Büyüler

En İyi Lezbiyen Aşk Büyüsü

Aynı cinsiyetten aşk büyüleri, büyüyü hedeflenen aura türlerini hesaba katacak şekilde özelleştirerek önemli ölçüde daha güçlü hale getirilebilir. Başka bir deyişle, aşk büyüsünün iki kadın aurasının bağlanmasını hesaba katacak şekilde özelleştirildiğinden emin olmak, maksimum gücüne ulaşacaktır. Bununla birlikte, kadın aurasına daha iyi yanıt veren birçok farklı içerik ve taş var. Malzemeler ve büyüler aynı cinsiyete odaklanmayı hesaba katmak için ne kadar çok değiştirilirse, iki kadın arasındaki etki o kadar güçlü olacaktır.

Kadınları Çekmek İçin Aşk Büyüsü Malzemeleri

Aşk büyüsü kadın cazibesini destekleyecek şekilde özelleştirildiyse, bir kadın aurasını çekmek kolaydır. Bunlar kadın aurasını çizmek için en iyi malzemelerden bazıları.

Lezbiyen Çiftler İçin Güçlü Aşk Büyüsü

Lezbiyen bir çift için evde yapılabilecek birçok aşk büyüsü vardır. Bu, lezbiyen bir çift için kendi başınıza yapabileceğiniz en iyi aşk büyülerinden biridir.

Lezbiyen Büyüsü Malzemeler

  • 1 adet birbirine bağlanacak büyüye dahil fotoğraf [2 fotoğraf toplam]
  • 1 adet kırmızı kalem
  • 2 adet kırmızı mumlar
  • 1 yemek kaşığı tutku çiçeği
  • 1 yemek kaşığı nane
  • 1 adet aşk büyüsü kristali veya taşı
  • 1 yemek kaşığı tuz
  • 1 kaşık veya kör bıçak
  • 1 Mason kavanozu

Lezbiyen Aşk Büyüsü

Lezbiyen Büyü Yapma Adımları

Adım 1: Her iki mumun her birine birer tane olmak üzere, iki kadının her birinin baş harflerini ve doğum tarihini oymak için aleti kullanın.

Adım 2: Mumları yakın ve birkaç dakika meditasyon yapın, mumların aynı cinsiyetten çifti temsil ettiğini hayal edin.

Adım 3: Her fotoğrafın arkasına doğum tarihlerini ve isimlerini yazın (her kişinin adını ve doğum tarihini kendi fotoğraflarına yazın).

Adım 4: Nane, Tutku Çiçeği ve Tuzu mason kavanoza dökün.

Adım 5: Kristali cam kavanoza ekleyin.

Adım 6: Fotoğrafları katlayın ve kavanoza yerleştirin.

Adım 7: Kavanozu tutarken ve büyünün tezahürünün sonuçlarını hayal ederken birkaç dakika meditasyon yapın.

Adım 8: Mumları üfleyin ve mumun tepesinde oluşan balmumu havuzlarını mason kavanoza dökün.

Adım 9: Mason kavanozunu çalın ve bir defasında: ” Mote It Be!”

Adım 10: Aynı cinsiyetten aşk büyüsü ortaya çıkana ve sonuçlar tamamen tatmin edici olana kadar mason kavanozu güvenli bir yerde saklayın.

Aynı Seks Aşk Büyüleri için Ekstra İpuçları

Tüm aşk büyüleri aynı cinsiyetten çiftler ve lezbiyen hedefler için işe yarayacak olsa da, kesinlikle kadınlarda erkeklerden daha iyi çalışan bazı bileşenler vardır. Bu bileşenler, şüphesiz, kadın temelli, aynı cinsiyetten bir aşk büyüsü için en iyi seçeneklerden bazılarıdır. Dişiler doğal olarak daha hassas bir auraya sahiptir. Enerjileri daha şefkatli ve ruhsal yapıda biraz daha yumuşak olma eğilimindedir. Bu nedenle, sihirleri saldırgandan biraz daha pasif olacak şekilde değiştirmek mantıklıdır. Ve tüm büyüler gibi, aynı cinsiyetten aşk büyüleri de birden çok kez yapıldığında daha güçlüdür. Herhangi bir türde aşk büyüsü yapmak için üç tekrar standarttır.

Unutmayın, aşk büyüleri üçüncü taraf bir profesyonel tarafından yapıldığında her zaman en güçlüsüdür. Üçüncü taraflar durumdan etkilenmez ve bu nedenle daha güçlü bir etki yaratan tarafsız bir enerjiye sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu