Büyüler

Etkili Kolay Aşk Büyüleri

Bu yazıda sizlere etkili ve kolay aşk büyüleri hakkında bahsedeceğiz. Bu sayede sevdiğiniz kişiyi size bağlayabilirsiniz.

Mum Büyüsü

Bu mum büyüsü biraz çok yönlüdür. Hemen hemen her niyet için aynı şekilde kullanabilirsiniz. Tek fark – ve muhtemelen en önemlisi – hangi renk mumu kullandığınızdır. Renk sembolizmine göre mum renklerinin ve anlamlarının bir listesi;

 • Beyaz: barış, denge, saflık
 • Kırmızı: şehvet, seks, tutku, baharat
 • Mavi: uyum, şifa, huzur
 • Siyah: koruma, kaldırma
 • Mor: güç, kendine güven
 • Pembe: kendini sevme, şefkat, uzun ömür

Malzemeler

 1. Bir mum (renk size kalmış!)
 2. Nasıl Yapılır?
 3. Mumunu yak.
 4. “Aşk boldur” mantrasını tekrarlayın.
 5. Mumun sonuna kadar yanmasına izin verin. Bir kez yandığında, büyü tamamlanır.

Etkili Kolay Aşk Büyüleri

Safran Bitkisi Büyüsü

Seks hayatınız bir destek alabiliyorsa, bu sıcak küçük büyü sizin için mükemmel. Afrodizyak olarak çalışan ve büyülerde duyuları harekete geçirmek için yaygın olarak kullanılan bir bitki kullanır.

İster yeni bir yatak odası oyun arkadaşı çekmeyi umuyor olun veya mevcut ilişkinizi renklendirmeyi umuyor olun, bu büyü herkes üzerinde işe yarar. Her zaman olduğu gibi, anahtar iyi görselleştirme teknikleri ve tutkudur.

Malzemeler

 • Safran
 • Bir poşet
 • Kırmızı bir mum
 • Bir yastık

Nasıl Yapılır?

 1. Tüm ışıkları kapatın ve kırmızı mumunuzu yakın. Mum ışığında meditasyon yaparken, en sevdiğiniz cinsel karşılaşmaları (gerçek ya da hayali) düşünün. Mevcut bir partneriniz varsa, onunla en iyi zamanları ve çarşafların altında ne yapmalarını istediğinizi düşünün. Rüyaların zihninizi ve bedeninizi ele geçirmesine izin verin – bunu gerçekten hissedin. Büyünün işe yaramasının tek yolu, onu tamamen benimsemenizdir: zihin, beden ve ruh.
 2. Bundan sonra safranınızı poşetinize koyun.
 3. Poşeti iç çamaşırı veya iç çamaşırı çekmecenize veya yatağınızdaki bir yastığın yastık kılıfının içine yerleştirin.

Geri Alma Büyüsü

Ayrılıklar zordur. Ayrılığın neden böyle olduğunu bilmiyorsanız daha da kötü olabilirler. Belki devam ettiler ya da belki de “temas yok” durumundasınız. Durum ne olursa olsun, bu büyü sizi tekrar kafalarına sokacak.

Malzemeler

 • Sadece eski sevgilinizin bir fotoğrafı
 • Sadece senin bir fotoğrafın
 • Gül yağı
 • Kırmızı bir mum

Nasıl Yapılır?

 1. Sabah mumunuzu gül yağıyla süsleyin.
 2. Resminizi ve eski sevgilinizin resmini bir araya getirin. Her iki resmi de mumluğun altına koyun.
 3. Anılarınızı, tüm güzel zamanları birlikte gözünüzde canlandırın. İsterseniz, eski sevgilinize belirli bir mesaj göndermeyi deneyebilirsiniz.
 4. Niyeti belirledikten sonra mumu yakın ve gün boyu yanmasına izin verin.
 5. Günün sonunda, eski sevgilinizin resmine küçük mum damlacıkları düşecek şekilde mumu eğin. Balmumu onları birbirine yapıştıracak şekilde resminizi onlarınkinin üzerine yerleştirin. Resimleri bir zarfa koyun ve sizinle iletişime geçene kadar kutsal bir yerde saklayın.

Aşk Büyüleri İşe Yarar Mı?

Kesinlikle! Başarı oranının bir kısmı, buna harcadığınız enerjiye bağlıdır. Bunun olmayacağına inanıyorsanız, muhtemelen olmayacak!

Aşk Büyüsü Geri Tepiyor Mu?

Evet kesinlikle. Sihrin kırılgan bir sanat olduğunu asla unutmayın. Bilinçli olarak kullandığınızda ve şükrettiğinizde, size istediğinizi getirecektir. Kötüye kullanın ve bize güvenin, kullanmamış olmayı dileyeceksiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir büyüyü bir kez serbest bıraktıktan sonra, onu kurtarmanın bir yolu yoktur. Bu çok önemli. Ne sorduğunuzdan kesinlikle emin olmalısınız.

Beyaz Büyü İle Kara Büyü Arasındaki Fark Nedir?

Kara büyü, manipülatif veya bencil niyetlerle yapılır. Beyaz büyü, evrenin ve etrafınızdaki dünyanın iyiliği için yapılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu