2010-2020 Arşiv

Eş Ayırma Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Kimler Yapar

EN YAYGIN AYIRMA BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ 

Ayırma büyüsü çeşitleri kara ve kötü büyüler içinde yer alır ve bir çok çeşidi vardır. Bu büyüler de diğer büyüler gibi uzaktan yapılabilmektedir. Her eski medeniyetin kendisinin geliştirmiş olduğu, kendi kültürüne ait çeşit çeşit farklı kara büyü vardır. Anadolu’da yaşamış farklı medeniyetlerden gelen eş ayırma büyüsü ayırma büyüsü çeşitleri içinde en fazla tercih edilip yapılanlardandır. Havas ve büyü ilimleriyle ilgilenen medyum ve büyücüler bildiği bir sürü ayırma büyüsü çeşidi vardır. Bunlardan bazıları:

  • Karı kocayı birbirinden ayırmak için yapılan karabiber büyüsü
  • sevgilileri birbirinden ayırmak, soğutmak için yapılan soğutma büyüsü
  • seven insanları ayırma büyüsü
  • resim kullanarak ayırma büyüsü
  • evli çiftlerde kadını evlilikten soğutan büyü
  • evli çiftlerin kavga etmesi için yapılan büyü
  • Nişanlıları ayıran büyü
  • Uzaktaki çiftleri ayıran büyü

ayırma büyüsü çeşitlerindendir.

EN YAYGIN AYIRMA BÜYÜSÜ TARİFİ

Herkes kara büyü çeşitleri arasında yer alan en etkili ayırma büyüsünün nasıl yapıldığını tarifini merak etmektedir. Özellikle eski sevgilisi tarafından canı yanan kişiler, platonik olarak birine aşık olan kişiler, sevgiliden ayırma, sevenleri ayırma büyüsü yapmak isteyen insanlar, havas ilmindeki ve en tehlikeli kara büyü kitaplarında yer alan büyü çeşitlerini bulup bu tarifleri yapmak istemektedir. En yaygın ayırma büyüleri ve en etkili olanları birden çoktur. Fakat daha önceki kara büyü yazılarımızda da belirttiğimiz gibi bu tür büyüler uzman, tecrübeli ve daha önce kara büyülerde başarı elde etmiş medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu büyü tarifini yanlış uygulayanlar, kötü sonuçlar ile karşılaşabilir. Kara büyü yapmak tehlikelidir. Eğer ben kendim evde bir ayırma büyüsü çeşidini uygulamak istiyorum diyorsanız. Şimdi vereceğimiz büyü tarifi tam size göre.

Bir makas ile fazla ışık almayan hatta mümkünse karanlık bir yere geçin. Büyü yaparken bulunduğunuz yerin sessiz ve loş ışıklı olması önemlidir. Kuzeyi bulun ve kuzey yönüne doğru dönerek oturun. Makası elinize alın ve 21 kez ‘ Senin kapına geldim ya Hüddam Graminar, seven kalpleri ayır. Bugün bana itaat günü.’ deyin. Ayrılmasını istediğiniz sevenlerin yüzünü gözünüzde canlandırın. Sonra makası dizlerinizin arasına yerleştirin. Medyumlar tarafından söylenen bu tılsımlı sözleri tekrar söyleyin. En yaygın ayırma büyüsü çeşidini tarifine uygun bir şekilde doğru ve tüm hislerinizle yaptıysanız 14 gün sonra sonuçlarını göreceksiniz.

Bizim size tavsiyemiz ise bu büyülerden kötü etkilenmemeniz için işine hakim ve gerçek anlamda ak büyü olarak bunu yağmayı kabul edecek bir medyum hoca bulmanız ve ona büyüyü yaptırmanız yönünde olacaktır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu