Büyüler

Eski Sevgilinizi Geri Getirmek İçin Büyü

Gerçek aşkın yolu nadiren sorunsuz ilerler. “Birini” bulmuş olsanız bile, her zaman sorunlar yaşarsınız. İlişkinizin onarılması gerekiyorsa veya kaybolan bir aşkı geri getirmek istiyorsanız, o zaman bu sizin için büyüdür.

Eski Sevgilinizi Geri Getirmek İçin Büyü İçin İhtiyacınız Olan Şey

  • 3 Kırmızı Mum (Kırmızı mum yoksa biraz daha az güçlü olsalar da beyaz mumlar da kabul edilebilir)
  • Sızma zeytinyağı
  • Lavanta yağı
  • Keskin bir bıçak
  • Kırmızı İplik veya ip

Eski Sevgilinizi Geri Getirmek İçin Büyü Nasıl Örtünür?

Birinci Adım: Önce üç mumdan her birinin baş harflerini yazın. Bunu yaparken, kaybettiğiniz aşkınızın zihninizin gözünde zihinsel bir görüntüsünü oluşturun.

İkinci Adım: Sırayla mumların her birini yağlamak için sızma zeytinyağı ve lavanta yağını kullanın. Mesh olduktan sonra her birini bir mumluk içine yerleştirin.

Üçüncü Adım: Mumları kırmızı iplik veya ip ile birbirine bağlayın, böylece şimdi her biri birbirine bağlanır ve birbirlerinin gücünü paylaşır.

Dördüncü Adım: Mumları birer birer yakın. Her mum yaktığınızda şunları söyleyin: “Bu mumların yanması gibi, aşkım da yanar, kırılanı düzeltin ve aşkım bana geri döner”

Beşinci Adım: Mumlar yolun üçte birine ulaştığında onları söndür.

Altıncı Adım: Sonraki gece ışıklandırma sürecini ve büyülü sözü tekrarlayın. Sonra mumları alttan üçte bir mesafeye geldiklerinde söndürün.

Yedinci Adım: Bunu son bir gece için tekrarlayın.

Üçünün gücünü kullanarak, kırık aşkınızı onarmak ve eski sevgilinizi size geri getirmek için güçlü bir büyü yapmış olacaksınız.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Ayrıldın mı ve eski sevgilini geri almak mı istiyorsun? Aşağıdaki büyü, kişinin bir zamanlar sizin için hissettiği duyguları kelimenin tam anlamıyla “yeniden tutuşturmanıza” izin verecektir. Bu büyü yalnızca, üzerine attığınız kişi gerçekten sizinle gerçek bir duygusal bağı varsa çalışırız. Gizlice hayran olabileceğiniz, ancak aslında sizinle ilişki içinde olmadığınız insanlar üzerinde işe yaramayacaktır.

geri getirmek

Eski Sevgilinizi Geri Getirme Büyüsü İçin Neye İhtiyacınız Olacak?

  • Birkaç avuç defne yaprağı
  • Ateş yakmak için güvenli bir yer

Eski Sevgilinizi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adım # 1: En az on dakika yanmaya devam edecek küçük bir yangını güvenle başlatın.

Adım # 2: Ateşe bakın ve eski sevgilinizin yüzünü gözünüzde canlandırın. Gerçekten yüzlerini alevler içinde görmeye çalışın.

Adım # 3: Defne yapraklarını sol elinize alın. Sonra yaprakları alevlere atın.

Adım # 4: Yaprakları aleve atarken aşağıdaki büyüyü tekrarlayın. “Bu yapraklar alevler içinde yandıkça beni bir kez daha sevdiğimi gördüğüm yüzü yap”

Adım # 5: Önceki adımları tekrarlayın. Eski sevgilinizi alevlerin içinde görselleştirerek başlayın ve ardından aynı büyüyü tekrarlarken bir avuç dolusu defne yaprağını alevlere atın.

Adım # 6: Bu işlemi bir kez daha tekrarlayın, böylece toplamda üç kez yapmış olursunuz.

Büyü şimdi yapıldı ve kayıp aşkınız, duyguları yeniden alevlenerek size geri dönecek. Bir uyarı kelimesi – bu büyüyü nasıl kullandığınıza dikkat edin. Çoğu zaman birinden ayrılmamızın çok iyi nedenleri vardır. Sevgi kaybı uzun vadede acı verici olsa da, birinin gitmesine izin vermek daha iyi olabilir. Bu büyüyü yapmadan önce o kişiyi gerçekten geri istediğinden emin ol. Birinin gitmesine izin vermek, genellikle hayatınızda yeni birine yer açmanın en iyi yoludur. Ve yeni birinin mükemmel ruh eşiniz olabileceğinizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu