2010-2020 Arşiv

Eski Sevgilimi Geri Getirmek İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri her zaman işe yaramayacağından, bir seanstan en iyi şekilde yararlanmak için enerjik büyüye doğru çalışmanın ipuçlarını biliyorsanız çok önemlidir.

Geri getirmek için büyü sonuçları göstermesi için, beyaz veya pembe büyü kullanarak belirli bir kişi için bedava aşk büyüleri yapmayı planlamadan önce bugünden itibaren zihinsel tutumlarınızı uygulamanız önerilir. İşte tavsiyelerimizden bazıları;

  • Meditasyon sanatında ustalaşın çünkü büyücülük dünyasında konsantrasyon çok önemlidir
  • 60 saniye içinde titreşiminizi değiştirmek için pratik yapın
  • Yeni başlayanlar olarak öncelikle küçük hedeflere odaklanmaya başlayın ve kademeli olarak amaçlarınızı ve hedeflerinizi artırın.
  • Ruhsallıkta Üçüncü Göz hakkında bilgi edinin ve sezginize tamamen güvenin

Titreşiminizi Değiştirmek Neden Önemlidir?

Büyü yapma oturumuna olumsuzluk getiremezsiniz. Bu nedenle, ya ritüeli yapmayı bırakırsınız ya da ruh halinizi hızla ayarlar ve işleme devam edersiniz. Ne kadar depresyonda olursanız olun, zihninizi sakinleştirmek ve iyimserliğinizi geri getirmek için sessiz bir yer bulmalısınız.

Titreşiminizi değiştirme alıştırması yapmazsanız, sonuçta olumsuz yan etkiler olabilir. İstediğiniz enerjiyi yalnızca pozitif titreşimler çekebilir.

Yeni uygulayıcılar için, belirli bir kişiyi cezbetmek için dakikalar içinde işe yarayan bedava aşk büyüleri aramak yerine, kendinizi daha çekici ve çekici hale getirmenin bir yolu olarak çekim büyülerini denemeniz önerilir. Genellikle, başka bir kişiyle ilgili büyüler sizin iradenizin ve enerjinizin çoğunu gerektirir; bu nedenle, evren tarafından verilenlerden bir şekilde daha karmaşık ve zordur.

geri getirmek

Eski Aşk Büyülerini Geri Getirmek Hakkında İlginç Gerçekler

  1. İyi bir hazırlık yapıp yapmamak, bir büyünün başarısına karar vermenin temel anahtarlarından biri olacaktır. Bu yüzden bana gel büyüsünü yapmadan önce iyi hazırlanmış olmalısın ve bu adımı asla sadece tembel hissettiğin için atlamamalısın.
  2. Bir büyü yapma seansı kutsal olduğundan, kıyafetinizin beyaz renkte olması, kısıtlayıcı olmayan bir his vermesi ve doğal kumaştan yapılmış olması gerekir.
  3. Büyü ne kadar basit olursa olsun, her sihir ritüelinin açık fikirli düşüncelerle dolu saf bir zihne ihtiyacı vardır. Aşk büyülerinin verimli sonuç vermesi için, derin bir inanç da hazırlamalısınız. Genel olarak, tüm niyetleriniz, sözleriniz ve hareketleriniz net olmalı ve hayal kırıklığına neden olmamalıdır.
  4. Bir seans sırasında, işlemin tam olarak yapılması gerekir. Yalnızca kalbinizin en derininin ne istediğine odaklanın. Tutarlı olun ve olumsuz amaçlarla dikkatinizin dağılmasına izin vermekten kaçının. Aksi takdirde, kararınız konusunda çok kararsızsanız yanlış yola girersiniz. Büyü yapıldığında, tersine çevrilemez ve düzeltilmesi zordur.
  5. Herhangi bir ritüeli planlarken bir dua ile bir büyü açıp kapatmalısınız – bizler, küçük yaratıklar, ihtiyaçlarımız ve arzularımızda bize yardımcı olan yüksek güçlere minnettarlığımızı böyle gösteririz. Ne yazık ki çoğu kişi bu adımı hatırlamıyor. Şu andan itibaren, her zaman onların korunmasını istediğimiz için lütfen dualarınızı koruyucu meleğinize veya rehber ruhunuza gönderin. Dahası, dualarınız büyü yapma sürecinde üretilen negatif enerjileri ruhsal olarak ortadan kaldırabilir.

Aşk ilişkisi gerçekten kırılgandır, bu nedenle her iki taraf da onu çok dikkatli ve dikkatli korumalıdır. Kendinizi depresif durumda boğmaktansa, kalbini tekrar kazanma şansı için önerilen kolay aşk büyülerimizi sadece kelimelerle denemelisiniz.

Onu dakikalar içinde geri getirmek için özgür aşk sözleri çalıştırırken, odaklanmış ve açık fikirli kalmak anahtardır. Dikkatli bir hazırlık süreciniz varsa, ritüel iyi ve olumlu sonuçlar verecektir; aksi takdirde, yalnızca negatif enerjiler elde edebilirsiniz.

Bu ilk seferinizse, profesyonel medyumlardan yardım istemeniz önerilir. Bu alemdeki zengin deneyimleri amacınıza iyi hizmet edebilir ve çok kısa bir süre içinde kaybettiğiniz aşkla uzlaşmanıza yardımcı olabilir. Onun sonsuza kadar kalması için bir fırsatı kaçırmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu