Büyüler

Evlilik Büyüleri

Evlilik Büyüleri çok güçlü olması ve duygusal evlilik büyülerinin çok güçlü ve etkili olması gerekiyordu. Eğer bir ilişki içindeyseniz ve sevgiliniz sizinle evlenmek isteyip istemediğine karar vermek için taahhütte bulunmuyorsa veya zaman ayırıyorsa, o zaman bu çok güçlü evlilik büyüleri kullanılır ve bu da sevginizin sizinle evleneceğiniz çok güçlü ve mutlu bir evli hayata sahip olabilir.

Biraz sihirle bu dört küçük kelime “Benimle Evlenir misin” gerçekleştirilebilir. İki tür aşk büyüsü vardır: şehvet büyüleri ve bağlılık büyüleri. Bir evlilik büyüsü, uzun süreli etkileri olacağından bir bağlılık büyüsüdür. Bir evlilik büyüsünün başarılı bir şekilde kullanılmasını sağlamak için, önce birkaç bağlılık büyüsü yapmalı ve zaten var olan bağlılığı güçlendirmelisiniz.

Boşanmayı veya Ayrılmayı Durdurun

Hiç kimse, boşanmanın acı verici duygularıyla ayrılmayı bekleyen veya mücadele etmeyi bekleyen bir ilişkiye girmez. Bu tür duygusal denemeler, bir ilişkinin çözülmesine dahil olanlarda negatif enerjileri sürdürür. Ayrılmayı ve boşanmayı durdurma büyüsü, bu negatif enerjilerin bir ilişkiyi yutmasını önlemek ve evlilik veya ilişkinin kopmasını önlemek için tasarlanmıştır.

Partnerinizin ayrılık ya da boşanmayı düşündüğünden şüpheleniyorsanız, ilişkinizi bozan güçleri durdurmak için bu sihirli büyüyü kullanın. Uzayan negatif enerjiler bu büyünün gücü için zorluklar yarattığından, aceleyle hareket etmeniz son derece önemlidir. Partneriniz ayrılık veya boşanma konusunu zaten ihlal ettiyse, evliliğinizin veya ilişkinizin temeli olan sevgiyi yeniden canlandırmak için büyüyü hemen kullanın.

Boşanmayı Büyü İle Durdurun

Bu büyüye dahil olan güçler, aranızdaki sevgi dolu bağı yeniden kuracak ve yeniden başlamanız için güçlü, sevgi dolu bir ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır. Önceki zorluklara veya sorunlara rağmen, büyü çalışması, evlilik ve ilişkinin temelini oluşturan güçlü dostluk ve sevgi bağlarını yeniden kuracaktır. İnançlı olun, bu ritüeller son derece güçlüdür ve sizi ve partnerinizi güçlü ve uyumlu bir ilişki içinde yeniden bağlayacaktır.

Ayin sadece ayrılık ve boşanmayı durdurmakla kalmayacak, aynı zamanda partnerinizle aranızda gerçeğe, dürüstlüğe ve koşulsuz sevgiye dayanan güçlü bir bağ kuracak. Daha da güçlü bir etki için, ilişkinizin ve sevginizin tüm zaman testlerinden geçmesini sağlamak için ebedi aşk bağını dahil etmeyi düşünebilirsiniz. Partnerinizin ayrılmayı mı yoksa boşanmayı mı düşündüğünü henüz belirlemediyseniz, ancak ilişkideki yarıkların farkındaysanız, ilişki veya evlilikteki sorunları kaldırma büyüsüne odaklanın. Tüm büyülerimin % 100 kişiselleştirildiğini ve tüm sorunları / dilekleri ele almak için yalnızca 1 büyüye ihtiyacınız olacağını unutmayın.

evlilik büyüleri

Evlilik Teklifi Büyüsü

Evlilik teklifi büyüleri, partnerinizin uzun vadeli bir ilişki kurmasını ve sizinle evlenmesini sağlayacaktır. Büyü, birinin evlenme teklifinizi kabul etmesine neden olabilir. Bu, sevdiğiniz kişinin kendini size adadığı çok güçlü ve ne kadar güçlü bir evlilik büyüsüdür.

Sevdiğiniz kişi sizi seviyor ancak bağlanmaya veya evlenmeye hazır değilse, evlilik büyüsü size sadece bağlılık konusunda yardımcı olmakla kalmaz, sevdiğiniz kişi de sizinle evlenir. Evlenme teklifi büyüsü bağlayıcı bir büyüdür. Seninle evlenecek birini seçmemelisin. Hayatınızın geri kalanını bu kişiyle geçirmek istediğinizden emin olduğunuzda, büyüyü düşünmelisiniz.

Evlilik İyileştirme Büyüsü

Evlilik büyüleri bir evliliği iyileştirebilir ve ilişkinize barış getirebilir. Siz ve partneriniz birbirinizi gerçekten seviyorsunuz, ancak çatışma veya sadakatsizlikle mücadele ediyor musunuz? Bir evlilik şifa büyüsü, listeyi temizlemenize ve yeniden başlamanıza yardımcı olabilir.

Mutluluk Evlilik Büyüleri

Evlilik büyüleri ayrıca evliliğinize uyum getirmeye yardımcı olur. Bir ilişkide çatışma geliştiğinde, ortaklığın olumsuz yönlerine odaklanmaya başlamak kolaydır. Evlilikte neyin harika olduğuna odaklanmak çok yardımcı olabilir. Evlilik büyüsü neyin kurtarılmaya değer olduğunu hatırlamanıza yardımcı olacak ve bu yönlerin büyümesini ve çoğalmasını sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu