2010-2020 Arşiv

Güçlü Bağlılık Büyüleri Yapın

Bu, sevdiğiniz kişinin kendini size adayacağı çok güçlü ve güçlü bir büyülü aşk büyüsüdür. Sevdiğiniz kişi sizi seviyor ancak bağlılığa veya evliliğe hazır değilse, evet bu büyü sadece size bağlılık büyüleri konusunda yardımcı olmakla kalmayacak, sevdiğiniz kişi de sizinle evlenecektir. Bu büyü sevgilinizin bilinçaltı zihninde işe yarayacak, böylece sizi her zaman sevecek ve her zaman sizi düşünecek ve sonsuza kadar sizinle yaşamaya hazır olacak.

Sevgilinizin veya partnerinizin size bağlı olmadığını veya partnerinizin ilişkinize veya evliliğinize yüzde 100 vermediğini düşünüyorsanız, o zaman orada ilişkinizde her zaman kavgalar olacak, ilişkinizde huzur, mutluluk ve güven olmayacak. Yavaş yavaş partneriniz sizden uzaklaşabilir ve sizi terk edebilir ve bu ilişkinizin sonu anlamına gelir. Ama bağlılık büyüleri, sevgilinizin fikrini ve düşüncelerini değiştirecek. Sevgiliniz her zaman sizin hakkınızda olumlu düşünecek, aklına hiçbir olumsuz düşünce gelmeyecek ve bu büyü aşk ilişkinize olan güveni ve saygıyı asla bozmayacaktır.

Mutlu Evlilik Büyüleri

Aile gelişimi için ilk faktör, evlilikteki mutluluktur. O kadar basit ki, diğer faktörler alakasızdır. İki aşık kuş, hayatın aynı sayfasındayken, şüphesiz bu güçlü bir temeldir, ailelerinin gelişimi, gelecekteki çocukları ve servetleri için çok hızlı bir şekilde fırlar. Evli çift arasında herhangi bir sürtüşme varsa, aşkın temelini oluşturan Evlilik büyüsünü araştırmak sadece an meselesidir. Aşıklar arasındaki bu sevginin temeli, evli çiftler arasında duyusal, özenli, şefkatli ve şefkatlidir. Evlilik büyüsünün kullanılmasıyla birlikte yukarıda bahsedilen birliktelikle gelecek yönleri, temel ihtiyaçları karşılayacak sorumlulukları, dolayısıyla çiftlerin yaşayan tanıklık mutlu bir aile hedefini yerine getirmesini sağlayacaktır.

Bağlılık Büyüleri

Boşanmayı veya Ayrılık Büyüsünü Durdurun

Evliliğinizin büyük bir sorun içinde olduğunu düşünüyorsanız veya gereksiz koşullar nedeniyle aşkınız sizi boşamak istiyor ve sevgilinizle aranızda işlerin yoluna gireceğini düşündüğünüz için boşanmak istemiyorsanız, evet buna yapabilirsiniz.

Aşkınız tekrar düşünmeye zorlanacak ve boşanmayı durduracak ve boşanma davaları da yavaş ilerleyecek, böylece aşkınızla daha fazla gün birlikte olma şansınız olacak ve boşanmaktan kurtulacaksınız.

Bir ilişkide ayrılık veya boşanma sorununun ortaya çıkmasının ana nedeni, negatif enerjilerden kaynaklanmaktadır. Çiftler arasındaki negatif enerjiler çok güçlü ve güçlü olduğunda, o zaman nefret, bencillik, kavgalar vb. gelir. Kendinizi bir kafesteymiş gibi hissediyor ve özgürlük istiyorsunuz. Kocanızı veya karınızı sevseniz bile yine de mutlu olmadığınızı ve hayatınızda eksik olan bir şeyler olduğunu hissediyorsunuz. Boşanmayı durdurma ya da ayrılık büyüleri için bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Boşanma Büyüsü

Evliliğinizden memnun değilseniz ve ayrıca yeni bir hayata başlayabilmek için kavga veya kavga olmadan huzurlu bir boşanma arıyorsanız, o zaman bu güçlü boşanma büyülerine yapabilirsiniz.

Ayrıca, bu büyüyü başkaları adına da yapabilirsiniz. Arkadaşınızın veya ilgilendiğiniz birinin gelecekte mutlu olmadığını veya mutlu olmayacağını düşünüyorsanız, o zaman da bu büyüyü yapabilirsiniz. Ayrıca bir boşanma davası içindeyseniz ve davayı kazanmak ve acı ilişkinizden kurtulmak istiyorsanız, o zaman evet, güçlü boşanma büyüleri ile davayı kazanacak ve mutlu, taze ve yeni bir hayata başlayabileceksiniz. Çoğu zaman boşanma büyüleri geri alınamaz, bu yüzden bu büyüyü sadece evliliğinizden kurtulmaya karar verdiğinizde yapabilirsiniz.

Çekim Büyü

En iyi büyülerinden biri, duygularını etkileşime doğru değiştiren aşk büyüsüdür. “Aşık olmak”, partnere büyük bir karşılıklı güveni ve uzun vadede güçlü bir birliktelik arzusunu ifade eden bir ifadedir. Her şeyin bu kadar hızlı gerçekleştiği ve tüketimin neredeyse hayatın bir kuralı haline geldiği günümüzde, sevgiyle meşgul olmak, gideceğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşmak için otobandan sessizce ormanda yürüyüşe zaman ayırmak istemeye benzer. Buradaki önemli kelime tanımlanmıştır: zaman faktörü! Onun bugün “Ben yaparım” demesini istiyorsanız, bu sizin yapmanız gereken büyüdür. Size bahaneler üzerinden bahaneler verse bile, çekim büyüleri duygularını anında değiştirmesini sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu