2010-2020 Arşiv

Hemen İşe Yarayan Kolay Aşk Büyüleri

Bir büyü yaptığınızda, izlenecek belirli prosedürler vardır. İşte arzu ettiğiniz herkesi etkilemek için ücretsiz aşk büyüleri. Ücretsizler, kolaylar ve hızlı çalışıyorlar!

Ancak başlamadan önce, hatırlamanız gereken birkaç şey var. İlk olarak, aşk büyüleri “kara büyü” değildir; asla birilerini bizim arzuladığımız şeyi yapması için yönlendirmeyi amaçlamazlar. Hepimizin özgür iradesi var. Hatırlanması gereken ikinci şey, aşk büyülerinin her zaman başarılı olmadığıdır. Kişisel titreşim seviyelerinize ve çekmeye çalıştığınız kişiyle şu anda sahip olduğunuz bağlantıya bağlıdırlar. Ruh eşleri veya ikiz alevler söz konusu olduğunda, bu büyüler güzel bir şekilde çalışmalıdır.

Bal Kavanoz Aşk Büyüsü

Bal ile daha çok sinek yakalarsın ifadesini hiç duydunuz mu? Bu tatlı küçük aşk büyüsünde durum böyle. Bu büyü,  yeni bir eş çekmek için değil; mevcut bir ilişkiyi “tatlandırmaya” yardımcı olması gerekiyor. Bu nedenle, siz ve eşiniz güvene dayalı, iletişime dayalı veya tamamen farklı bir sorun yaşıyorsanız, bu “bal kavanozu büyüsü” birbirinizin taraflarını görmenize yardımcı olacaktır.

Malzemeler

 • Bal kavanozu
 • Dolma kalem
 • Kağıt

Nasıl Yapılır?

 1. Kişinizin adını kağıda üç kez yazın. Numerolojik önemi arkasında sayısının 3 bu büyü gücünü alır yerdir. “Üç” tamamen kendini ifade etmek ve “bütünlük” sergilemekle ilgilidir.
 2. Ardından, niyetinizi yazın. Bu gün gibi açık olmalı, yoksa büyünün gücü eksik kalacak.
 3. Kağıdı bal kavanozuna tam olarak sığması için üç kez katlayın (burada bir “üç” daha).
 4. Kavanozu kapatmadan önce balın bir kısmını çıkarın ve bir fincan çayda kullanın. Bal çayınızı yudumlarken, bu mantrayı yüksek sesle veya kafanızdan tekrarlayın: “Bu çayı içtiğimde bana çok tatlı geleceksin.”
 5. Çayınızı bitirdiğinizde büyü yapılmış demektir. Yapılacak bir sonraki şey, büyüyü son rötuşlarla kapatmaktır. Bal kavanozunuzun kapağını kapatın ve güvenli bir yere gömün. Yakınlarda çiçek açan çiçekler veya bitkiler varsa en iyisidir. Nerede çiçek açan veya büyüyen şeyler varsa, yapılacak en iyi şey budur.

Aşk Büyüleri

Dolunay Aşk Büyüsü

Dolunay, bir yolculuğun tamamlanmasını veya sona ermesini ifade eder. Bu durumda, bekar olma yolculuğunuzdan bahsediyoruz. Bu büyü, bakmaktan bıktıysanız, birini çekmenize yardımcı olmak için mükemmeldir.

Dolunaylar duygusal kaos yaratmasıyla ünlüdür çünkü çok yoğun duygular uyandırırlar! Bu büyü, bunu kendi yararınıza kullanmanıza yardımcı olur. Çekim Yasasını hiç duydunuz mu? Enerjinizin yoğunluğunu kullanarak, ne koyarsanız koyun, maça geri dönersiniz.

Bu aşk büyüsü için, bekar olmanın üzüntüsüne değil, bir partnere sahip olma arzunuza – bunun sizin için ne anlama geldiğine, nasıl aşık olacağınıza, nasıl bir destek hissedeceğinize – odaklanmak isteyeceksiniz. Bu ekstra enerji, bu büyüyü yüksek viteste başlatacak şey!

Malzemeler

 • Bir avuç gül yaprağı
 • Dolunay

Nasıl Yapılır?

 1. Kişinizde olmasını istediğiniz niteliklerin bir listesini yazın. İstediğiniz kadar uzun ve ayrıntılı olabilir!
 2. Bir dünya ayını bekleyin: Oğlak, Boğa veya Başak. Dolunaylar her zaman bulundukları burcun enerjisini alırlar. Dünyevi bir ajan (gül yaprakları) kullandığımızdan ve istikrarlı bir bağlantı bulmayı umduğumuzdan, bu büyü için en fazla ateş gücünü dünya ayları getirecektir.
 3. Niteliklerinizi yazdıktan sonra kağıdı katlayın ve göğsünüzün yanına, kalbinizin yakınına yerleştirin.
 4. Gül yapraklarıyla evinizin dışına çıkın. Yaprakları azar azar düşürürken evinizi üç kez daire içine alın. Bunu yaparken kendinize veya kafanızda tekrar tekrar “Bana gel. Ben senin için hazırım.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu