BlogBüyüler

Evlenme ve Hayırlı Kısmet Muskası

En etkili Evlenme ve Hayırlı Kısmet Muskası

Aşık olan 2 çiftin ortak bir hayali vardır. O da evlenmek. Bu ilişkilerin sonunun evliliğe kadar uzanmasını her iki tarafta ister. Ama bazen işler yolunda gitmeyebilir ve her şey toz pembe olmaz. Bir anda ortaya çıkan aksilikler ilişkinin sekteye uğramasına neden olabilir. Evlenme muskası da işte tam bu sırada devreye girecektir. Her şey yolunda giderken sizden bir anda soğuyan, sizi istemeyen bir sevgili/nişanlı/eşiniz varsa onun üzerinde negatif etki yaratıcı bir şeyler var demektir. Bu nazar, büyü, ruhani varlıkların musallat olması gibi nedenlerden kaynaklı olabilir. Ama her ne sebeple olursa olsun, ilişkiyi sonlandırmak istemeyen bir taraf varsa onun için büyük bir yıkım olacaktır. Tüm dünyanız ve hayalleriniz yıkılabilir. Bu sırada pes etmemek ve sevdiğinize geri kavuşmak için mücadele etmeniz gerekir. Size en büyük yardımı gerçek bir medyum verebilir. Hazırlayacağımız evlenme ve hayırlı kısmet muskası ile sevdiğinize sonsuza dek kavuşabilir ya da sevgiliniz yoksa hayırlı bir kısmetle karşılaşabilirsiniz. 

Evlenme ve Hayırlı Kısmet Muskası Nasıl Yapılır?

Kurana vakıf ve Havass ilmine sahip iyi bir medyumla bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Evlenme muskası yazılırken dua ve ayetler Havass ilmi ile birleştirilerek yazılır. Bunun yapılabilmesi için alanında bilgi sahibi ve tecrübeli bir medyuma ihtiyacınız olabilir. Bu bilgilere sahip olmayan kişiler muska yazamaz, yazsa bile size faydası olmayacaktır. Hocamızın evlenme tılsımı üzerine yaptığı muskaların hepsi %100 sonuç vermiştir.

evlenme ve hayırlı kısmet muskası

Evlenme yolunda ilerleyen çiftlerin ayrılık yaşaması olağandır. Böyle bir durumda size iyi bir sonucu en etkili evlenme muskası verecektir. Bu muskayı yaptırdıktan sonra evliliğinize mani olan kişiler de değişime uğrayacaktır. Mesela, evliliğinize karşı çıkan kayınvalideniz artık sizin evlenmenizi isteyen başkişi haline gelir. Hatta evlenmeniz için tüm gücüyle uğraşacak ve yardım edecektir.

Evlenme muskası birini sevdiği halde bir araya gelemeyen çiftler içindir. Hayırlı kısmet muskası ise bu zamana kadar karşısına hayırlı bir kısmet çıkmamış, çok ayrılıklar yaşamış ve hayatına yeni bir başlangıç yapıp evlenmek isteyen kişiler içindir. Ancak sizi hiç sevmeyen ya da sizinle hiç alakası olmayan birine bu muskalar yapılmaz çünkü bu tarz tılsımlar sevgi üzerine kuruludur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu