Büyüler

Güzellik Büyüleri

Hemen hemen herkesin vücudunun mutlu olmadığı kısımları vardır. Şişmiş bir mide veya gevşek kollar. Bu büyünün amacı, vücudunuzun belirli bir bölümünü dönüştürmeye yardımcı olmaktır. Büyünün ne zaman yapılacağı, vücudunuzun belirli bir bölümünü artırmak veya azaltmak isteyip istemediğinize bağlıdır. Artış için yeni ayın başlangıcı ile dolunay arasındaki büyüyü yapmalısınız. Bir azalma için güzellik büyüleri ay azalırken yapmak istersiniz. Örneğin, belinizin etrafındaki ağırlığı azaltmak isterseniz, büyüyü ay küçülürken yaparsınız. Kollarınızdaki kasları arttırmak istiyorsanız, büyüyü dolunaya giderken yaparsınız.

Vücut Büyünüzü Değiştirmek İçin İhtiyacınız Olan Şey

  • Mor şerit
  • Kuvars taşı
  • Parşömen parçası
  • Tüy
  • Küçük boya fırçası
  • kırmızı boya

Vücut Büyünüzü Nasıl Değiştirirsiniz?

Adım 1: Ayın doğru evresini bekleyin. Tüy kalemini kullanarak, parşömen üzerinde ana hatları çizilen bir insan vücudunun resmini çizin. Parşömenin üstüne ismini yaz.

Adım 2: Boya fırçasını alın ve kırmızı boyaya daldırın. Sonra parşömen üzerinde vücudunuzun değiştirmek istediğiniz bölümünü, yani kollarınızı veya midenizi daire içine alın.

Adım 3: Parşömeni kuvars taşının etrafına sarın.

Adım 4: Parşömeni mor kurdele ile kuvars taşına bağlayın.

Adım 5: Zihninizin gözünde 3 tam dakika boyunca vücudunuzun o bölümünün değiştiğini dikkatle görselleştirin.

Adım 6: Kuvars taşını, ayın ışınlarını görebileceği pencere pervazına yerleştirin.

Adım 7: Şu büyülü sözü tekrarlayın: “Ay değiştikçe bedenim de dönüşür Yakında önümde yeni şekli ve formu göreceğim ”

Adım 8: Her gün tam bir ay döngüsü için parşömen ve kuvars taşınızdan önce durun ve yeni bedeninizi dikkatlice görselleştirin. Her seferinde büyülü sözü tekrarlayın.

Güzellik Büyüleri

Sihirli Ayna Güzellik Büyüsü

Aynaya baktığınızda ne görüyorsunuz? İstediğiniz ihtişama ve güzelliğe sahip misiniz, yoksa istenenden daha azını mı görüyorsunuz? Bu güzellik büyüleri, iç güzelliğinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur, böylece dünya en iyi halinizi görebilir.

Güzellik Büyüsü İçin Neye İhtiyacınız Olacak?

  • Pembe bir mum
  • Yasemin Esansiyel Yağı
  • Küçük bir ayna (tercihen gümüş)

Güzellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adım 1. Önce mumu yasemin esansiyel yağı ile yağlayarak başlayın. Siz yağlarken mum yumuşak hareketlerle yukarı ve kendinize doğru hareket eder. Bu süreçte kendinizle mum arasındaki bağı güçlendirmek istiyorsunuz.

Adım 2. Şimdi mumun karşısına oturun veya diz çökün. Mumu yak.

Adım 3. Aynayı yüzünüzün önünde tutun. Vizyonunuzu gözleriniz üzerinde tutarak aynanın derinliklerine bakın.

Adım 4. Şimdi olmak istediğiniz kişiyi görün. Kendinizi olduğunuzun en güzel versiyonu olarak görselleştirin. Uzun, parlak saçlar istiyorsanız, saçınızı aynen böyle görmelisiniz. Kendinizle ilgili bu vizyonu ne kadar yakından görürseniz ve gerçekleşeceğine inanırsanız, büyü o kadar güçlü olacaktır.

Adım 5. Şimdi şu sözü tekrar edin: “Bu alev kadar parlak, benim güzelliğim de dönüyor. Gri ve kasvetli tonlardan benim gerçek güzelliğim çiçek açacak. Işık tanrıçası gücünü kullan. Gerçek güzelliğimin çiçek açma zamanı ” Bu büyüyü tam bir ay boyunca her üç günde bir tekrarlayın ve gerçek güzelliğinizi görün.

Büyü Yapma Deneyimim Yok, Yine De Deneyebilir Miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Yeniyken nasıl büyü yapacağınızı öğrenmek için sitemizdeki diğer yazılara göz atın. Pek çok kişi bu web sitesini ziyaret ederek voodoo aşk büyüsünün nasıl yapılacağı gibi şeyleri ziyaret eder, ancak metafizik enerjilerle çalışma deneyiminiz yoksa aşk büyüleri basitçe bir tarifin adımlarını izleyerek çalışmasını sağlamak zor olabilir. Mümkün olduğunca çok okuyun ve kolay adanmışlıklar ve rehberli meditasyonlarla başlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu