2010-2020 Arşiv

İlişkileri ve Aşkı Etkilemenin Sihirli Yolları

Aşkı nasıl etkilersin? Yüzeyde, imkansız görünüyor. Dünyadaki hem yaratılış hem de yıkımın en zor, karmaşık, kafa karıştırıcı, harika, bağımlılık yapan, tatmin edici güçlerini nasıl anlıyorsunuz?

Aşk, aynı anda, hayatın en büyük lütfu ve en büyük lanetidir. Bağlanmayı reddediyor. Mantığa meydan okuyor. Vazgeçmekle sınırları aşar. Aşk size hayatın anlamını gösterebilir. Ve aşk, bildiğin her şeyi yok edebilir. Aşk, hem izlemesi nefes kesici hem de kaybetmesi korkunç olabilen kaotik ve kusurlu bir danstır.

Ama biz insanlar aptal, kararsız yaratıklarız; Kendimizi evrenin devleri olarak gören ölümlüler. Bir başkasının kalbinde doğru çınlayan büyülü, muzaffer akoru vurmak umuduyla hakkında çok az şey bildiğimiz şeylerle uğraşır ve uğraşırız. Sonuçta: hayatın anlamı aşk değilse, o zaman başka ne olabilir ki? Öyleyse neden yalnız kalplerimizin ikizini kazanmanın her olasılığı için çabalamayalım? Sonuçta aptalız. Oldukça kararsızız. Ama aynı zamanda aklımızı koyduğumuzda da kendimizle ilgili sinirimiz var. Ve aşk gerçekten de dünyanın en güzel şeylerinden bazılarını üretti. Belki de sonuçta değerli bir hedeftir.

Peki aşkı nasıl etkilersin? Çağlar boyunca ve dünyanın her yerinde aşka düşkün kalp arayan diğer birçok kişinin ayak izlerini takip edin: bir aşk büyüsü deneyin!

Cazibe Büyüleri

Çekim büyüleri, iki kişi arasında ilgi yaratmak için kullanılır. Başkalarının sizi daha çok sevmesini veya size karşı romantik ve duygusal hissetmesini sağlamak için bir cazibe büyüsü kullanılabilir. Basit bir aşk büyüsü ile romantik bir cazibe büyüsü arasındaki temel fark, aşk büyülerinin daha uzun bir bağlılık hedeflemesine karşın, çekiciliğin daha çok geçici tarafta olmasıdır. Bu, birbirlerini dışladıkları anlamına gelmez. İkisine de sahip olabilirsiniz!

Aşkı

Aşk ve Cazibe

Aslında, biri ya da diğeri oldukça harika olsa da, ikisi de daha da iyi. Aşk ve cazibe fikirleri birbirinden yararlanır ve diğerinin varlığıyla zenginleştirilir. Aynı şey aşk büyüleri ve çekicilik büyüleri için de geçerlidir. Belirli bir aşk büyüsü, iki kişi arasında güçlü bir bağ oluşturabilir ve çekim büyüsü, birbirlerini çekici hissetmelerine yardımcı olabilir. Etkili bir kombinasyon. Cazibe büyülerinin diğer kullanımları;

  • Çekici enerjiyi yaymak için kendinize bir cazibe büyüsü kullanın: Bir cazibe büyüsü, insanları size çeken bir tür aşk büyüsüdür. Kendinize veya bir başkasına cazibe büyüsü yapabilirsiniz. Bu tür aşk büyüsünün temel amacı, pozitif enerji yaymak ve sizin gibi birini arayan insanları cezbetmektir.
  • Bir cazibe büyüsü kariyerinize yardımcı olabilir: Cazibe büyüleriyle ilgili yaygın bir yanlış anlama, onların yalnızca romantik ilgi alanları için olduklarıdır. Gerçekte, cazibe büyüleri işinizde de başarıya yol açabilir. Kariyer gelişimi için bir mum büyüsü çözümü için aşağıya bakın.

Cazibe büyüleri birçok biçimde gelir. Örnekler şunları içerir;

  • Bal Kavanoz Büyüsü – balın doğuştan gelen tatlılığı, canlılığı ve doğal cazibesi nedeniyle cazibe için güçlü bileşen. Nasıl yapılır: Bir kişinin adını bir kavanoz balın içine koyun ve her gün pozitif enerjiye odaklanarak bekleyin. Bir süre sonra bu kişiyi sonuç olarak “tatlı” bulabilirsiniz!
  • Hayalinizdeki Poşet – Lavanta, adaçayı, gül yaprakları, nar taneleri ve kuvars kristalini bir poşet torbada birleştirin. Nasıl yapılır: hayallerimizdeki sevgiliyi bulmak için yastığınızın altındaki poşetle uyuyun!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu