2010-2020 Arşiv

Eski Sevgilinizi Geri Almak İçin Voodoo Aşk Büyüsü

Eski sevgilinizi geri kazanmak için oldukça etkili voodoo aşk büyüleri evde uygulanamayan ritüellerdir. Bu tür büyüler yapma girişimleri genellikle oldukça trajik bir şekilde sona erer. Bir voodoo ritüeli gerçekleştirdiğinizde, voodoo ruhları dünyasına bir portal açarsınız ve içlerinden biri kesinlikle çağrınızı duyar ve gelir. İşte o zaman korkutucu kısım başlıyor. Ruhları nasıl kontrol edeceğinizi bilmeden, sonunda onların avı olursunuz. Voodoo büyüsü ile çağrılan bir ruh, aç bir kaplan ya da kurda benzer. Emirlerinizi yerine getirmek veya size yardım etmek için değil – diğer dünya yaratıkları nazik, minnettar veya başkalarına yardım etmeye istekli olarak bilinmezler. Sadece bir başkasının enerjisiyle yaşamak için gelirler – bu, onların yardımına karşılık ödemesi gereken enerjidir.

Eski Sevgilinizi Geri Almak İçin Voodoo Büyüsü

Eski sevgilinizi profesyonel bir sihir uygulayıcısından geri almak için voodoo büyüsü satın almanın ana tehlikesi, ruh tarafından sağlanan hizmetler için ödeme yapmak zorunda kalmaktır. Ödeme, tek bir enerji bölümünden fazlasını içerir. Diyelim ki eski sevgilinizi geri kazanmanıza yardımcı olacak bir ritüel satın aldınız ve yeniden birlikte yaşamaya başladınız. Bu durumda birlikte yaşadığınız sürece ruha ödeme yapmanız gerekecek. Niye ya? Çünkü ruh sen ayrılıncaya kadar seninle yaşayacak.

Voodoo büyüsü böyle çalışır. Diğer büyü dallarından farklı olarak başka seçenek yoktur. Voodoo şamanları, bir kişinin bilinçli zihnini nasıl yeniden programlayacağını, çakra işlevini nasıl değiştireceğini veya müşteri ile hedef arasında güçlü enerji kanalları oluşturmayı bilmiyor. Voodoo şamanları her zaman yüzyıllar önce tasarlanmış en eski yöntemi kullanır. Ruhları meşgul ederler ve müşterinin isteğini yerine getirmelerini isterler, işin ödendiğinden emin olurlar. Şamanlar için çok önemlidir çünkü eğer bir ruha para ödenmezse bir daha gelmez ve bir faydası olmaz.

Birçok voodoo şamanı, eskileri geri almak için yalnızca güvenli voodoo büyüleri yaptıklarını ve ruhlara ödeme yapmak için kendi enerjilerini kullandıklarını iddia eder. Ancak, bu tür ifadelerde çok az gerçek olduğunu anlamalısınız. Bir ruha yapılan ödeme, bir kişinin enerjisinin üçte birini alabilir. Ayrıca, ruh yıllarca (müşteri ve hedef bir arada olana kadar) her gün bir miktar bekler. Şimdi biraz matematik yapalım. Bir şaman haftada ortalama 3 ila 5 büyü yapar, bu da her yedi günde bir üç ila beş ruha biraz enerji vermesi gerektiği anlamına gelir. Profesyonel voodoo şamanları diğer insanlardan daha yüksek enerji seviyelerine sahiptir ve diyelim ki enerjilerinin yaklaşık onda birini bir ruha ödemek için kullanabilirler. Ancak, şaman meşgul olduğu tüm ruhlara ödeme yapamayacak. Bunu yapmaya çalışırsa, onu öldürerek tüm enerjisini tüketirler. Bu yüzden voodoo şamanlarının ritüellerinin müşterileri için güvenli olduğuna söz vermekten başka seçenekleri yoktur, ancak müşteriye ruha ödeme yapmalarını sağlar. Bu nedenle aşk voodoo du şamanlarının bu tür iddiaları yanlıştır.

Voodoo Aşk

Eski Sevgilini Geri Almak İçin Voodoo

Eski sevgilinizi geri almak için voodoo tek bir prensibe dayanır. Bir şaman bir ruhla etkileşime geçtiğinde, bu kişinin kişisel eşyasını, resmini (bazı şamanlar müşterilerinden hedefin resmini ister), kan örneğini veya saçını kullanarak ruhu etkilemesi için kişiye işaret eder. Ruhun hedefi bulması oldukça kolaydır. İlk görevi, hedefin koruma sistemini zayıflatmaktır. Bu amaçla, işteki sorunlar, hastalıklar ve küçük yaralanmalar gibi bazı sorunları hedef haline getirir. Hedefi strese sokmak ve onu üzmek için, mümkün olduğu kadar çok negatif enerji üretmesini sağlamak için yaparlar.

Bu görev tamamlandığında ve hedef doğru frekansa ayarlandığında, ruh, çakralarını manipüle etmek ve belirli düşünceleri hedefin zihnine yerleştirmek için hedefin süptil bedenlerine girer. Bu, eski sevgilin;

  • Sizden ayrıldıktan sonra kurduğu yeni ilişkide hayal kırıklığına uğrar;
  • Üzgün ​​hisseder ve seni düşünmeye başlar;
  • Seni özlemeye başlar;
  • Başına gelen en iyi şey olduğuna inanmaya başlar;
  • Seni geri almanın hayalini kurmaya başlar;
  • Sizi geri almak için ilk adımları atar;
  • İstersen sana döner.

Son adım uygulanırsa, eski sevgilinizi geri almak için voodoo büyülerinden biriyle meşgul olan ruh, hedefi mutlu eder. Mutlu olduğunuzu düşünmek için manipüle edildiğinizin farkında olmadan gerçekten mutlu hissedebilirsiniz. Enerjinizin bir kısmını, sizi gerçekten mutlu edebilecek tamamen farklı bir şey için kullanabileceğiniz bu “mutluluk” duygusu için harcarsınız. Soru şu: Gerçekten istediğin bu mu?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu