2010-2020 Arşiv

Eski Erkek Arkadaşı Geri Getirmek İçin Wiccan Büyüsü

Bir ilişkinin sona ermesinin acısı çoğu zaman o kadar şiddetli olabilir ki, eşiniz ölmüş gibi hissettirebilir. Sevdiğin birinin senden ayrılmasının acısı, ancak bunu bizzat yaşamakla açıklanabilecek delice bir rahatsızlıktır. Bu sayfayı bulduysanız, erkek arkadaşınız sizi terk etmiştir. Sizden uzun zaman önce mi yoksa yakın zamanda mı ayrıldı, çoğunlukla alakasız, çünkü ikinizin tekrar bir araya gelmesini istediğinizi belirlediniz. Neyse ki eski erkek arkadaşınla tekrar bir araya gelmen mümkün ve bunu senin için yapabilecek güçlü Wiccan büyüleri var. Onu geri getirecek ve ikinize birlikte yeni bir hayata sahip olmak için gerçek bir şans verecek bir Wiccan aşk büyüsü yapmak mümkün!

Eski Sevgilileri Geri Döndürmek İçin Temel Aşk Büyüleri

Kendin yapmakta ısrar edersen, bugünlerde geri dönen aşıklar için popüler olan birkaç bal kavanozu büyüsü var. Bununla birlikte, çoğu profesyonel medyumlar, bunların sonuç almaya yetecek kadar büyük bir işitsel etki yaratmak için yeterince etkili olmadığını kabul edecektir. Ballı büyü kavanozları, profesyonel iş yaptırmanın tamamlayıcı büyüleri olarak düşünülmelidir. Basit bal kavanozu büyüleri ve kendin yap çözümleri görünür tezahür yaratmak için gereken enerjiyi neredeyse hiç biriktirmezken, profesyonel majinin aurayı büyük ölçüde değiştirme gücü vardır.

Bal kavanozu büyüsü, bir kavanoz bal, hedefin bir fotoğrafı, kalıcı bir işaretleyici ve birinin başucuna yakın bir çekmeceyi içeren basittir. Fotoğrafın arkasına hedef çiftin hem isimlerini hem de doğum tarihlerini yazın. Fotoğrafı kavanoza yerleştirin ve kavanozu tekrar kapatın. Kavanozla meditasyon yapmak, kavanozun içinde depolanan manyetik aşk büyüsü enerjisini güçlendirir ve hedefi daha hızlı çekmeye yardımcı olur. Kavanoz, uyuduğunuz yerin yakınındaki bir çekmecede saklanmalıdır, böylece auranıza uygun şekilde karışırken gece boyunca ve gün boyunca yeniden şarj edilebilir.

Wiccan

Doğru Wiccan Aşk Büyü Ritüeli Bulmak

Davanızın gerçekten tezahür etmesi için ihtiyaç duyduğu özelleştirilmiş ilgi türünü verebilecek bir Wiccan aşk büyüsü ritüeli bulmak zor olabilir. Nihayetinde aşk saf bir enerjidir ve evrenden gelen gerçek bir armağandır. Takdir edilmek, saygı duyulmak ve sevilmek içindir. Saf enerjilere her zaman beyaz büyü ile daha iyi hizmet edilir ve aşk büyüleri beyaz büyü ile kesinlikle daha güçlüdür. Aşk büyünüz için istediğiniz sonuçları elde etmek için güçlü bir beyaz aşk büyüsü ritüeli bulmak zorunludur.

Aşk büyüsü ritüeli, hayatınızın en önemli kısımlarından birini çözmenize yardımcı oldukları için son derece ilgili olmalıdır: ilişkinizi. Eski erkek arkadaşını geri getirmen için senin durumunla kendininmiş gibi ilgilenecek bir aşk büyüsü bulmak önemli!

Eski Erkek Arkadaşı Geri Getirmek İçin Profesyonel Aşk Büyüsü

Unutmayın, eski erkek arkadaşlar zor insanlardır! Çok inatçı, oldukça öngörülemez olabilirler ve kendiliğinden hareket edebilirler. Bazı eski erkek arkadaşlar hala aşıkmış gibi görünebilir, ancak yeniden ilişkiye girmeyi reddederler. Diğerleri, taahhütten kaçmak için ortaklarını engelleyecektir. Durum ne olursa olsun, onu geri getirebilecek ve sonsuza dek hayatınızda tutabilecek gerçek bir aşk büyüsü yardımı var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu