BlogBüyüler

Erkek İçin Kısmet Açma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

ERKEKLER İÇİN KISMET AÇMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Kısmeti kapalı olan erkeklerin kısmetini açmak için yapılan iyi büyülerden biri yine kısmet açma büyüsüdür. Erkeklerin kısmetini açmak için yapılan kısmet açma büyüsü tarifi biraz daha farklıdır. Bu büyüyü yapmak için bazı malzemeler kullanılır. Bunlar; kare olarak kesilmiş temiz bir beyaz bez ya da medil de olabilir, kırmızı bir tükenmez ya da pilot kalem, büyüyü yaptıran kişinin bir tutam saçı ve bir su bardağı su. Kullanacağınız beyaz mendil ya da kumaş sizin kullandığınız giydiğiniz eşyalardan olmalı. Kırmızı kalem ise daha önce hiç kullanılmamış olmalı. Çünkü, kullanılan eşyalar sahiplerinin enerjisi ile yüklüdür. Bu nedenle sadece mendilin ve saçın size ait olması, kalemin ise hiç kullanılmamış olması önemlidir. Eğer kalem daha önce birisi tarafından kullanılmış ise o kişinin enerjisi kaleme geçmiştir ve iyi büyülerden olan kısmet açma büyünüzü kötü yönde etkileyip istemediğiniz sonuçlar doğurabilir. Kısmet açma büyü tarifinin doğru ve eksiksiz yapılması önemlidir. 

ERKEKLER İÇİN KISMET AÇMA BÜYÜSÜ TARİFİ

Tüm malzemeleriniz hazır ise bir bardak suyunuzu ısıtarak başlayın. Kaynamadan önce suyunuzu alın. Hazırlamış olduğunuz beyaz kumaşa kısmetimin açılmasını istiyorum yazdıktan sonra isminizin ve soy isminizin ilk harflerini yazmalısınız. Unutmayın bunları hiç kullanılmamış kırmızı kaleminiz ile yazacaksınız. Daha sonra saçlarınızdan kestiğiniz tutamı beyaz kare kumaş parçasının içine etrafa dökmeden yerleştirin ve bezi katlayıp suyun içine atın. Bez suyun içinde açılırken ‘Suyun içinde açılan bu bez gibi benim de kısmetim açılsın. Geleceğim açılsın. (kısmetinizin açılmasını istediğiniz her konuyu burada söyleyebilirsiniz. Evlilik, çocuk, para, iş vb.)’ deyin ve bunu 3 defa tekrar edin. İyi büyülerden kısmet açma büyüsünün en zor kısmını atlattınız. Şimdi bu suyu alıp yatağınızın altına koyun ve 10 gün su beklerken o yatakta uyuyun. Suyun yerini asla değiştirmeyin. İsterseniz en tesirli kısmet açma dualarından da okuyabilirsiniz.

Kısmet açma büyüleri ak büyüler arasında yer alır. Bu tarz büyüleri yapacak kapasitede medyum hocalar kısmetin açılmasını sağlar. Bir çok kişininde bildiği üzere büyüler ancak onu yapan kişinin bilgisi ve gücü doğrultusunda güçlüdür.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu