Büyüler

Gerçekten İşe Yarayan Güçlü Aşk Büyüleri

İnternet, bir şeyi nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğinde başvurabileceğiniz en iyi yerlerden biridir – aşk büyüsü yapmayı öğrenmek de bir istisna değildir. Her türlü aşk büyüsünü çevrimiçi yapmayı öğrenebilir veya büyüleri sizin için yapacak bir profesyonel bulabilirsiniz. Bugün yüzyıllar boyunca aktarılan en etkili aşk büyüleri ve lanet büyülerinden bazılarına bakacağız.

Bal Kavanoz Büyüsü

Bal kavanozu büyüsü eski zamanlara kadar uzanıyor. Geçmişin cadıları balı aşk büyülerinin bir parçası olarak kullandılar ve modern olanlar da farklı değil. Bal kullanmanın ardındaki fikir, çok tatlı bir şeyin iki insan arasında tatlılık ve sevgi yaratmasıdır.

Bal kavanozu büyüsü, insanların başkalarıyla olan bağlarını geliştirmek için kullandıkları en yaygın aşk büyülerinden biridir. Bu aşk büyüleri aynı zamanda mevcut bir ilişkiyi desteklemek ve insanları birbirine yaklaştırmak için de kullanılır.

Bal Kavanoz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Diğer kişinin adını bir kağıda üç kez yazarak başlayın. Kağıdı 90 derece çevirin ve adınızı diğer kişinin adıyla örtüşecek şekilde üç kez yazın. Büyüden ne istediğinize odaklanın. Eski sevgiliyi geri getirmek ister misin? Yeni bir sevgili çekmek ister misin? Mevcut bir ilişkiyi geliştirmek mi istiyorsunuz? Her iki durumda da, dileği isimleri daire içine alacak şekilde kağıda yazın. Dileği yazarken kaleminizi kağıttan kaldırmayın. Her zaman geri dönüp T’lerinizi geçebilir ve I’lerinizi daha sonra noktalayabilirsiniz.

Kağıt bittiğinde katlayın ve bal dolu bir kavanoza koyun. Bunu yaparken bala parmaklarınızla dokunduğunuzdan emin olun. Parmaklarınızı kavanozdan çıkarın ve aşağıdaki büyüyü yüksek sesle okuyun: “Tıpkı bu balın tatlı olması gibi. O benim için böyle olacak.”

Balı parmaklarınızdan yalayın ve bal kavanozunu içindeki kağıtla kapatın. Kavanozun üstüne bir mum yak. Mum rengi isteğinize göre değişir;

 • Tutkulu aşk için kırmızı bir mum
 • Aşkı sevmek için pembe bir mum
 • Bir yargıcı veya jüriyi tatlandırmak istemek gibi adli konular için kahverengi bir mum
 • Genel amaçlı beyaz bir mum

Mum tamamen yandığında, kimsenin bulamayacağı bir yerde saklayın. Yedi gün bekleyin ve bir mum daha yakın. Her hafta aynı gün, haftada bir yeni bir mum yakın.

Aşk Büyüleri

Pembe Mum Büyüsü

Yüzyıllardır cadılar tarafından kırmızı ve pembe mumlar kullanılmıştır. Pembe mumlar, büyünün ardındaki niyetler saf olduğunda, güçlü bir sihir yapar. Yani, sevginiz safsa ve niyetiniz de öyleyse, pembe bir mum büyüsü kullanmak son derece etkili olabilir.

Pembe mum büyülerini iyi bir fikir yapan şeylerden biri, sonuçların arzularınızla uyumlu olmasıdır. Cadı bilgisinde pembe, sevgiyi ve maneviyatı temsil eder. Aşk büyüleri pembe mum kullananlar, herhangi bir negatif enerji yaratmayan büyüden faydalanırlar.

Pembe Mum Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Başlamak için yeni ve kullanılmamış pembe bir muma, bir parça beyaz kağıda ve en sevdiğiniz renkte bir kaleme ihtiyacınız olacak. Dikkatinizin dağılmayacağı huzurlu bir yer bulun ve oturun. Zihninizi günle ilgili düşüncelerden arındırın ve tüm olumsuzlukları aklınızdan silin. Unutmayın, bir aşk büyüsünün işe yaraması için aşka açık olmanız gerekir. Aklınızdaki tüm engelleri kaldırdığınızdan ve aşk büyüsünü başlatmaya gerçekten hazır olduğunuzdan emin olun.

 1. Cuma gecesi pembe mumu yak.
 2. Beyaz kağıda adınızı ve diğer kişinin soyadını yazın.
 3. Her iki ismin etrafına tek bir daire çizin.
 4. Gözlerini kapat ve ikinizi birlikte düşünün. Görüntüye odaklanın. Mutluluğunuzu ve sevginizi birlikte görselleştirin.
 5. Aşağıdaki büyüyü üç kez tekrarlayın – “Kaderimiz mühürlendi. Biz bir taneyiz. Tamamdır.”
 6. Pembe mumu on beş dakika ya da yanana kadar izleyin. Gözetimsiz bırakmadan önce mumun tamamen söndüğünden emin olun. Mumu söndürebilirken, üfleme yoksa büyüyü bozarsın.
 7. Daha büyük bir pembe mum kullanabilir ve büyüyü art arda yedi gece boyunca tekrarlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Geri bildirim: Gerçek Aşk Büyüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu