Büyüler

Hemen Çalışan 2 Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, var olan en heyecan verici büyüler arasındadır. Sonuçta, çekiciliğin kendisi büyülüdür: tüm etkili sihirde kullanılan bir dinamiktir ve hepimizin hakkı olan değerli, sözlü bir enerjidir. Ve sevdiklerinizin kimliğini evrene bırakmanız koşuluyla, küçük kalbinizin arzuladığı herhangi bir romantik durumu tezahür ettirmek için aşk sihrini kullanabilirsiniz!

Seçtiğiniz aşk büyüsünü gerçekleştirirken, sanki yaşam deneyiminizde zaten mevcutlarmış gibi, arzunuzla uyumlu duyguları hissedin. İnanın, hissedin, bilin ve uyandırdığınız durumun çoktan yolda olduğuna güvenin. Ve aşk büyüsü tamamlandığında, arzularınızı esere bırakın ve minnettar bir beklentiyle ilerleyin.

Yeni Bir Romantik Çağrı

Hayatınızda ortaya çıkacak yeni bir aşka hazır mısınız? Bu tatlı ve basit aşk büyüsüyle birini arayın.

Malzemeler

  • 2 pembe kurdele
  • 1 kırmızı kurdele
  • Bir berrak kuvars kristali

Rahatlayın ve kendinizi ortalayın. Sonra yeni romantizminizde hissetmek istediğiniz tüm yolları düşünün: mutlu, güzel, kahkaha dolu, heyecanlı, vb. Bu duyguları hissedin! Onları tamamen kendi varlığınıza getirin. Zaten romantik mutluluğun sancıları içindeymişsiniz gibi onlarla taşın.

Pembe kurdeleler sizi ve yeni aşkınızı sembolize ediyor. Kırmızı kurdele, paylaştığınız tutkulu çekiciliği simgeliyor. Yeni romantizminizle ilgili duygulara devam ederek, üç kurdeleyi bir uçta basit bir düğümle birbirine bağlayın. Sonra onları bir örgüye örün. Örgüyü başka bir düğümle sabitleyin.

Örgüyü kristalin etrafına sarın ve aşkınız hayatınızda görünene kadar sunağınıza yerleştirin. (Örgü kristale sağlam bir şekilde bağlanmamışsa veya gevşerse ve yeniden sarmanız gerekirse sorun değil.) Sonra tılsımı bir iç çamaşırı veya komodin çekmecesine taşıyabilirsiniz.

Aşk Büyüsü

Bir İlişkiyi Onarın

Büyü yapmanın en etkili yolu, ilgili herkes için en iyi sonucu elde etmektir. Bu açıdan her ilişkiyi kurtarmak ideal değil. Daha da iyisinin görünmesi için boşluk bırakmak için en iyisi kırık bırakılır. Yine de, bir ilişki onarılabilir ve onarılması gerekiyorsa, bu aşk büyüsü işe yaramalı. Bu büyüyü bir arkadaşlığı veya aile ilişkisini düzeltmek için de uyarlayabilirsiniz.

Malzemeler

  • Yüksek kaliteli sandal ağacı tütsü ve tutacağı bir çubuk veya külah
  • Sizin ve eşinizin (veya eski eşinizin) bir fotoğrafı ikiye bölünmüş
  • Bir yara bandı

İdeal olarak, ay yeni ile dolu arasındayken tütsü yakın. Nasıl görünürse görünsün, ilişkinizi mümkün olan en ideal şekilde iyileştirme niyetini belirleyin. Başka bir deyişle, yolları ayırmak eninde sonunda sizin için en iyisiyse, bunu mümkün olan en iyileştirilmiş ve güçlü şekilde yapacaksınız. Öte yandan, birlikte kalmak en iyisi ise, bunu yapacaksınız.

Kendinizin imgesini dumana batırın, yaptığınız gibi kalbinizi derinden iyileştirdiğiniz ve kendinizi uyumlu sevginin frekansına uyumladığınız duyguları. Bu işlemi eşinizin imajıyla tekrarlayın. Ardından, her iki yarıyı tekrar bir araya getirerek ve yara bandını arkaya yapıştırarak görüntüyü onarın. Son olarak, onarılan görüntüyü tütsü dumanında yıkayın, ikinizin enerjisel olarak yeniden uyum sağladığını ve ilişki dinamiğinizi derinlemesine iyileştirdiğinizi hissedin. Onarılan fotoğrafı bir dolunay döngüsü (yirmi sekiz gün) boyunca sunağınızda bırakın. Sonra diğer fotoğraflarınızla birlikte saklayın veya atın (size en uygun olanı).

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Aşk Büyü Çeşitleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu