Büyüler

Gerçek İşe Yarayan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

İşe yarayan aşk büyüleri, mükemmel eşi ve partneri cezbetmeyi amaçlamaktadır. Mükemmel partner hakkında sahip olduğunuz tüm önyargılı fikirler üzerinde meditasyon yapın. Belki aklınızda romantizm için belirli bir aday vardır. O kişinin düşüncesini salıverin (belirli bir kişinin sizi sevmesi için sihir yapmak en etik olmaz; bu onların özgür iradesini ihlal eder ve Dönüş Yasası nedeniyle sizi tehlikeye atar). Mükemmel sevgilinizin neye benzeyeceğine dair tüm kavramları salıverin. Bunlar dışsallardır ve eğer onlara yapışırsanız ideal eşinizi gözden kaçırma riskiyle karşı karşıya kalırsınız çünkü bilinçli zihniniz yüzeyselliğe odaklanmıştı.

Gerekli Ekipman

  • İki mum
  • Bir beyaz
  • Gül renkli bir sunak bezi
  • Bir parça kırmızı tebeşir

Bu işe yarayan aşk büyüleri her an yapılabilir. Genelde akşamın en iyisi olduğunu düşünüyorum. Zihniniz berrak ve açık olduğunda, en sevdiğiniz rengin mumunu tutun: bu sizi temsil eder. Meditasyon yapın, ardından samimi bir ilişkiye getirmek istediğiniz tüm nitelikleri ve enerjileri yüksek sesle konuşun. Sunaktaki mumu değiştirin ve beyaz olanı alın. Bu sizin ideal partnerinizi temsil eder. Bir eşte arzuladığınız temel nitelikleri yüksek sesle konuşun ve Afrodit’ten sizi bu yaşamda bir araya getirmesini isteyin.

Şimdi iki mumu sunağın karşıt uçlarındaki tutucularına yerleştirin. Her iki mumluk için yeterince büyük olan kırmızı tebeşirle ortasına bir kalp çizin. Bundan sonra her gün, mükemmel sevgi dolu ilişki üzerine birkaç dakika meditasyon yapın ve iki mumu birbirine bir inç yaklaştırın. Yeni ayda başladıysanız, dolunayda mumlar kalbin ortasına dokunmalıdır. Buluştuklarında, ilkinin etrafına iki kalp daha çizin, en sevdiğiniz aşk şarkısını söyleyerek enerjinizi artırın ve mumları şarj edin.

İşe Yarayan Aşk Büyüleri

Birinin Size Aşık Olması İçin Bir Aşk Büyüsü Yapın

Sana aşık olmayı kabul etmeyen birine aşk büyüsü yap. Tüm hayatları senin elinde olacak. Aşk hayatının kaderini daha önce hiç olmadığı gibi kontrol edeceksin. Sevginin tadını çıkarmak için en büyük fırsatı değerlendirin.

Bugün tüm aşk hayatınızı sonsuza dek değiştirecek bir büyü yapın. Sevgilinizin bir gün sizi terk edeceği konusunda endişelenmeyin, büyüyü yaptığınızda bu asla olmayacak. Bu büyüler, kara büyü sanatında ustalaşmış deneyimli uluslararası büyücüler tarafından tasarlanıp uygulandığı için kaliteli sonuçlar verir.

Bir aşk büyüsü yaparak sevgiliniz nereye giderse gitsin her zaman bir telefon uzakta olacaktır. Her zaman gününüzü dünyanın stresinden kurtarmaya gelecekler. Bu büyü sizi kalp kırılma korkularından kurtarmaya geliyor. Bu büyüyü yaptığın kişi her şeyi sevecek. Yollarını, gülüşünü ve görünüşünü sevecekler. Kişi sizi dünyanın en değerli insanı olarak tutacaktır.

Voodoo ile Güçlü Anında Aşk Büyüleri

Güçlü anlık aşk büyüleri, hayatınızı her zamankinden daha mutlu kılmak için burada. Çocukken çok meraklı ve hayal gücündesin. Çok fazla hayalin var ama büyüdükçe bu merak ve hayal gücü yok oluyor çünkü hayatta kalmayı düşünmeye başlıyorsun.

Tutkuyu bulduğunuz her şey hayatınızdan kaybolur. Artık endişelenme !!!!! Bugün mucizeler için günün. Anlık aşk büyülerimiz bir dakika içinde hayatınıza mutluluk getirecek ve ayrıca sizi her zaman geride bırakan şeyin ne olduğunu merak edeceksiniz. Bu dünyada herkes bir konuda son derece iyi olabilir. Tek yapmanız gereken tüm kalbinizi ve ruhunuzu sevdiğiniz bir şeye ayarlamaktır. Para ve yetenek gibi şeyler, hayattan istediklerinizi geliştirmenize engel olmamalıdır.

Bu büyüler size nasıl yapılacağını anında gösterecek. Sevgisizlikten muzdarip çok fazla insan var ve bu onların suçu değil. Hata aslında hiç kimsede değil. Anlık aşk büyülerimiz, bu tür sorunları çözmek için 100 yıl önce yaratıldı ve iyi olduğumuz tek şey bu. Tüm iyi dünya müzisyenleri, politikacılar, doktorlar, avukatlar ancak anlık aşk büyülerimizi voodoo büyüsü ile kucakladıktan sonra başarılı oldular.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu