Büyüler

Eski Sevgilinizi Geri Döndürmek İçin Voodoo Büyüsü

Bu web sitesi için, en güçlü büyülerin bazılarını yaratmak için voodoo’nun nasıl kullanılabileceği hakkında daha önce birkaç makale yazdık. Bu makale eski sevgiliyi geri almak için voodoo büyüsü hakkında olsa da, insanların eskiyi geri döndürmek için güçlü voodoo söz konusu olduğunda bize sormak için yazmaya devam ettiği bazı temel bilgilere daha fazla odaklanmamızı istiyorum.

Eski sevgilini geri almak için voodoo kullandığında gerçekte ne olduğunu biliyor musun? Bu makale sizi herhangi bir büyü yaptığımızda gerçekte neler olduğuna dair temel bilgilere götürür.

Tüm büyü fikrinin nasıl çalıştığına odaklanarak başlayacağım. Bunu yapıyorum çünkü zamanımızın çoğunu büyüler söz konusu olduğunda daha karmaşık şeyleri tartışarak harcadığımızı fark ediyorum ama basit şeyleri kaçırmaya meyilliyiz. Burada, voodoo büyülerinin neyle ilgili olduğu ve onları neyin çalıştırdığı gibi şeylerden bahsediyoruz.

Hepimiz Büyü Yaparız

Eskiyi geri almak için gerçek bir voodoo yapmayı düşünüyorsanız, endişeli hissettiğiniz bir alanda olabilirsiniz. Bazı vicdansız insanların tüm büyü yapma fikrine kötü bir isim verdiğini biliyorum. Ancak, hayatınızda zaten bir büyü yaptığınızı biliyor musunuz?

Siz de daha önce büyü yaptığınıza inanmıyorsanız size basit bir soru sorayım. Doğum günü mumlarını yakarken hiç doğum günü dileği yaptınız mı? Bu basit hareketle, eskiyi geri almak için kolay bir voodoo ya da bunun gibi başka bir büyü yapmış da olabilirsiniz. Bu tür eylemler küçük görünse de, binlerce yıldır büyü yapanların her zaman bildiği işlerdir. Bir adamı geri almak için voodoo.

Büyü Yapmak Nedir?

Eski sevgiliyi geri almak için çevrimiçi voodoo’ya zaten bakmış olabilirsiniz, ancak büyü yapmanın ne olduğu hakkında bir fikriniz var mı? Buna bakmamızı istiyorum çünkü bugün temel şeylere baktığımızı belirtmiştim. Temelleri yapmadan önce daha karmaşık şeyleri anlamaya çalışmanın kafa karışıklığına yol açabileceğini düşünüyorum.

Voodoo’nun kayıp sevgiliyi geri döndürmek için kullanıldığı büyü türü, evrende olan şeylerin arkasında bir güç olduğunun kabul edilmesiyle başlar. Bazı insanlar bu gücü din aracılığıyla tanırlar. Örneğin, eski sevgilinizle tekrar bir araya gelmek için voodoo kullandığınızda, voodoo dinine giriyor olabilirsiniz.

Ancak, bazı insanlar mutlaka dine inanmazlar. Tanrı’nın, zihnimizdeki düşüncelerin ve evrenin öğelerinin bir araya gelmesi olduğuna inanırlar. Tüm doğal şeyleri harekete geçiren güçlü akıma inanırlar.

Voodoo Büyüsü

İçimizde Bir Evren Var

Eski sevgilinle hızlı bir şekilde geri dönmek için voodoo büyüsü gibi şeyler kullandığımızda, özünde, içimizde bir evren olduğu önermesine katılıyoruz. Bu evren, fiziksel olarak yıldızlar, gezegenler ve dağlar aracılığıyla gördüğümüz tüm evreni yansıtır.

Bu Niyetle İlgili

Eski sevgilinle geri dönmek için hızlı çalışan bir voodoo yapmak istiyorsan, birçok malzemeye ihtiyacın olduğunu düşünmenin kolay olduğunu biliyorum. Büyü yaparken farklı malzemeler ve aletler kullanmayı da sevsem de bunların her zaman gerekli olmadığını söyleyebiliriz. Niyetiniz olmadan yapamayacağınız tek bileşen veya araç.

Kelimeden de anlaşılacağı gibi, niyetin niyeti, olmasını istediğiniz şeyle konuşur. Büyülerin evrenin unsurları ile aklımız bir araya geldiğinde ortaya çıktığını daha önce belirtmiştim. Bu nedenle amaç, üretilmesi gereken sonucu bilmesi için evrene sağlama talimatıdır.

Yani, eskiyi nasıl geri alacağınızı bilmek istiyorsanız, bilmeniz gereken ilk şey evrene niyetinizi nasıl söyleyeceğinizdir.

Eski sevgilinle üç gün içinde geri dönmek için bir voodoo büyüsü yapmak istediğini söylediğinde, evrendeki enerjiyi tanımak, teşvik etmek ve kontrol etmekle ilgilenmek istediğini ima ediyorsun. İstediğimiz şeyleri mümkün kılan enerjiyi yönlendirme yeteneğidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu