2010-2020 Arşiv

Etkili Bağlama ve Çözücü Aşk Büyüleri

Ayrılmaz bir şekilde başka birine bağlı hissediyor musunuz? Ya da birisini kendinize sabitlemek ister misiniz? Doğru yerdesiniz. Bağlayıcı ve çözücü aşk büyüleri tam olarak istediğinizi yapabilir.

Bağlayıcı Aşk Büyüleri

Kimse kime aşık olacağını seçmez. Ancak sevmek ve sevilmek iki zıtlıktır. Mutlaka birlikte yürümeleri gerekmez. Bir ilişki iyi gidiyor olabilir, ancak aşk dengesinden yoksun olabilir. Bu nedenle, bir kişi ileride beklenmedik koşullar altında diğerini kaybetme riski yüksektir.

Bunun sizin için göz açıcı olduğunu bilmek. Buna göre hareket etme zamanın geldi. Aynı ölçüde sevilmeden sevmenin sonuçlarına katlanmadığınızdan emin olun.

Bağlayıcı bir aşk büyüsü, partnerinizi tek başına kendinize indirmenizi sağlar. Onları, hiçbir durumda sizi bırakamayacak şekilde zincirler. Bunun yerine, zamanın sonuna kadar seni sevmeye devam edecekler. Sevdiğin kişiyle yaşlanmak güzel değil mi? İsterseniz, 2021’de kullanabileceğiniz en çözücü aşk büyüleri bazılarını inceleyelim.

çözücü aşk büyüleri

Düğüm Büyüsü

En kolay ve en etkili bağlama aşk büyülerinden biri düğüm büyüsüdür. Birbirlerinin ruhlarını sonsuza dek birbirine dolaştırarak çalışır.

Düğüm bağlama aşk büyüsü, deneseler bile sizi hiçbir şekilde terk etmemelerini sağlayarak sizinle sevgiyi almak istediğiniz kişi arasında özel bir bağ oluşturur. Üçüncü tür kara büyü ile gelmek için talimatlarını dikkatlice birleştirerek Afrika büyüsünün ve voodoo büyüsünün güçlerini bir araya getirir.

Eğer deneyimli bir büyü yapan kişiyseniz, düğüm bağlama aşk büyüsü kolaylıkla yapılabilir. Değilse, deneyimli birinin hizmetlerini arayın. Düğüm bağlayıcı aşk büyüsünün sonucu, diğer kişinin hipnotize edilmesidir. Kendilerine bir bilge tarafından söylenmedikçe, zihninin ve size karşı olan duygularının kontrolünde daha yüksek bir gücün olduğunu fark etmeyeceği için güvenlidir.

Bağlayıcı Olmayan Aşk Büyüleri

Bir insana şiddetle aşık mı hissediyorsunuz; vazgeçemeyeceğin bir arzu? Yoksa nedenini bilmeden sürekli olarak belirli bir kişiyi mi arıyorsunuz? Muhtemelen bir aşk büyüsündesin. Bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz özgür iradenin dışında hareket ediyor, çünkü biri sizi kontrol ediyor.

Ne yazık ki, bir büyünün altında olup olmadığınızı anlamak zor olabilir. Manevi meseleler o kadar açık değil. Bununla birlikte, gerçekten bir büyünün altında olup olmadığınızı inceleyip öğrenebileceğinize dair bazı işaretler vardır.

  • Belirli biriyle birlikte olmak için gerçekçi olmayan bir arzu.
  • Aniden ortaya çıkan olumsuz bir ruh hali.
  • Hayattan bunalmış ve sıkılmış hissetmek.
  • İyi bir sebep olmaksızın sürekli yorgunluk
  • Önünüzdeki başka birinin ihtiyaçlarına öncelik vermek.

Aşk, bu kadar olumsuz sonuçları olmayan dengeli bir duygudur. Listelenen beş kişiden en az üçüne sahipseniz, bunun nedeni muhtemelen aşktan ziyade bir büyüdür. Aşağıdaki bağlayıcı olmayan aşk büyülerinden biri için deneyimli bir büyü tekerleğiyle iletişime geçmeniz önemlidir;

Temizleme Banyosu

Bağlamadan farklı olarak, çözme var olan bir büyüden kopmaktır. Bu nedenle belirli bir ritüele uyulmalıdır. Temizleme banyosu, sihirli güçlerle işlenmiş bitkilerle banyo yapmayı içeriyordu.

Genellikle en çok tercih edilen otlar biberiye, nane, fesleğen ve melek otudur. Kokuları, çeşitli kara büyü veren aşk büyülerini yapmak için kullanılan negatif enerjiyi yok etmede önemlidir. Temizlik süreci prosedürel bir olay olduğu için birkaç gün sürer. Güçlü bağlayıcı aşk büyülerini kırmak yaklaşık 5 gün alırken, daha zayıf olanları kırmak üç güne kadar sürebilir.

Deneyimli bir medyum, büyüyü yapma sürecinde size rehberlik etmeli, gerekli malzemeleri ve yolun her adımı için doğru prosedürü sunmalıdır. Temizleme banyosunun tam döngüsünden sonra, sizi etkileyen semptomlardan ve yaşam kalitenizden kurtulup, bağlanmayan aşk büyüsünün işe yaradığına işaret edeceksiniz.

Ev Temizliği Ritüeli

Ev temizliği ritüeli, temizlik banyosunu takip etmelidir. Sizi belirli bir kişiye bağlı tutmak için size ve evinize atılan tüm negatif enerjiyi süpürmeyi içerir.

Temizlik banyosu ritüeli gibi, ev temizleme ritüeli de birkaç işlemin birleşimidir. Adeta tamamen eksiksiz için birkaç gün sürer. Genellikle sürecin en önemli adımı evin her köşesine yerleştirilen adaçayı veya tütsü yakmaktır. Bununla birlikte, güçlü bir yazım makinesinden elde edilen temizlenmiş suyla evi temizlemek de önemlidir.

Ev temizleme ritüeli, normal şartlar altında evi temizlerken olduğu gibi yapılmalıdır. Kir tüm odalardan ana çıkışa doğru hareket edecek şekilde temizlemelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu