2010-2020 Arşiv

Eskiyi Geri Getirmek İçin Voodoo Büyüsü

Eski sevgilini geri istiyor musun Tabii ki. Bu makaleyi okumanızın nedeni budur. Sevdiğiniz biri hayatınızdan ayrıldığında, bu yıkıcı duygunun sizi bir daha asla geri gelmeyeceklerine inandırabileceğini biliyorum. Ama size eski sevgiliyi geri getirmek için voodoo büyüsü başarıyla kullanabileceğini söylemek için buradayız.

Eski bir sevgiliyle geri dönmek, birçok insanın yapmak istediği kadar zor değildir. Eski sevgiliyi hızlıca geri getirmek için voodoo büyüsü nasıl kullanabileceğinizi keşfedin.

Bu web sitesinde eski işleri geri getirmenin ne kadar güçlü olduğunu açıklayan birçok makale yazdığımızı biliyorum. Bugün, sık sık konuşmadığımız bir şeye odaklanacağım: kayıp bir sevgiliyi bir voodoo bebeğiyle geri döndürmek. Voodoo bebeğinin gizemle kaplı olduğunu biliyorum ve birçok insan onu yanlış anlama eğiliminde. Bu yüzden bu konuyu konuşmak için biraz zaman ayırmamız gerektiğini düşünüyoruz.

Voodoo Bebeğinin Tarihi

Voodoo bebeğini anlamak için, voodoo bebeğinin tarihini anlayarak başlayalım. Voodoo başlangıcı ve voodoo bebeği gibi diğer sembolleri ile ilgili bilgiler tarihçiler için net olmasa da, günümüzde insanların eski voodoo geri getirmek için gerçek voodoo büyüsü yaparken kullandıkları oyuncak bebeklerin Orta ve Batı Afrika’dan yayıldığını biliyoruz.

Bir voodoo bebeğine benzeyen herhangi bir şey hakkında bildiğimiz en eski şey, 19. Yüzyılda insana benzemek için yapılmış ahşap figürlerdir. Minkisi olarak adlandırılan bu ahşap figür, bugün Demokratik Kongo Cumhuriyeti ve Angola’nın bir parçası haline gelen bir yerde yaşayan insanlar tarafından yaratıldı.

Peki, 19. yüzyılın ahşap voodoo bebekleri, eski sevgiliyi hızlı bir şekilde geri getirmek için voodoo ile nasıl ilişkilidir? Fikir şu ki, oyuncak bebek ölülerin ruhlarını yakalar, böylece yaşayanlar onu kullanabilir. Bu, insanlar ve ruhlar arasındaki karmaşık bir ilişki aracılığıyla olur. Ayrıca, Tanrı ile insan bağlantısının ayrılan ruhlar aracılığıyla gerçekleştiğini şart koşan voodoo dinine de hitap eder.

Voodoo Büyüsü

Voodoo Bebekleri Nasıl Kullanılır?

Eski sevgiliyi geri getirmek için çevrimiçi voodoo arayan birçok kişiye genellikle voodoo bebeklerinin kötü olduğu söylenir. Bu, bu oyuncak bebeklerin medyada ve siyasette gösterilme biçiminden gelen bir görüş. Örneğin, voodoo bebeklerini betimleyen karınca filmine bakın ve oyuncak bebeklerin her zaman kötü bir ışık altında olduğunu anlayacaksınız.

Voodoo ile ilgili herhangi bir şeyin medyada kötü bir şekilde gösterilmesinin birkaç nedeni var. En önemlisi, insanlar bir şeyi anlamadıklarında, genellikle onun kötü olduğuna inanmaya başlarlar. Bir başka neden de, voodoo’lar Batı’ya siyah kölelerle gelmesidir. Köleleri dinlerini izlemekten caydırmak için yeni efendileri, Hıristiyanlığı iyi gösteren propagandalar yaydı. Diğer dinler kötü görünüyor.

Ayrıca medyaya genel olarak bakarsanız, çoğunlukla beyazların elinde. Bu nedenle, süregelen her şeyi teşvik etmesi ve siyah topluluklardan gelenleri kötü olarak nitelendirmesi şaşırtıcı değildir. Biz siyahlar ve kayıp aşklarını voodoo büyüleriyle geri vermek isteyenler için bildiğimizi sandığımız şeyleri sorgulamaya başlamanın zamanı geldi.

Şimdi, Voodoo Bebeğinin Bazı Kullanımlarına Bakalım

Voodoo bebeğinin en popüler kullanımlarından biri, birinin görüntüsünde yapıldığı yerdir. Örneğin, voodoo bebeğini kullanarak eski sevgiliyi nasıl geri getireceğinizi öğrenmek istiyorsanız, eski sevgilinizi zihninizde canlandırırken oyuncak bebeği nasıl yapacağınızı öğrenerek başlamanız gerekir.

Eskiyi geri getirmek için voodoo bebeğini yaptığınızda, zihninizde bir şeyi nasıl tasavvur edeceğinizi pratik yaparak başlamanız gerekecek. Elbette oyuncak bebek, hedeflediğiniz kişiyle aynı olmak zorunda değil. Zihninizde yarattığınız enerji ile bebek ve insan arasındaki bağı kurabilme yeteneğinizle de aynısını yapacaksınız.

Bir Resim Kullan

Bebeği kendiniz yapmak için tüm malzemelere sahip olmanız her zaman mümkün değildir. Bebeği bir dükkandan satın alabilirken, hepimizin parası yok. Ancak, hedeflediğiniz kişinin bir fotoğrafının olduğunu varsayalım. Bu durumda, bir resimden yapılmış bir voodoo bebeği olan voodoo ile kayıp aşka her zaman hızlı bir şekilde geri dönebilirsiniz.

Tekrar birlikte olmak istediğiniz kişinin en iyi fotoğrafını bulun. Bacaklardan başa kadar tüm vücudu gösteren bir resme ihtiyacınız olacak. Resmin şekline göre bir bez parçası kesin. Kumaş parçasını ve resmi birlikte gördüm ve bebeği yaratın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Arap Voodoo Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu