Büyüler

Evlilik Aşk Büyüleri

Evlilik aşk büyüleri söz konusu olduğunda, evlilik, diğer aşk ilişkileri biçimlerinin aksine, ortak ruhsal ve duygusal duyguları paylaşan bir erkek ve bir kadın arasındaki aşk bağlılığı için yasal ve ömür boyu sürecek bir anlaşmadır. Evliliğin, zevk ve mutluluğa uymanızı onaylamak için sorumluluklar ve özveriyle birlikte geldiği bilinmektedir. Karşılıklı bir anlaşma olarak evliliğin yalnızca sevgi ve ilgiyi paylaşması beklendiği gerçeğine rağmen, bununla birlikte, bazıları küçük, bazılarına dayanması zor olan zorluklar da var. Evli olan ve bu makaleyi okuyan her kimse tam olarak neden bahsettiğimizi bilir.

Evlilik ve aşk tamamen manevi ve duygusal duygular olduğu için, evlilik sorunlarına manevi çözümler dışında uygun bir çözüm yoktur. Bu gerçeği kabul ederseniz, sorunsuz bir evlilik yaşamına sahip olmanın temel çözümü budur.

Evlilik büyüsü sizi eşinizle bir araya getirir ve dünün aşk şefkatinden daha fazla anlamıyla birbirinize olan şefkat ve sevgi duygularını arttırır. Manevi gözler ve sizi manevi düzeyde birbirine bağlar, böylece birbirinizi daha iyi anlayabilir ve yeterince iletişim kurabilirsiniz. Sonunda, hayranlık ve sevgi dolu bir evliliğiniz olacak.

Evlen Benimle Evlilik Aşk Büyüleri

Bunlar, ihtiyaç duyduğunuz belirli bir zamanda birinin size evlenme teklif etmesini sağlamak için yapılan büyülerdir Evlilik büyüleri diğer kişinin iradesini aşmaz, aksine onları duygusal duygularınızın gerçekliğine uyandırır ve hemen çıkarlarınıza düşer. Bu evlen benimle büyüsü, sevgilinizin evlenme teklif ederek size kalıcı olarak bağlanmayı başaramadığı bir ilişki içindeyseniz, sizin için de işe yarayacaktır. Dileğin bizim büyü emrimizdir.

Size özel duruma göre, aşk hayatınızı kalıcı olarak dengelemek için sadece birkaç gün sürecek bir büyü yapacağım. İlişki içindeydin ve sevgilinden ayrıldıysan ve evlilik için büyük bir şekilde tekrar bir araya gelmek istiyorsan, zaman kaybetme canım, bu büyüler evlilik dileğini gerçeğe dönüştürecek, O yüzden yapma. Bu güvenli evlenme büyüsünü yapmak için çok uzun süre beklemeyin, ancak içinizde yanarken evlilik hayalinizin gerçekleşmesi için.

Şehvet ve Seks için Evlilik Aşk Büyüleri

Aşkın yeni olduğu bu noktada, şeyler otomatik olarak ve çok fazla sevgi ve şefkatle özgürce işliyor gibi görünüyor, bu yeni aşk ilişkisindeki romantizm kıyaslanamaz ama partnerinizin ne kadar tatlı olmasına rağmen sonsuza dek sürmez. Herkesin ilişkilerinde çiftin cinsel ilişkilerinin sıkıcı, sıkıcı ve yorucu olduğu bir dönem gelir. Bu, evlilikte zaman geçtikçe çeşitli nedenlerin bir sonucudur. Bu durumu kurtarmak için geldiğim yer, çünkü cinsel yaşam gerekli olduğu anda çözülmezse boşanmaya ve ayrılıklara neden olabilir. Çünkü bir evliliği ilginç kılan şey, bir çift ne kadar zengin veya varlıklı olursa olsun, yatak odası zevkidir. Seks, evliliğin temel dayanağıdır. Evliliğinizi kurtarmak için şehvet ve seks büyülerine ihtiyacınız olan yer burasıdır.

evlilik aşk büyüleri

Restorasyon Aşk Büyüleri

İlişki sorunlarınızı ya da ayrılığınıza ya da ayrılığınıza neyin sebep olduğunu yenmenize yardımcı olacak aşk yenileme büyülerini kullanarak eski ya da yabancılaşmış bir sevgili ile güçlü bir bağ kurun. Uzlaşma aşk büyülerinden yararlanarak eski sevgililerle geri dönün.

Ayrılık Büyüleri

İlişkiler zorluklarla karakterizedir, bazen partnerinizin sevgisinin boşa harcamak için zaman ayırmaya değmeyeceği duygusuyla gitmesine izin vermeniz bir fikir verebilir. O halde, büyülerimizi kullanarak ilişkinizi canlı tutmak için daha çok savaşmaya değer olduğunu düşünürseniz, ilişkinizi pekiştirme kapasitesine sahip olacaksınız ve partnerinizin davranış şeklini değiştirmeye başlayacaksınız.

Partnerinizin sizi altüst ettiğini anlarsanız, onları cezbedebilir ve sevginizin zamanınıza uymadığına inandığınızda, sevginizin önemli ve gerçek olduğunu ve sevgilinizin de bunu hissettiğini anlarsınız. ilişkinizi kusursuz tutmak için daha fazla canlılıkla savaşmaya katkıda bulunmanın tüm zorluklarına rağmen. Aşktan korunma büyü dökümü için bizlere ulaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu