BlogBüyüler

Erkeklere Etki Eden Nohut Aşk Büyüsü

Evde Hemen Yapılabilecek Erkeklere Etki Eden Nohut Aşk Büyüsü

Son zamanlarda büyücülükle ilgilenen insanlar ve en iyi medyumlar tarafından en çok yapılan büyü çeşitlerinden biri erkeklere etki eden nohut aşk büyüsüdür. En iyi medyumlar ve büyücüler bu aşk büyüsünü nohut taneleri ile yapmaktadır. Büyüde tılsım olan bu nohut taneleri aşık olması istenilen kişi ile kendisine aşık olmasını isteyen yani büyüyü yaptıran kişiyi birbirine hem aşkla hem de bedenen bağlar.

Erkeklere Etki Eden Nohut Aşk Büyüsü Tarifi

Gereken malzemeler, bir su bardağı su, cezve ve 2 adet nohut. Cezveye nohut tanelerini koyarken içinizden sürekli bana aşık ol, bana aşık ol, bana aşık ol denir. Cezveye su ekleyip nohutları 10 dakika haşlayın. Haşladığınız nohut tanelerini ezerek büyü yapmak istediğiniz kişi için hazırlayacağınız bir yiyeceğe ekleyin ve onu aşık olmasını istediğiniz kişiye yedirin. Nohutların tamamını yediğinden emin olmalısınız ve hazırladığınız yemeği başka kimse yememeli. Bu yemeği yedikten bir kaç gün sonra büyünün etkilerini görmeye başlayacaksınız.

 

Erkeklere Etki Eden Diğer Güçlü Aşk Büyüleri

Hiç aşık olmayacağını düşünen kişiler bile bazı güçlü aşk büyüleri ile kör kütük aşık olmaktadır. Ancak bu tür büyülerin güçlü olması için büyünün belirli aralıklar ile uzman büyücü ya da en iyi medyumlar tarafından yapılmalıdır. 7-8 günde bir tekrarlanabilir. Büyücülükle ilgilenen büyücü ve en iyi medyumlar bu büyüleri uygularken aşık olması istenilen kişinin kişisel enerjisinin yüklü olduğu kişisel eşyalarını kullanmaktadır. Bu eşyalar çok kullanılan kıyafetler, saç, tırnak, kıl vs. olabilir. Bu uzman büyücüler ve en iyi medyumlar insanları istedikleri mutluluğa kavuşturmak için bu büyüleri belirli bir fiyat karşılığında yapmaya razı olmaktadır. Yaptıkları aşk büyüleri farklılık gösterebilir.

erkeklere etki eden nohut aşk büyüsü tarifleri

Erkeklere Etki Eden Aşk Duası

Erkeklere etki eden aşk büyüsü yerine Kur’an’da geçen aşk dualarından birini 1 hafta boyunca okuyabilirsiniz. “Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayni İz temşi uhtüke fetekulü helş edüllüküm ala men yekfülühü fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzenve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütuna Yühibbunehüm kehubbillah, Vellzine amenu eşeddü hubben lillah Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab kiramen katibine ya’lemune ma yafalun Allahümme heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülaneh.”

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu