Büyüler

Eski Sevgilinize Aşk Büyüsü Yapabilir Misiniz?

Aşklar hayatımızdan gelip gidebilirler ama bazıları inkar edilemez bir şekilde diğerlerinden daha önemlidir. Asla göz ardı edilmemesi gereken böyle bir manevi bağlamda dövülen bazı bağlantılar vardır. Uğruna savaşmaya değer bazı bağlantılar var. Bir ilişkiniz bittiyse ve aşkı yeniden alevlendirmenin bir yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Eski sevgilinize aşk büyüsü yapmak tamamen mümkündür. Hızlı çalışan gerçek aşk büyüleri vardır. Aslında, eski sevgilinizi size geri getirebilecek ve ikinize hayal edebileceğinizden çok daha tutkulu bir ilişki sağlayacak güçlü aşk büyüleri var!

Eski Sevgilinize Büyü Yaptırmak

Pek çok insan eski sevgilisine aşk büyüsü yapmayı düşünür, ancak daha az insan bunun etik mi, ahlaki açıdan sorumlu mu ve eski sevgililerine aşk büyüsü yapıp yapmamaları gerektiğini merak eder. Cevap kalbin içindedir. Ahlaki, beyaz temelli bir aşk büyüsü, kastın (dökümü talep eden veya oyuncu seçimi yapan kişi) iyi niyetli olması ve kalbini takip etmesi durumunda etiktir. Başka bir deyişle, ruh eşinizi ya da gerçek bir bağlantının peşinde olduğunuzu düşünüyorsanız, bir aşk büyüsü yapmanız çok mantıklıdır. Bu, ruhlarınız arasında gerçek bir aşk olduğunu düşünüyorsanız, eski sevgilinize bir aşk büyüsü yapmanın ahlaki olarak kabul edilebilir ve tamamen etik olduğu anlamına gelir.

Bazı insanlar aşk büyüsü yapmanın sonuçlarını merak eder, ancak çoğu zaman aşk büyüsü yapmamanın sonuçları vardır. Eski sevgilileri için aşk büyüsü yapmayı düşünen çoğu insan meşru bir ruh eşi bulmuştur. Ve bir ruh eşini kabul etmemek, bir ruh eşini takip etmemek kadar sefil hissettiriyor. Beyaz Sihirli Aşk Büyüleri özgür iradeyi etkilemez. Basitçe ifade edilen durumlar için saygın büyü ritüeli tarafından kullanılırlar: olması gerekiyordu! Bir aşk büyüsü yapmak, iki kişinin aurası arasındaki eksiklikleri gidermeye yardımcı olur. Ayrıca, yanlış hizalanmış niteliklerin yeniden hizalanmasına da yardımcı olurlar. Temel olarak Beyaz Büyü, etik, doğal ve son derece etkili bir aşk üretir.

Aşk Büyüsü

Eski Sevgilinize Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eski sevgiliyi geri döndürmek için birçok büyü türü vardır. Mum büyüleri var, ilahiler var, gömme büyüleri var ve hatta yemek bazlı büyüler bile var. Gerçek şu ki, hem basit hem de karmaşık içerikli büyüler var. Eski sevgiliyi geri döndürmek için aşk büyüsü yapmanın birçok farklı yolu vardır, bazıları dolunay gerektirir, bazıları yeni ay gerektirir ve bazıları hiç aya ihtiyaç duymaz. Spiritüalizme, içeriklere, ortama, çevreye, hava durumuna, ay düzenine ve duruma bağlı olarak, büyüler performans ve etkinlik açısından farklılık gösterecektir.

Ateş gerektiren aşk büyülerinin tek başına yapılması karmaşık olabilir. Eksiksiz, deneyimli bir meclise sahip olmak, büyü yapmayı yönetmeyi daha kolay ve daha güçlü hale getirebilir. Büyüler, aurada güçlendirilmiş etki ve artan büyü etkinliği anlamına gelir. Eski sevgiliyi geri döndürmek için yapılan aşk büyülerinin genellikle çok yoğun konsantrasyon enerjisi gerektirdiği de doğrudur. Fiziksel olarak yeniden bir araya gelebilmeleri için iki auranın nasıl düzgün bir şekilde birbirine bağlanacağını anlamak, eski sevgiliyi geri döndürmek için bir aşk büyüsünün en kritik bileşenlerinden biridir.

Eski sevgilinizin saçından veya giyiminden bir parça varsa, eski sevgilinizdeki basit bir aşk büyüsünden kaynaklanan ev yapımı bir aşk büyüsü tılsımı yapabilirsiniz. Ayrıca küçük bir fotoğraf için saçı veya giysiyi de değiştirebilirsiniz . Bağlanmayı büyük ölçüde artırdığından, büyüye katkıda bulunmak için kendi kıyafetlerinizden bir eşyaya sahip olmak akıllıca olacaktır. Eski sevgilinizi geri döndürmek için kendi aşk büyünüzü yapmak için aşağıdaki malzemeleri toplayın;

 • Sevgilinizden kişisel bir örnek (eski sevgilinizin fotoğrafı, bir tutam saç veya bir giysi).
 • Kırmızı bir mum
 • Bir tutam Biberiye
 • Diğer her şeyi sarmak için kullanıldıktan sonra giysi katkınızı saracak ve bağlayacak kadar büyük olan ip veya zincir.
 • Kalıcı bir işaretleyici

Talimatlar

 1. Mumu yakın ve birkaç dakika meditasyon yaparak gözlerinizi kapatın. Hedefinize odaklandığınızdan emin olun ve ikinizin yeniden bir araya geleceğini tasavvur edin.
 2. Giysi parçanızı yayın ve giysilerin üzerine hem tam adlarınızı hem de doğum tarihlerinizi yazın.
 3. Kişisel etkilerini kıyafetlerinizin merkezine yerleştirin.
 4. Ellerinizi duygunun üzerine koyun ve üç kez yüksek sesle söyleyin: “İki ruhu bağlama niyetim var, saf sevgi niyetleri.”
 5. Mumun üzerinde oluşan küçük kırmızı mum birikintisini etkinin üzerine dökün.
 6. Etki üzerine biberiye serpin.
 7. Giysinizi kullanarak etkiyi sıkıca sarın.
 8. Gevşememesi için ipi sıkıca bağlamak için kullanın.
 9. Tılsımı bir komodinin içinde, şiltenin altında veya yatağın yanında bir yerde saklayın. En büyük kalıntı auranız uyurken oluştuğundan, uyuduğunuz yerde en etkili olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu