BlogBüyüler

En İyi Medyum Kim, Gerçek Medyum

En iyi ve en etkili medyum kim?

Türkiye’de çok fazla sayıda medyum bulunmaktadır ve bunların birçoğu resmi vergi levhalı değildir ya da vergisini ödeyen medyum çok azdır. En iyi medyumu bulmanıza yardımcı olacak birkaç noktaya göz atalım.

En başta medyum danışanlarının isteklerini iyi anlamalı ve onları doğru yönde yönlendirmesi gerekir. Güçlerini insanların iyiliği için kullanırlar. Bunları doğru ve bilinçli bir şekilde yapmalı ve Allah’ın yolundan şaşmamalıdır. İşini iyi yapan medyum, gizli bilimler konusundaki bilim dallarını çok iyi öğrenmeli, bunlar doğrultusunda hizmet vermelidir. Yıllarca medyumlar hakkında araştırmalar yapılmış ve onların gerçekten bilinmesi imkansız olan şeyleri bile bildikleri öğrenilmiştir. Bilim adamları da bunun mümkün olmadığını belirtse de bu kişilerin ruhani dünyayla ilişkileri olduğunu kabullenmiştir. 

En iyi medyum hocanın özellikleri

En iyi büyü hocalarının doğuştan gelen bazı yetenekleri olsa da bazı kişisel özellikleri de taşıması gerekir. Medyum olmak için sadece doğuştan gelen yetenekler yeterli olmaz. Mesela, altıncı hissiniz gerçekten çok kuvvetli olabilir ama bu medyum olabileceğiniz anlamına gelmez. Bunlardan birkaçına bakmamız gerekirse;

türkiyede en iyi medyum hoca
  • Özellikle dini inançlar, İslam ve Kuran-ı Kerim hakkında iyi derecede bilgi sahibi olmalıdır.
  • Duygularını saf ve duru olarak ortaya çıkarıp onları iyi yönetmesini bilmelidir.
  • Altıncı hislerinin çok kuvvetli olup onlara güvenmesi gerekir.
  • İnsanların psikolojisine hakim olmalı ve bunları doğru yorumlamasını bilmelidir.
  • Muska yazan ve büyü yapan medyumların Arapçayı iyi derecede bilmesi gerekir.
  • Görünmeyen canlıları yani ruhani dünyayı hayatının merkezine koymalıdır.

Bu dünyaya ait olmayan varlıklarla iletişime geçmek, dünyadaki insanları ve nesneleri etkisi altına alabilmek ve onları yönetmek, altıncı hissine çok güvenmek güvenilir medyumların özelliklerindendir. Medyum olarak kendini tanıtan birçok hoca bulunsa da, size sezgilerimize güvenerek en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu