2010-2020 Arşiv

Evde Yapabileceğiniz Ücretsiz Aşk Büyüleri

Gerçek aşkınızı çevrimiçi ücretsiz büyücülük yoluyla bulmaktan daha heyecan verici ne olabilir! Aşk hayatınıza biraz sihir eklemek istiyorsanız, ilk adım kendinize ücretsiz ve güçlü bir aşk büyüsü elde etmektir. Günümüzde, dakikalar içinde çalışan tonlarca aşk büyüsü farklı sitelerde mevcuttur – çoğu etkilidir ve maliyeti yoktur.

Bu alemde yeni olan insanlara, sadece beyaz büyüyü kullanarak aşk büyüleri uygulamanızı öneririz. Niyetinize açık olun ve zihninizin olumsuzlukla kesintiye uğramasına izin vermeyin. Kalp sorunlarınızda size yardımcı olabilecek bir büyü mü arıyorsunuz? Başka yerde arama!

Seni Özlemesi İçin Beyaz Büyü

Aşk ilginizin sizin hakkınızda düşünmesini istiyorsanız veya mevcut partneriniz size daha az özen gösteriyorsa, bu güçlü aşk büyüsünü kullanın. Benim durumumda işe yaradı, bu yüzden denemekten korkmayın. Bu, içerik olmadan 24 saat içinde çalışan ücretsiz aşk büyülerinden biridir, bu da sonuç için uzun süre beklemenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Ritüel için ihtiyacınız olan tek şey sadece küçük bir ayna ve sizin ve onun fotoğrafları. Aynayı masanın üzerine yerleştirin ve sevdiğiniz kişinin fotoğrafını aynaya bakacak şekilde yerleştirin. Ardından fotoğrafınızın arkasına şu kelimeleri yazın: “ Şimdi bu sözlerle beyan ediyorum. Gördüğünüz her yansımayla, zihninizdeki kişi sadece benim. Bu benim tek dileğim, öyle olsun! ”

Fotoğrafınızı aynanın diğer tarafına koyun ve aynı kelimeleri söylerken kalbinize yakın tutun. Aynayı 30 gün içinde sürekli olarak yanınızda tutun, sonuç kısa süre içinde görünecektir.

Ayakkabı Kullanarak Kolay Aşk Büyüleri

Bu tür bir aşk büyüsü Afrikalılardan kaynaklanmıştır – bir kişinin ayaklarıyla başkalarına hükmedebileceğine olan inancıdır. Bu modern günde, birisinin kalbini kontrol etmek için ayakkabılarla çevrimiçi aşk büyüleri kullanılıyor. Aynı zamanda birinin sana aşık olmasını sağlayan büyü olarak da bilinir.

Ayakkabının büyüsü kadınlar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır; ancak, niyetiniz bir kadının kalbini ele geçirmekse, denemeyi düşünebilirsiniz. Başarı için öncelikle arzu ettiğiniz kişinin adını kağıda 9 kez yazmanız gerekir; sonra iki kez katlayın. Büyüye daha fazla güç katmak için onu yağ ve pudra ile ovmanız tavsiye edilir.

Ayçiçek yağı veya jojoba yağı kullanın; toz halinde ise biberiye ve tarçın tercih edin. Hazırlık adımını bitirdikten sonra kağıdı dikkatlice sol ayakkabınıza yerleştirin. Bu ritüel eylem, istediğiniz kişiyi ayaklarınızın altına koyduğunuz anlamına gelir, böylece onlara kolaylıkla hükmedebilirsiniz.

aşk büyüleri

Kayıp Bir Aşkı Geri Kazanmak İçin Aşk Büyüleri

Eski sevgilinizi geri almak için bir gecede işe yarayan ücretsiz aşk büyülerinden herhangi birini buldunuz mu? Gerçekten sevdiğin kişi seni terk etti ve şimdi onları hayatına geri döndürmekten başka hiçbir şey istemiyorsun. Şuna bir bakın, eski aşk büyüsünü geri getirin, kalplerini yeniden kazanmak ve onları burada tekrar yanınıza getirmek için kendiniz yapın ! Onları taciz etmeyi düşünmediğinizden emin olun; ayrıca, ağlamak veya ayrılışı yeniden düşünmek yerine enerjinizi olumlu bir şeye odaklayın.

Bu aşk büyüsünü gerçekleştirmek için bir kavanoz bal, kırmızı kurdeleler, kırmızı bir beze, bir kaleme ve kağıda ihtiyacınız var.

Kağıda isminizi ve eski sevgilinizin adını yazın ve sonra iki ismin karşı karşıya gelecek şekilde katlayın. Bir tüpe sarın ve kurdele ile bağlayın. Tüm tüpün üzerine üç yemek kaşığı bal damlatın ve kırmızı bezle tamamen örtün.

Ruh Eşinizi Çekmek İçin Büyüler

Henüz ruh eşinle tanıştın mı? Bu kişi sizin hayat arkadaşınız mı olacak? Bu ücretsiz çevrimiçi büyü ile gerçek ruh eşinizi hayatınıza çekebileceksiniz. Eşsiz, özel ve güçlü, ikiniz de henüz birbirinizi görmemiş olsanız da, ya da o kişi sizin ruh eşi olduğunuzu zaten biliyorsa ya da kaçmış olsa da, sizi kısa sürede bir araya getirecek.

Durumunuz ne olursa olsun, kader her zaman gerçek eşinizin hayatınıza dönmesini ve sonsuza dek kalmasını sağlamanın bir yolunu bulur.

Ruh eşi neden büyülü? Ruh eşinizi çekmek için bir yöntem arıyorsanız, bu en basit ve en etkili yoldur. Aşk büyüsünün gücü aşk hayatınızı geliştirecek. Çekim Yasası ile çalışan büyü, enerjinizi evrene pozitif olarak gönderdiğiniz anda dilek veya arzunuzu yerine getirme yeteneğine sahiptir.

Hepimizin bir ruh eşimiz var ve evet, ruh eşiniz dışarıda bir yerde. Büyücülüğü ruh eşi aşk büyüsü ile gerçekleştirerek, gerçek diğer yarınıza inanan kişiye karşı anında bir çekicilik ve güçlü bir bağ geliştireceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu