Büyüler

Eski Geleneksel Aşk Büyüleri

Eski geleneksel aşk büyüleri neredeyse çağlar boyunca olmuştur ve müşterilerimin günlük yaşamlarında mutluluk elde ettikleri en sadık ve sınırsızdır. Büyücü ve şifacı olarak çeşitli kökler, ağaç kabuğu, otlar, çiçekler kullanırım. Ve diğer ürünleri daha sonra geleneksel ilaçlarımı yapıyorum. Tedavilerimin çoğu vücudunuzdaki dengesizliklere odaklanıyor. Hastalığın kaynağı birincil endişe ise, geçmişte uygun şekilde doğru otlara izin verin.

Güçlü bir aşık olarak büyü ritüelleri spiritüel geleneksel şifacıdan en iyi yardımı ve tavsiyeyi alın, aşk hayatınızda daha iyisi için bir değişiklik yapmanın zamanı geldi ve sadece arkanıza yaslanıp en kötü durumunuzun değiştirilemeyeceğini düşünmeyin. Sorununuzu şehirdeki yetenekli bir büyü ustasına güvenilir tavsiye ve yardımla sunmanın zamanı geldi. Bir zamanlar bir sevgilin olduğunu biliyorum ama seni başkası için terk ettiler ve sen onu geri istiyorsun.

Aşk Büyüleri

Aşk büyüleri, son yıllarda tüm dünyada adından söz ettiren en çok talep edilen büyülerdir. Evrenin yaratıcısı tarafından bana verilen sahip olduğum hediye, beni Evliliğinizde, İlişkinizde özgürlüğü getirecek en iyi aşk büyüsü yapıyor.

Sadece sizin özel durumunuza göre özel bir büyü tasarlıyorum ve bu yüzden aşk büyülerimde veya Kayıp Aşk büyülerinde çok sayıda başarı olmasının nedeni budur. Kırık kalpleri onarmaktan, Kayıp aşıkları geri getirmeye. Süper çalışan gerçek aşk büyülerini burası dışında hiçbir yerden alamazsınız!

Eski Geleneksel Aşk Büyülerini Kullanarak Sevgilinizi Geri Kazanmak İçin Aşk Büyüleri

Hayal kırıklığına uğradınız mı veya umudunuzu kaybettiniz mi? O zaman, olumlu bir değişime sahip olabilmeniz için bir inançla olma zamanı. Bu kuvvetler zararsızdır ve size yardım etmek için yönlendirilebilirler. Gerçek bir büyü ustası olarak tesadüflere inanmam. Evrende lehinize kullanılabilecek üstün enerjiler vardır. Seninle onlar arasındaki manevi bağ olacağım. Benim güçlü eski geleneksel aşk büyülerim, aşıkları yeniden bir araya getirebilir ve onların isteklerini gerçekleştirebilir. Büyüler Yapar ve Geleneksel büyüler gerçekleştirir ve bu sayede, O İşe yarar ve aşağıda size yardımcı olabileceğim bazı problemler vardır: Aşkla ilgili sorunlar veya kırık ilişkileri onarmak.

Bu Güçlü Büyüleri Alın

Bu aşk büyüleri size yardımcı olacak ve eşinizle birlikte uygun bir ilişki kuracak veya yeniden kuracaktır. Doğru cevabı bulmanın bu kadar kolay olduğu zamanlarda, yalnız olmanın ve gözünü kendine ayırmanın hüznü mü yaşıyorsun? Makalelerimize göz atın, çalışacak olanı seçebilmenizi ve kendi aşk sorunlarınızı çözebilmenizi sağlamak için görüntüleyebilir, sayısız sayı büyüsü seçebilirsiniz. Bu tür bir büyüyü nasıl yapabileceğiniz konusunda sizi yönlendirmeye çalışacağız.

Aşk Büyüleri

İçindekiler

 • Siyah kalem veya keçeli kalem
 • 2 yüzük
 • 1 kırmızı mum
 • beyaz gül yaprağı (taze veya)
 • Kırmızı kurdele
 • Tabağı

Bu Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Kırmızı mumu ve tabağı sunağınıza yerleştirin. Mumu yakın ve yavaşça nefes almaya başlayın.
 2. Ardından, bir kalem veya keçeli kalem kullanarak kırmızı kurdele üzerine tam adınızı ve kayıp sevgilinizin adını yazmaya başlayın.
 3. Halkaları birbirine yakın bağlamak için kırmızı kurdeleyi kullanın.
 4. Bağlı halkaları tabağa, mumun yanına koyun.
 5. 7 adet kırmızı gül yaprağını mumun etrafına yerleştirin.
 6. Ellerinizi kırmızı mum alevinin üzerinde tutarak, büyü tekeri tarafından size verilen duayı söylemeye başlayın.
 7. Mumun tamamen yanmasına izin verin. Mum hala yanıyorken ritüel odasını terk etmeyin.
 8. Kırmızı mum söndüğünde kırmızı kurdeleyi kesebilirsiniz. Onu atın ve diğer tüm kalıntılar uzaklaşın.
 9. Yüzükleri yanınızda güvenle taşıyın ve her gün takın. Bulaşığı temizleyin ve bir yere koyun.
 10. Eski erkek arkadaşını, eski kocasını, eski kız arkadaşını veya eski karısını geri getirmek için bu büyüyü kullan. Eşcinsel çiftler üzerinde de çalışabilir.

Neden Bu Eski Geleneksel Aşk Büyülerini Yapmalısın?

Ruh eşinizle mutlu anlar yaşamayı, öpülmeyi, birinin kollarına alınmayı, bakılmayı ve sonunda evlenmeyi de hak ediyorsunuz. Şaşırtıcı dil, en cesur ve yalnız insanlara yönelik etkiler sunan asırlık formüle dayanmaktadır. Bu sayede, çocuk sahibi olmak kişilerin ilk kez evlenmelerinin ana nedeni olabileceğinden, mutluluğunuz ilişkinizde ve hatta evliliğinizde kesintiye uğrayacaktır.

Sayfada yıllar sonra yaşlarını iyileştirdiğimiz en güçlü aşk büyülerinden bazılarını mutlaka göreceksiniz. Günümüzde tüm bu büyü türleri kendi zirvelerine ulaşmış durumda ve sorunları çözmeniz için size harika sonuçlar sunabiliyor! Bu büyülerin her biri sizden önceki bazı insanların hayatlarını çoktan değiştirdi ve siz de bunu hissetmekten sadece bir adım uzaktasınız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu