2010-2020 Arşiv

Hemen İşe Yarayan Ücretsiz Aşk Büyüleri

En iyi aşk büyüleri ve bunların nasıl yapılacağı konusunda bir rehber sağlar. Bir aşk büyüsü yapmanın lanetleri ve önemli yönleri hakkında bilgi edinin.

Aşk büyüsü yapma yöntemlerine geçmeden önce aşk büyüsünün gerçekte ne olduğunu anlamak zorunludur. Bir aşk büyüsünü denemeden önce, zaten bir miktar enerji mevcut değilse, aşk büyülerinin bir etki yaratmasının neredeyse imkansız olduğu anlaşılmalıdır. Hemen işe yarayan aşk büyüleri, iki kişi arasındaki bu enerjiyi toplama ve ikisi arasındaki çekimi hızlandırma eğilimindedir.

Bir sonraki adım, bir aşk büyüsünün nasıl yapıldığını ve nasıl çalıştığını anlamaktır. Bir aşk büyüsünün işe yaraması için onu yönlendiren niyet dürüst ve samimi olmalıdır. Aşk büyüsü yapan kişi, büyüyü yapmadan önce bunu kendisi anlamalıdır. Bencil sonuçlar, aşk büyüsünün başarısız olmasına neden olma eğilimindedir. Seçim, karşıt bireyin duygusal durumu ve bu etkinliğe katılma konusundaki istekliliği temelinde dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Zaten birbirini takip edenler için aşk büyüsü, zaten birbirini çeken iki kişi arasındaki mevcut enerjiyi yoğunlaştıran manyetik bir güç gibi çalışır.

Bir aşk büyüsünün işe yaramadığı zamanlar vardır. Bunlar çok az olmakla birlikte, varlıkları tamamen göz ardı edilemez. Bu en çok, arayıcının atalarının onlar için farklı bir yol düşündüklerinde ve aşk büyüsünün cazibesini işlemesini engellediğinde görülür.

Aşk Büyüleri

Yeni Başlayanlar İçin Aşk Büyüleri

Tüm aşk büyüsü, Venüs Günü olan Cuma günü yapılmalıdır. Venüs aşk tanrıçasıdır. Bu büyüleri yapmadan önce arabuluculuk yapın ve niyet mektubunuzu (hedefiniz) yazın. Neyse ki, Sevgililer Günü bu yıl Cuma gününe denk geliyor.

Günlük Olumlamalar

Her sabah ve akşam aynaya bakarken kendi kişisel mantranızı söylemek sevgiyi getirmenize yardımcı olacaktır. Sizin seviyenizde olan bir partneri cezbedecektir. Evrene her gün layık olduğunuzu ve sevgiyi hak ettiğinizi bildirin.

Banyo Büyüsü

Himalaya tuzu, bir tutam tarçın, bir damla bal, ebegümeci ve gül yaprakları ile kalbinizi aşka açmak için mükemmel bir banyo yaratabilirsiniz. Titreşiminizi iyileştirmek ve canlandırmak için kalp çakranızın üzerine bir gül kuvars yerleştirmelisiniz. Banyo yaptığınızda getirmek istediğiniz ideal partnerinizi veya ilişki hakkında 10 dakika meditasyon yapın. Ayrıca, büyülü ortamı çıkarmak için bazı romantik melodiler açabilirsiniz.

Aşkı veya Sevgiliyi Çekmek için Mum Büyüsü

Pembe bir mum kullanarak adınızı ve astrolojik işaretinizi bir tarafa kazıyın. Ardından, diğer tarafta, aşkınızın adı ve astrolojik işareti. Biraz gül yaprakları ile mumun dışına gül yağı ekleyin. Ayrıca bir damla yasemin, hanımeli, gardenya, zencefil ve süsen kökü yağı ekleyin. Venüs’ün çok seveceği muma dekorasyon için pembe veya kırmızı parıltı ekleyebilirsiniz. Ardından mumu yakın ve ateş sönene kadar yanmasına izin verin.

Bal Kavanozu

Sevdiğiniz kişinin adını bir kağıda yazın ve adını bir kavanoz balın içine koyun. Bir veya iki hafta içinde, sonuç olarak size tatlı gelebilirler.

Bir Rüya Sevgilisi Bul

Adaçayı, gül yaprakları, lavanta, nar taneleri ve pembe veya berrak kuvars kristali ile bir poşet yapın. Hepsini bir poşet torbaya koyun ve iki hafta uyurken yatağınızın veya yastığınızın altına koyun. Sonuç olarak ideal “hayalinizdeki” sevgili çekeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu