2010-2020 Arşiv

Hızlı Çalışan 4 Güçlü Büyü

İster aşkı arıyor olun, ister belirli bir kişinin size aşık olmasını umuyor olun, güçlü büyü kullanmak cazip gelebilir. Ama dikkat et! Olumlu sonuçlar almak için güçlü büyü doğru şekilde yapmak önemlidir.

Aşk Büyüsü İçin Neye İhtiyacınız Var?

  1. Bir niyet. Aşk büyüsü ile kullanmak için en iyi niyetler, herkesin iyiliği için romantizmi hayatınıza en yüksek ve mümkün olan en iyi şekilde çağırın. Eğer niyetiniz belirli bir kişiyi hayatınıza çağırmaksa, niyetinizin bunun herkesin özgür iradesine uygun olduğundan emin olun.
  2. Açık fikirli. “Herkesin özgür iradesine göre, X ile tasavvur ettiğimden daha iyi veya daha iyi biriyle bir ilişki” demek, sadece “X’in aşık olması için” aşk büyüleri üzerinde çalışmaktan daha iyidir.”
  3. Bu niyeti çağırmak için bir ritüel. Yaptığınız büyüye göre değişiklik gösterdiğinden, aşağıdaki ritüeller hakkında daha fazla ayrıntıya gireceğiz.
  4. Bir çağrı. Bu ritüelin bir parçası olarak gerçekleşecek; hayalinizdeki romantizmi aradığınız zamandır.
  5. Eyleme geçme arzusu. En güçlü büyüyle bile, hayalinizdeki sevgili mutlaka kapınıza gelmez! Yine de flört uygulamalarına devam etmek veya ilgilendiğiniz kişiye mesaj atmak gibi eylemlerde bulunmanız gerekecek.
  6. Temel materyaller. Birkaç ritüel, niyetlerinizi fiziksel alana getirmek için maddi bir şey gerektirir. Malzemeler, hangi büyüyü kullandığınıza bağlı olacaktır, bu nedenle aşağıdaki farklı şekillerde bir aşk büyüsü yapma talimatlarına bakın.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır: Adım Adım

Aşk büyüleri, sahip olduğunuz nesnelere, sürece ve bunları ne zaman yapabileceğinize göre değişir. İşte aşk büyüsü ile hayalinizdeki sevgiliyi çekmek için kullanabileceğiniz birkaç aşık büyüsü.

Güçlü Büyü

  1. Mum Büyüsü Aşk Büyüsü

Herhangi bir mum kullanarak, hala yanmıyorken niyetinizi iletin. Bunu şöyle bir yakarışla yapabilirsiniz: Bu mumun yanması ile ideal partnerim bana gelir. Bunu sözsüz bir şekilde de yapabilirsiniz.

Ardından mumu yakın. Birkaç akşam yakmak isteyebilirsiniz; yaparsanız, her yaktığınızda çağrıyı tekrarlayın. Mum yandığında, büyü aşkınız size doğru yola çıkar.

  1. Kurdele Aşk Büyüsü

Yeni Ay’da, ideal olarak pembe veya kırmızı gibi sıcak bir renk olan bir çift nesne ve bir kurdele kullanın. Bu iki nesne, çoraplardan mumlara kadar her şey olabilir, ancak bir çift olarak gelmeleri gerekir ve onlarla duygusal bir bağ hissetmeniz en iyisidir.

Nesnelerden birini sizi temsil edecek diğerini ise sevgilinizi temsil edecek şekilde seçin. İki nesneyi şeridin en uçlarında birbirine bağlayın. Yaptığınız gibi, bir çağrı kullanın. Bu basit olabilir, örneğin: Bu eylem mükemmel partnerimi bana yaklaştırsın.

Her akşam, iki nesneyi birbirine yaklaştırın (örneğin etraflarına kurdele sararak) ve duanızı okuyarak kurdeleyi yeniden bağlayın. İki öğe birbirine değene kadar devam edin, ardından aşk büyüsünün işe yaraması için bir hafta bekletin.

  1. Aşk için Turuncu Büyü

Ruh eşinizin karar vermesine yardımcı olmak ya da romantik durumunuz hakkında kendinize netlik kazandırmak için kurutulmuş portakal kabuğu kullanın. Kurutulmuş portakal kabuğunu bir beze sararak ve bir kurdele ile bağlayarak bir tılsım yaratabilirsiniz.

Niyetlerinizi netleştirmek için bir çağrı kullanın. Bu durumda, Tanrıça, lütfen gerçek aşkımı bulmak için yapmam gereken bir sonraki doğru eylemi netleştirin gibi bir şey söylemek isteyebilirsiniz. Ardından, bir sonraki doğru adımı gösteren bir rüya görmek için yastığınızın altındaki tılsımla uyuyun.

  1. Gül Aşk Büyüsü

Hareket eden suyun yanında gül yaprakları toplayın. Açık havada bir su kütlesi en iyisidir, ancak akan bir musluk yapacaktır. İdeal romantizminizi görselleştirin; Yine, belirli bir kişiden ziyade bir partnerde istediğiniz nitelikleri düşünüyorsanız, bu en iyi sonucu verir. Sonra, bir dua yaratın ve söyleyin: Evren, lütfen bu gül yapraklarını size gönderdiğim gibi, ideal aşkımı bana gönderin. Her zaman olduğu gibi, niyetlerinize dikkat edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu