2010-2020 Arşiv

Hızlı Çalışan Aşk Bağlama Büyüsü

Hızlı çalışan aşk bağlama büyüsü yapmak ister misiniz? Bu büyüyü seçtiğinizde kişiyi sonsuza kadar bağlayabilirsiniz. Ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, ne kadar uzakta görünürlerse görünsünler veya şu anda kimlerle birlikte olurlarsa olsunlar bu büyü işe yarayacaktır.

Kelimelerle Onu Çekmek İçin Basit Aşk Büyüsü, Hiçbir Bileşen Gerektirmez

Hayatımıza girdiğimizde hepimiz birine çekici geliriz ve onları çok isteriz ama çoğu zaman ne hissettiğimizi söylemekten çok korkarız. Eğer bu şekilde hissettiyseniz, o zaman bu basit aşk büyüsünü onu kelimelerle ve hiçbir içerik gerektirmeden çekmek için denemelisiniz. Tüm yapmanız gereken;

 • Telefonunuzdan onun resmini, gerçek veya sanal olanını çekin.
 • Kişiyle konuşun ve onu rutininizin bir parçası yapın.
 • Onlara günaydın ve iyi geceler dileyin ve onlarla tüm duygularınızı açıkça ve güvenle paylaşın.
 • Onlara bütün gün onlar hakkında nasıl düşündüğünüzü ve nasıl hayatınızın bir parçası haline geldiklerini anlatın.
 • Onlara, “Bu resimden çık ve gerçek hayatımın bir parçası ol” deyin. Onlarla yaşamı hayal edin.

Bu tuhaf gelebilir ama işe yarıyor! Niyetiniz ve inancınız ne kadar güçlüyse, arzuladığınız şeyi o kadar çabuk çekersiniz. İstediğiniz kişiyi bu kadar çok çekmek, bu kadar kolay. Herhangi bir malzemeye ihtiyacınız yok ve onu kelimelerle çekmek için bu basit aşk büyüsü yeterli.

Bağlama Büyüsü

Voodoo Bebeği İçeriksiz Aşk Büyüsü

Voodoo aşk büyüleri neredeyse tüm aşk hayatı sorunlarınızı çözer. Birini cezbetmekten, eski sevgilinize geri dönmekten, biriyle bağlanmaktan, bir ruh eşi bulmak ve hatta birinden ayrılmaktan. Bu Voodoo bebeği aşk büyüleri çok güçlü ve etkilidir. Oyuncak bebek, belirli bir kişiyi temsil etmek için kullanılır ve onlarda istediğimiz değişiklikler yapılır. Şu şekilde yapılır;

 1. Bir oyuncak bebek kil veya kumaş dolgu veya balmumu yapın. Bebeğin temsil etmesini ve ismini oyuncak bebeğe yazmasını / oymasını istediğiniz kişinin saçı veya tırnağı gibi bir şey eklediğinizden emin olun.
 2. Muhtemelen Cuma günü beyaz bir mum yak ve bebeği kırmızı kurdele ile sar. Bağlarınızın dediği gibi, “kalbimi sizinkine dokuyorum”.
 3. Bebeği mum alevinin yanına götürün ve ” Benim için yanmanıza izin verin ” deyin. Bebeği bir gece çarşafta bırakın ve ardından güvenli bir yerde saklayın.
 4. Birkaç gün içinde büyüsünü görmeye başlayacaksınız.

Bu basit prosedürle, çok uzun zamandır aradığınız kişiyi çok geçmeden çekmeye başlayacaksınız. Malzemesiz Voodoo bebeği aşk büyüsü, uygun yöntemle yapılırsa çok etkilidir.

Resimlerle Güçlü Aşk Büyüsü, Resimlerle Bir Mum Kullanarak Büyü

Resimlerle güçlü aşk büyüsü ve resimli bir mum kullanarak şehvet büyüsü en uzun süredir kullanılmaktadır. Resimlerle yapıldığında aşk büyüleri daha iyi sonuçlar verir. Aşk hayatınızla ilgili her türlü sorunu çözmek için aşk büyüleri yapılabilir. Onun resmine aşık olmasını sağlamak için bir aşk büyüsü yapmak için işte adımlar;

 1. Resmini çekin.
 2. Beyaz bir mum yak ve o resimle gerçek bir insanmış gibi konuş.
 3. Onlarla ne hissettiğinizi ve sizin için hissetmelerini beklediğinizi paylaşın.
 4. Bu sözleri söyleyin; “ Artık benimsin ve sonsuza benimle kalır ” en az 30 kat ve yakında daha yakın o kişiye alacak şekilde büyü oluyor göreceksiniz.

Resimlerle bir mum kullanarak şehvet büyüsü yapmak için;

İlişkilerinizi daha samimi hale getirmek için şehvet büyüleri kullanılır. Cinsel yaşamınızdaki kıvılcımı kaybettiğinizi hissediyorsanız veya partnerinizi cinsel olarak uyandırmak istiyorsanız, o zaman bu aşk büyülerini deneyin.

 1. Kırmızı bir mum al ve yak. Kırmızı yanan bir mum şehvet ve samimiyeti simgeler.
 2. Mumu yaktığın zaman. Gözlerinizi kapatın ve partnerinizle yapmak istediğiniz her şeyi gözünüzde canlandırın. Görselleştirmenin saf ve güçlü olduğundan emin olun.
 3. Görselleştirme ne kadar güçlü olursa sonuçlar o kadar iyi olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu