Büyüler

En Güçlü Ruh Eşi Büyüsü

Ruh eşleri zor bulunur. Birbirini bulan ruh eşlerinin çoğu, bunu tesadüflere dayanarak yapar. Yani, çoğu ruh eşi, gerçek bir bağlantıya ve paylaşılan enerjiye dayanarak mükemmel eşleşmesini bulur. Ancak, ruh eşleri arasındaki bu çekimi hızlandırmak, onları daha hızlı bir araya getirmek mümkündür. Ek olarak, ruh eşlerini cezbetmek için özel olarak kalibre edilmiş birçok bileşen vardır. Bir ruh eşi büyüsü yapma teknikleri de vardır.

Bir Ruh Eşini Nasıl Çekersiniz?

Ruh eşleri özel ruhsal bağlantılardır. Onlar kelimelerle açıklanamayan, sadece duygu ve enerji terimleriyle açıklanamayan bir enerjiyi paylaşan iki bireydir. Ruh eşleri o kadar önemli bir bağ yaratırlar ki, herhangi bir anlamlı anlama dönüştürülemezler. Ruh eşleri birbirine yakın yapboz parçalarıdır, bir tür bağlantılardan biridir. Bir ruh eşini çekmenin yeni yolları var. En iyi yol, güçlü, ruh eşi bir aşk büyüsü yapmaktır.

Güçlü Bir Ruh Eşi Aşk Büyüsü Yapmak

En güçlü aşk büyüleri bazı benzer kaliteli içerikleri paylaşır.

Büyü Malzemeleri

  • 1 adet fotoğraf
  • 1 adet kırmızı mum
  • 1 adet altın mum
  • 1 adet kuvars kristali
  • 1 yemek kaşığı biberiye
  • 1 yemek kaşığı tuz
  • 1 adet parşömen veya kağıt
  • 1 adet siyah Kalem

Ruh Eşi Büyüsü

Talimatlar

Adım 1: Kırmızı mumu yakın ve aşağıdaki ilahiyi üç kez söyleyin “Bu Mumu Hayatıma Gerçek Bir Ruh Eşi Getirmek Niyetiyle Yakıyorum.”

Adım 2: Hayatınıza çekmek istediğiniz ruh eşini hayal ederek 3-5 dakika meditasyon yapın.

Adım 3: Altın mumu yakın ve aşağıdaki üç kez “Bu Mumu Hayatıma Derin, Tutkulu Bir Bağlantı Getirmek Niyetiyle Yakıyorum” deyin.

Adım 4: Önünüzdeki masaya, zemine veya yüzeye tuzu yayın (düz bir çizgide, soldan sağa).

Adım 5: Kuvarsı tuz çizgisinin ortasına yerleştirin.

Adım 6: Biberiyeyi kristalin üzerine dökün.

Adım 7: İdeal ruh eşinizde hayal ettiğiniz özellikleri, nitelikleri ve özellikleri parşömene yazmak için kalemi kullanın.

Adım 8: 10 dakika meditasyon yapın, yine ideal ruh ikizinizin sizi çizdiğini hayal edin.

Adım 9: Kırmızı mumu üfleyin ve mumu parşömenin ortasına dökün.

Adım 10: Altın mumu üfleyin ve daha küçük mum parçasını parşömenin ortasına dökün.

Adım 11: Şarkısını söyleyin ve parşömeni orijinal boyutunun dörtte biri olana kadar katlayın. Bu adım, balmumu için parşömen dışında bir tür “kap” oluşturmalıdır.

Adım 12: Bu adım isteğe bağlı olsa da, kalan tüm malzemeler (katlanmış parşömen dahil) birincil ikametgahınızın çok yakınına gömülürse büyü çok daha güçlü olur. Bu bir manyetizma büyüsüdür, bu yüzden onu evinizin yakınına gömmek tezahür hızını büyük ölçüde artırmaya yardımcı olur.

Bir Ruh Eşini Çekmek İçin Son İpuçları

Unutmayın, bir aşk büyüsü yapmak, kişinin kendi aurasına / kalbine uygun enerjiyi çekmek anlamına gelir. Ve aşk büyüleri söz konusu olduğunda üçüncü şahıs büyüleri önemlidir. Profesyonel bir büyü ustası tarafından yapılan bir aşk büyüsüne sahip olmak, eşsiz bir güçtür. Büyüler de algılanan bir değere uyacak şekilde özelleştirilebilir. Bu, çoğumuzun birlikte olmayı hayal ettiğimiz insan tipini bilinçaltında tahmin edebileceğimiz anlamına gelir. Belki uzun boylu, yakışıklı veya entelektüeldirler. Ya da belki fit, vicdanlı, sarışındır. Özellikleri, özellikleri veya değerleri ne olursa olsun, bir ruh eşi büyüsü kişinin en gerçek içsel arzularına uyacak şekilde özelleştirilebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu