2010-2020 Arşiv

Haiti Voodoo Aşk Büyüsü

Size Haiti aşk için yapılan voodoo büyüleri, bunları kendi başınıza nasıl yapacağınız ve doğru şamanın nasıl seçileceği hakkında oldukça fazla şey anlattık. Ancak, bir kişinin bu tür büyülerin etkisi altındayken neler hissettiğini size söylemedik. Voodoo büyüsü, hedefin duygularını kontrol altına almaya çalışan bir ruhu çağırmaya dayanır. Ruh bunu birkaç adımda gerçekleştirir: ilk başta, bu kişinin negatif enerji yayması için hedefin acı çekmesini sağlar; sonra bu kişiyi büyüye karşı savunmasız hale getirmek için hedefi depresyona sokar; sonra hedefin süptil bedenlerine girer ve bu kişiye aşk olduğunu düşündüğü şeyi hissettirmek için onları değiştirir. Ruh aynı zamanda hedefin bilinçli zihnini de etkiler ve onu ilgili rüyalar, arzular ve dileklerle doldurur. Sonuç olarak, ruh hedefin tam kontrolünü ele alır. Hedefin duygu ve düşüncelerinin yapay kökenli olduğu konusunda hiçbir fikri yoktur ve yapmaları gerekmeyen şeyleri yapmaya, olması gerekmeyen ilişkilere sahip olmaya başlarlar. Sonuç olarak, yanlış ilişkiyi yürütmeye çalışmakla meşgulken, sizi gerçekten mutlu edebilecek şeyleri kaçırırsınız.

Haiti Voodoo Aşk Büyüleri

Haiti voodoo aşk büyülerinden birinin etkisi altında olduğunuzu gösteren en yaygın işaret, bu makaleyi okuyor olmanız ve oldukça ilginç bulmanızdır. Bu olur çünkü bilinçaltında bunun senin için de geçerli olduğunu biliyorsun. Bu bir şaka değil ve sizi güldürmeye çalışmıyoruz. Aslında, süptil bedenlerimiz onlara ne olduğunu her zaman bilir ve tehlikeli durumlarda bizi her zaman uyarır. Ne yazık ki, bu tür uyarıları her zaman duyamıyoruz. Bu, bilinçaltı zihnimizin devreye girdiği ve sübtil bedenlerden alınan bilgileri karşılık gelen düşünce ve kavrayışlara dönüştürdüğü zamandır.

Diğer bir yaygın işaret, bilinçaltınızın rüyalarınız aracılığıyla size ulaşmaya çalışmasıdır. Voodoo büyüsünün etkisi altındaki insanlar genellikle aşağıdakilerle ilgili rüyalar görür;

  • Rehin tutulma/tutsaklık;
  • Bazı korkutucu yerlerden kaçmaya çalışmak;
  • Bazı bilinmeyen yerlerde dolaşmak;
  • Tehlikeli bir şey;
  • Ölüm;
  • Yırtıcı ve canavar saldırıları;
  • Kovalanmak ve kaçmaya çalışmak.

Sağlıklı enerjileri olan insanlar normalde böyle rüyalar görmezler. Eğer yaparlarsa, bu çok nadiren olur ve yalnızca yorgun zihinlerinin yeniden başlatılması gerektiğinde olur. Bu, kişinin korkularını yenmek için yüzleştiği bir kabus yarattığı zamandır. Ama aynı kabusu tekrar tekrar görüyorsanız, sorun süptil bedenlerinizde demektir ve ondan kurtulmak için bir sihir uygulayıcısının yardımına ihtiyacınız vardır.

Haiti Voodoo Aşk Büyüsü

Üçüncü işaret partnerde görülür. Partnerinize olan sevginiz samimi ve koşulsuzsa, partnerinizin kusursuz ve mükemmel olduğunu düşünürsünüz. Partnerinizde hala bazı kusurlar ve eksiklikler fark edebilirsiniz, ancak onları sevimli ve sevimli buluyorsunuz. Ayrıca, bazılarını partnerinizi öne çıkaran değerler olarak düşünebilirsiniz. Duygularınız voodoo büyüsünden kaynaklanıyorsa, hiçbir kusuru kabul edemezsiniz. Seni kızdırırlar ve bunun için partnerinle kavga edersin. Bu nedenle, partnerinizin çekici olmadığını veya sizin için uygun olmadığını düşünüyorsanız ancak ilişkinize ne olursa olsun devam etmek istiyorsanız, bu bir voodoo ruhunun veya başka bir tür büyünün etkisi altında olabileceğinizin bir işaretidir.

Dördüncü işaret, çok kavga ettiğiniz zamandır. Voodoo büyüsü söz konusu olduğunda savaşmak kaçınılmazdır. Sizi kontrol eden ruh özellikle negatif enerjiye ihtiyaç duyar. İnsanlar sadece üzgün, hayal kırıklığına uğramış, kızgın, sinirli, sinirli, kıskanç, kıskanç vb. olduklarında negatif enerji yayarlar. Son zamanlarda her zamankinden daha sık kavga ediyorsanız, aşkınız sizi mutsuz ediyorsa, kıskanıyorsa veya ayrılmaktan korkuyorsa, üzerinde bir voodoo büyüsü var.

Beşinci işaret, ayrı olduğunuzda ne hissettiğinizle ilgilidir. Sizi kontrol eden voodoo ruhu sizi üç aşamadan geçirecek. İlk birkaç gün, birbirini gerçekten seven çiftlere özgü olmayan özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. O zaman partnerinizi özlemeye başlayacaksınız. Uzun süre ayrı kalırsanız, sonunda kendinizi aşırı derecede kıskanç hissedersiniz. Sevdiğiniz (size büyü yaptıran) size geri dönene kadar partnerinizden başka bir şey düşünemeyeceksiniz.

Yukarıdaki belirtilerden bazılarını sergilerseniz ne yapmalısınız? Başlamak için panik yapmayın. Güçlü bir büyücü bulun. Bir voodoo şamanı yerine geleneksel bir Avrupa sihir uygulayıcısına ihtiyacınız var. Önce sizi muayene etmesine izin verin, çünkü şüpheleriniz doğru bir teşhis için yeterli değil. Büyücü, üzerinde bir voodoo büyüsü olduğunu onaylarsa, onu kaldırmak için bir ritüel gerçekleştirmesini isteyin. Hayatını yoluna koymak için elinden gelen her şeyi yapmalısın. Bu şekilde, herhangi bir voodoo ruhu veya şaman ile ilgisi olmayan gerçek mutluluğunuzu bulabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu