2010-2020 Arşiv

Gerçek Medyumun Önerdiği Büyü Tutmaması İçin Kuvvetli Dua

Büyünün Tutmaması İçin Ne Yapmalı?

Günümüzde birçok insanın birine zarar vermek için kullandığı yöntem büyüdür. İnsanlara çok hızlı tesir eden bir uygulama olduğu için insanlar tarafından tercih edilir. Gerçek medyum tarafından oldukça güçlü bir enerjiyle yapılan büyüler, genellikle herkese tutar. Büyü tutmaması için okunacak en kuvvetli dua için yazımızı okumaya devam edin. 

Seven kişilerin arasını bozmak, ayırmak, şansı açık olan kişinin kısmetini kapatmak, insanlar arasına kin ve nefret sokmak ve aklınıza gelebilecek her konuda büyü yapılabilir. Eğer büyü kötü niyetler içeriyorsa, kara büyü adını alır. Tam tersi büyü iyi amaçlarla yapılırsa, ak büyüdür. Büyü, kötü amaçlar için yapıldığında insan hayatına çok ciddi olumsuzluklar getirir. Bu yüzden üzerinde büyü olduğunu düşünenler ya da yapılacağını düşünenlerin büyü tutmaması için dua okuması gerekebilir. 

 

Bana Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Büyüye uğrayan kişi kendine büyü yapıldığını asla anlamak istemez ve bu durumu kabul etmez. Hayatında meydana gelen psikolojik ve fiziksel farklılıkların farkında olmayabilir. Bunlar; huzursuzluk, sinirlilik hali, sürekli uyku hali, depresyon belirtileri, vücutta çöküntü, halsizlik, kâbus görme, halüsinasyon, aileden kopma gibi farklılıklardır. Evli kişilerde aniden evde huzursuzluklar başlar ve evlilik çekilmez hale gelir. İş hayatındaki işler birden ters gitmeye başlar. Bunlar büyünün belirtilerinden bazılarıdır. Ve bu durumlarda havass ilmine hâkim uzman medyumlardan destek alınması önemlidir.

Gerçek Medyumun Önerdiği Büyü Tutmaması İçin Kuvvetli Dua

Büyü Tutmaması İçin Okunacak En Kuvvetli Dua

Etkisi kuvvetli ve büyük büyüler ancak gerçek medyumlar tarafından bozulabilir. Bu çalışmaları medyuma yaptırdıktan sonra siz de Allah’a sığınıp kuvvetli duaları okuyabilirsiniz. Büyü tutmaması için okunacak duanın etkili olması için büyüye uğrayan kişiye okuyup 7 gün boyunca tekrarlayın.

Büyüyü etkisiz hale getirmek için dua;

“La ilahe illallahu vahdehu la şerike leh lehülmülkü ve lehül hamdu ve hüve ala külli şeyin kadir.”

“Fatiha suresi, Ayet-el kürsi, İhlas Suresi, Felak ve Nas surelerini büyüye uğrayan kişinin üzerine her gün 7 kere okuyup üfleyin.”

“Ayet-el kürsiyi her gün 7 kere büyüye uğrayan kişinin üzerine okuyup üfleyin. Bu duaları sabah saatlerinde okumanız daha faydalı olacaktır.

“Bir bardak suya Nas ile Felak surelerini her gün 7 kere okuyun.” Kişinin her gün bu sudan içmesi faydalı olacaktır. Bunu da yatmadan önce yapmaya özen gösterin.

Dualarınızı okuduktan sonra Allah’a sığının. Temiz bir iman ile Rabbinize yönelin. Eğer bu uygulamadan fayda görmediyseniz daha etkili büyü bozma çalışmaları için gerçek medyuma yorum yapın ve bize ulaşın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu