BlogBüyüler

En İyi Büyücüler Kimlerdir ? Büyü Yapan Medyumlar

Büyü Nedir 

Büyü ritüellere verilen genel addır ve insan iradesi dışında yapılır. Dünyada ve Türkiye’de çok sayıda büyü yapan hoca ve medyumlar vardır. Fakat bunların arasından en iyi medyum büyücü bulmanın kolay yolları vardır. İlimini layıkıyla yerine getiren büyücüler işini iyi yapanlardır. Bunun için büyücünün belirli bir dine sahip olmasına gerek yoktur; yahudi, ermeni, süryani gibi ya da avrupalı, türkiyeli gibi. Büyü yapmak sonuçta gözle görülebilen bir şey değildir ve sizin istediğiniz şeyi gerçekleştiren büyücüler en iyi büyücüler dir. Bu konuda isteklerinizi ve bütün bilgilerinizi doğru ifade etmek iki taraf için de yararlı olacaktır. 

Günümüzdeki büyücüler genellikle ailedeki geleneksel ritüellere ve atalarından öğrendiklerine dayanarak büyü yaparlar. Büyüyü herkes öğrenip yapabilir fakat bu oldukça zordur. Bu yüzden işinin ehli ve insanların en iyi büyücü dediği birine ihtiyacınız vardır. Bir kişinin büyü yapabilmesi için ruhani dünya ile yani gözle görülemeyen varlıklarla iletişimde olması gerekir. Çünkü büyü sadece üç harfliler ve iblisler aracılığıyla yapılabilir. 

Büyü Yapmak İçin Kullanılan Malzemeler

Büyü yapmak için kullanılan malzemeler bu varlıkları oraya çağırmak için kullanılır. Aslında insanlara büyüyü yapan şey bu varlıklardır. Dünyadaki insanlar nasıl bir dine sahipse, üç harflilerin de dinleri mensuptur; musevi, müslüman gibi. Bunlar yapılan büyüye göre icabet ederler. Örnek vermek gerekirse; Müslüman olanlar kara büyüye icab etmezler, onun yerine yahudi, musevi ve inançsız olanlar kullanılır. Bu varlıklar kişinin isteğini yerine getirir; bu istekler bir çifti ayırma, kendine aşık etme, kişiye hastalık verme gibi konularda olabilir.

Size kendini en iyi büyücü olarak tanıtan birçok kişi olacaktır fakat bu zor bir meslektir ve herkesin yapması mümkün değildir. Kişiye doğuştan atfedilen altıncı hislerin ve sezgilerin kuvvetli olması en önemli özelliklerden biridir. Güvenilir bir medyumun İslam ve Kur’an bilgisinin olması, insan psikolojisinden anlaması, ruhani dünyadaki canlıları hayatının merkezine koyması gerekir. Bu yüzden kalp gözü açık ve güvenilir bir medyumla iletişime geçmeniz gerektiğine inanıyoruz.

Gerçek medyum arıyorsanız eğer bize ulaşabilirsiniz. Sizi anlayan, gönül gözü açılmış Medyum Hoca size yardımcı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu