Büyüler

Hızlı Çalışan Kara Aşk Büyüleri

Hızlı çalışan bir kara büyüsü yapmak için ihtiyacınız olan tek şey pembe bir mum, misk yağı, kibrit, bıçak veya iğne, bir parça parşömen kağıdı ve bir kalem gibi kalın beyaz bir mumdur. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken bir daire yapmak, ortada olmak ve sonra beyaz mumun içine isminizi ve pembe mumun üzerine sevgilinizin adını kazımaktır. Şimdi mumları merkezden uca doğru misk yağı ile ovun. Şimdi beyaz mumu kibritle, pembe mumu beyaz mumun aleviyle yak. Şimdi en az otuz dakika mumların alevine odaklanmaya başlayın. Şimdi durumu ve sevdiğiniz kişiyi elde etmek için ne kadar istediğinizi görselleştirmeye başlayın. Şimdi parşömen kağıdını önünüze koyun ve üzerine üç kalp yapın. Şimdi bir yandan beyaz bir mum alın ve balmumunu kalbe damlatın, siz düşünmeye devam edin ve partnerinize ne kadar sevgi vereceğinizi ve birlikte olduğunuzda ne yapacağınızı hayal edin. Kalpler mumla kaplandığında, şimdi beyaz mumu söndürün. Şimdi aynı şekilde pembe mumu alın ve mumu kalplerin üzerine dökün. Ona olan sevgiyi gözünüzde canlandırırken tüm kalpleri örtün Bunu kesintisiz altı gün boyunca yapın. Aynı mum ve aynı parşömen kağıdını kullanın. Onunla işiniz bittiğinde ve sevginizi elde ettiğinizde, şimdi sevginizi doğaya verin. Aynı mum ve aynı parşömen kağıdını kullanın. Onunla işiniz bittiğinde ve sevginizi elde ettiğinizde, şimdi sevginizi doğaya verin. Aynı mum ve aynı parşömen kağıdını kullanın. Onunla işiniz bittiğinde ve aşkınız olduğunda, şimdi sevginizi doğaya verin.

Güçlü Kara Aşk Büyüleri

Aşk hayatınızı süper harika kılmak, sizin için güçlü bir kara büyü aşk büyüsüdür. Bunu yapmak için ihtiyacınız olan tek şey, bir kırmızı gül, bir kırmızı mum, bir pembe mum, yeni aşkınızı bulacağınız bir bölgenin haritası. Bu nedenle, her iki mumu da yakmaya başlayın ve onları haritanın her iki tarafında tutun. Şimdi sıradaki, aşkınızda olmasını istediğiniz nitelikleri haritada yazmak. Düzgün yaz. Şimdi çiçeklerden yaprakları nazikçe çıkarın ve haritanın üzerinde süzülmelerine izin verin. Düştüklerinde durmadan: “Bu haritanın köşelerinde aşk hayatım bulunacak” diyorlar. Şimdi sıradaki yaprakları toplayın ve sonra onları tek tek ön kapınızdan bırakın. Bir yol gibi yay. Siz bunu yaparken: “Yol, aşkımız olsun çiçeklerin basamaklarında sizi bana getirmeye hazır”. Mumlar yandığında onları haritayla dışarı çıkarın ve şimdi hepsini birlikte gömün. Yani burada yapılır. Bittiğinde göreceksin büyü çalışması ve aşk hayatın harika olurdu.

Hızlı Çalışan Kara Aşk Büyüleri

Kara Büyü Nasıl Kaldırılır?

Her türlü kara büyüsü kaldırmak için Tanrıların adını zikretmeniz gerekir. Ne kadar çok dua ederseniz, etrafınızdaki pozitif enerji o kadar fazla olacaktır.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Herhangi bir kara büyü büyüsü yapmak için tek yapmanız gereken bir uzmana danışmaktır. Sana doğru yolu gösterecekler. Size bazı mantraları gerçekleştirmeniz veya söylemeniz için ritüelleri söyleyecekler ve sonra gitmeye hazırsınız. Hayatınızı bir yaşanabilir hale getirebilirsiniz.

Kara Büyü Büyüleri Nasıl Kaldırılır?

Herhangi bir kara büyüyü ortadan kaldırmak için ihtiyacınız olan tek şey çevrenizdeki kutsal mantrayı yüksek sesle dua etmek, tüm negatif enerji kaybolsun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu