Büyüler

Eski Birini Geri Almak İçin Büyü

Bu büyü, sevgililerinden ayrıldığına pişman olanlar veya eski bir romantizmi yeniden alevlendirmek isteyenler için popülerdir. Bu büyüyü yapmak için, kendiniz yapmak yerine bir profesyonelden yardım isteyin. Profesyoneller, ikinizi birbirinden ayırabilecek her türlü negatif enerjiyi uzaklaştırabilir.

Eski sevgiliyi geri almak için büyü yapmak, bunu yapmanıza yardımcı olacak enerji ve güveni vermek içindir. Bir romantizmi yeniden alevlendirirken hatırlanması gereken en önemli şey, zorlama olmadığından emin olmaktır. Aşk asla otoriter olmamalı – karşılıklı olmalı ve her iki tarafça da duygusal olarak kabul edilmelidir.

Eski Birini Geri Almak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Kırmızı bir mum yak ve iki ila üç dakika aleve bak.
 2. Eski sevgilinizin bir fotoğrafına bakın ve makyajı gözünüzde canlandırın.
 3. Adınızı ve eski sevgilinizin adını bir kağıda yazın ve çevrelerine bir daire çizin.
 4. İsimlerin üzerine bal damlatın ve şu büyüyü söyleyin: Bağlantımızı sonsuza dek sıkılaştırmak için bu büyüyle bana geri dönmeni diliyorum.
 5. Zihninizi sakinleştirmek için birkaç dakika meditasyon yapın ve tuttuğunuz tüm kırgınlıkları veya olumsuzlukları bırakın.
 6. Mumu üfle.
 7. Kağıdı küçük parçalara ayırın ve bahçenizde bir yere gömün.
 8. Ritüelleri ertesi gece yeni kağıt ve balla, ancak aynı mumla tekrarlayın.
 9. Büyüyü üçüncü gece için tekrarlayın.

Eski sevgiliyi geri almak zor bir iştir, özellikle de her iki taraftan da olumsuz enerji ve acılık varsa. Profesyonel bir uygulayıcının yardımıyla aşk büyüsünün nazik ve doğru olacağını garanti edebilirsiniz. Daha fazla etki için, bu büyüyü yaptığınızı kimsenin bilmesine izin vermeyin!

Büyü

Evlilik Büyüleri

Evlilik büyüleri, evliliklerinde güç arayanlar veya evlenmek isteyenler içindir. Mevcut ilişkilerdeki gerilimi azaltır ve iki partnerin kutsal bağlarını güçlendirmesine izin vererek, büyü yapan kişi ile partneri arasına uyum ve sevgi katarlar.

Evlilik büyüsü zor bir dönem yaşayan çiftler için işe yarayabilir, ancak yasal bir ayrılık, boşanma veya iptalin eşiğindeyseniz profesyonel bir pratisyen hekimden yardım isteyin. Beyaz büyü, başkalarını sevmeye veya orada olmayan duygulara sahip olmaya zorlamaz. Profesyonel olmadan ilerlemek ve zorlamak, kullanan kişinin negatif bir enerji tepkisi yaşamasına neden olabilir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yoğunluğu ve gücü değişen birçok evlilik büyüsü vardır. Güçlü evlilik büyüleri yaparken profesyonel yardım alın. İşte eşinin evlenme teklif etmesini veya evlilik hakkında konuşmasını isteyen biri için bir başlangıç ​​​​evlilik büyüsü;

 1. Spathiphyllum adlı bir bitki alın – beyaz bir gelinliği simgelemek için beyaz çiçekleri olmalıdır.
 2. Eve getirdiğinizde spathiphyllum’u yeni bir tencereye koyun. Yeniden ekim için kullanılan toprak, sizin ve eşinizin birlikte güzel anılarınız olduğu bir yerden olmalıdır.
 3. Daha güçlü sihir için taşları tencerenin dibine yerleştirin.
 4. Arzunuzu bir kağıda yazın. Kağıdı rulo yapın, beyaz bir iple bağlayın ve tencerenin dibine yerleştirin. Kağıt taşların ve toprağın altında olmalıdır.
 5. Bitkiyi yeniden sakladıktan sonra, eşinizin çok zaman geçirdiği bir odaya yerleştirin.
 6. Kendinizin ve partnerinizin başka bir fotoğrafını çekin.
 7. İlişkinizi korumak için rulo yapın ve ayrı ayrı folyoya sarın.
 8. Fotoğrafınızı bitkinin sağ tarafına, partnerinizin ise soluna yerleştirin.
 9. En az bir yeni çiçek büyüyene kadar bitkiyi sulayın.
 10. Çiçeği açtığında kesin, bir kağıt havluya koyun ve kurulayın.
 11. Kuru çiçeği üç eşit parçaya bölün.
 12. Çiçeğin 1/3’ünü bir bardağa koyun, şeker ve doğal çayı ekleyin, ardından çayı saat yönünde karıştırın.
 13. Ardından bardağın üzerine eğilin ve şu kelimeleri söyleyin: Kocam ol! Benim kocam ol! Benim kocam ol! Veya büyüyü bir kadın üzerinde kullanıyorsanız, “Karım ol! Karım ol! Karım ol!
 14. Eşinize çayı sunun ve her son damlasında içtiğinden emin olun.
 15. Maksimum etki için sonraki iki gün boyunca ritüeli tekrarlayın.
 16. Partneriniz evlilik hakkında konuşmaya başlamazsa, yeni aya kadar bekleyin ve süreci yeniden başlatın. Beklerken açan yeni çiçeklerden birini kullanın.

Bu evlilik büyüsü etkili olsa da bazı şeyler çalışmasını engelleyebilir. Partnerinizi her gün görmüyorsanız, sık sık kavga etmiyorsanız veya onlara saygı duymuyorsanız ve onlardan üstün olduğunuzu düşünüyorsanız, bu işe yaramaz. Büyü, her iki taraf da birbirini gerçekten sevdiğinde en iyi sonucu verir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu