Büyüler

En Güçlü Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşk, şans ve finans için evde yapabileceğiniz çok sayıda büyü var. Ancak bazıları, büyünün karmaşıklığı veya istenen sonuç nedeniyle profesyonel yardım gerektirebilir. Sadece önce araştırmanızı yapın! Bu yazıda sizlere aşk büyülerinden bahsedeceğiz. Sizlere bugün içeriksiz aşk büyüleri ve poppet büyüsü hakkında bilgiler paylaşacağız.

İçeriksiz Aşk Büyüsü

Bazı aşk büyüleri, kesinlikle hiçbir bileşen içermeden kolaydır. Kelimeleri, ilahileri, hayal gücünü ve odaklanmayı kullanırlar. Bu içeriksiz aşk büyüleri kısıtlayıcı değildir, bu da büyü yapanın büyüyü nasıl yapacağını ve sonucunu seçme özgürlüğüne sahip olduğu anlamına gelir.

Bu aşk büyülerini, var olan bir ilişkiyi geliştirmek veya canlandırmak, yeni bir partner çekmek veya kendini sevmeyi geliştirmek gibi çeşitli nedenlerle yapabilirsiniz. Basittirler ve etkin bir şekilde çalışırlar, evrene pozitif enerji yayarlar.

İçeriksiz Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hepsi enerji ve tezahürün gücünü kullanan, içeriği olmayan birçok aşk büyüsü vardır. Bu özel aşk büyüsü, halihazırda bağlantınız olan birini kendinize çekmek içindir:

 1. Cuma gecesi veya dolunay sırasında sessiz bir odada rahatlayın.
 2. Açık fikirli, açık ve alıcı olun – enerjinize ve evrenin enerjisine inanın.
 3. İçtenlikle, hayatınıza çekmek istediğiniz belirli birini düşünün.
 4. Kendinizi o kişiyle hayal edin ve ikiniz arasında olmasını istediğiniz sevgiyi ve mutluluğu hayal edin.
 5. Zihninizi gevşetin, ikinizi birlikte hayal edin ve sevginizin ve enerjinizin gücüne inanın.
 6. Dolunay boyunca ayda bir kez büyüyü tekrarlayın ve kısa sürede olumlu sonuçlar göreceksiniz.

Başka birini gerçekten sevebilmek için önce kendinizi sevmelisiniz. Bu aşk büyüsü, doğru kişiyi ve ilişkiyi hayatınıza çekmek için kendinize olan güveninizi ve benlik saygınızı artırmak için harika bir şekilde çalışır.

Aşk Büyüleri

Poppet Büyüsü

Poppet, büyü yaparken birini temsil eden bebeklerdir. Bir kişinin poppetini oluşturmak, poppete yaptığınız anlamına gelir, temsil ettiği kişiyi etkiler. Poppet tipik olarak kumaş veya kumaş kullanır, ancak onu balmumu, ahşap veya kil gibi başka herhangi bir malzemeden yapabilirsiniz. Poppet’inizi otlar ve taşlar gibi sihirli öğelerle doldurun, ancak biraz kağıt ve pamuk da ekleyin.

Poppet’i oluşturduktan sonra, onu temsil etmesi gereken kişiye bağlamanız gerekir. Saç, tırnak kupürleri, vücut sıvıları veya fotoğraf gibi sihirli bir bağlantı kullanın. Sihirli bağlantıyı içine yerleştirdikten sonra, popeti dikin ve dışını temsil ettiği kişiye benzeyecek şekilde özelleştirin. Maksimum doğruluk için herhangi bir tanımlayıcı özellik, yara izi veya dövme ekleyin.

Poppet ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 1. İki oyuncak bebeğe sahip olun – biri kendinizi, diğeri aşk ilginizi temsil edecek.
 2. Mümkünse, bebekleri gül yaprakları, gül kuvars kristalleri ve aşk eserleri ile doldurarak onları aşk enerjisinin fenerlerine dönüştürün.
 3. “Seni ben yarattım ve sen de (sevginin adını yaz) şeklinde bir şeyler söyle.
 4. Kendinizi simgeleyen bebeği etiketlemek için aynısını söyleyin.
 5. Her iki bebeği birbirine bağlamak için pembe bir kurdele kullanın.
 6. İkinizi birlikte ve mutlu hayal edin.
 7. Aşk enerjinizin evrene yayılmasına izin verin ve sihrin gerçekleşmesine izin verin.

Poppet’ler, bilinçli olarak gerçekleştiğini hayal edebildiğiniz sürece aşk büyüleri için kullanılabilir. Net bir hedef ve bunu başarmak için araçlara sahip olmak, poppet’inizin sizinkiyle birleşen enerjisi size sonuç verecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu