda saklayın ve orada bırakın. Yakında kişinin sizden ve yolunuzdan uzaklaştığını göreceksiniz.

Laneti Kaldırma

Aşk laneti iki şekilde kaldırılabilir;

Size büyü yapan kişiyi tanıyorsanız, bir ayna ve resmini çekin (portre veya cep telefonunda). Resmini aynaya bakacak şekilde tutun ve 5 kez “Ne verirsen onu alırsın” deyin. Bu şekilde onlara büyüyü yansıtırsınız.

Sözlerin ne olduğundan emin değilseniz, küvetinizi suyla doldurun. Buna gül yaprakları ekleyin ve kokulu mumlar yakın. Suya da biraz tuz ekleyin. Şimdi vücudunuzdaki tüm olumsuzlukları gidererek 30 dakikalık rahatlatıcı bir banyo yapın. İşiniz bittiğinde tüm bu suyu boşaltın.

Biber ve Kırmızı Biberle İntikam Almak İçin Birine Büyü Nasıl Yapılır?

Birine biber ve acı biberle intikam almak için büyü yapmak çok kolay bir süreçtir. Bu büyü, hayatınızdan uzak durmak istediğiniz birine atılabilir veya düşmanınızın acı çekmesini ve sorunlarla yüzleşmesini istiyorsanız bile onu kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yumruğunuza biraz biber ve kırmızı biber alıp düşmanınızın avlusuna koymak veya paspaslarının altına koymaktır. Acı biber aynı kişiden ödünç alınırsa daha da iyi çalışır. Bu basit bir büyüdür ve hedefinizin hayatında rahatsızlıklara neden olur.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu