BlogBüyüler

Dükkana Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

İşyerime büyü yapıldı, nasıl bozulur?

Bize en çok yaptırılan büyü bozma işlemlerinden birisi de işyerindeki büyüyü bozmadır. Yaptığı büyüyü tutturan hoca tarafından yapılan bu büyüler, doğru yapıldığında işyerlerinde maddi ve manevi büyük kayıplar yaşatabilmektedir. 

Arkadaşlarınız, işyeri çalışanlarınız kıskançlık yapıp çıkarlarına yenik düşerek size yada işyerine büyü yapabilmektedir. Bu yapılan büyüden sonra işlerinizin bir anda ters gitmesi, maddi ve manevi düşüşler yaşamanız normaldir. Özellikle hayatında her şeyi yolunda giden işyeri sahiplerinin bir anda kayıplar yaşamaya başlaması, büyü yapıldığının ilk belirtileri arasındadır. 

İşyerime Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Dükkanınıza büyü yapıldıktan sonra sizin haberiniz olmasa bile sabah kalktığınızdan işe gitmekte isteksizlik yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte işyerine gittiğinizde manevi daralmalar ve nedensiz sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İşyerine büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusunun cevaplarından biri de işlerinize gerekli yoğunluğu ve özeni gösterememenizdir. Bu gibi durumlarda çalışmak içinizden gelmeyebilir ve çalışsanız bile işinizi isteksiz yaparsınız. Tüm bu belirtileri yaşıyorsanız, ayrıca kazancınızda düşüşler yaşanıyorsa, dükkanıma büyü mü yapıldı diye düşünebilirsiniz. 

dükkana işyerine yapılan büyü nasıl bozulur

Özellikle bu belirtilerin her şey yolundayken bir anda ortaya çıkması size büyü yapıldığını gösterir. Hemen önlem almak ve daha fazla kayıp yaşamamak adına güvenilir medyum aracılığıyla dükkana yapılan büyüyü bozma çalışmalarına başlanması gerekir. 

İşyerine Yapılan Büyünün Etkileri, Büyü Nasıl Bozulur?

İçinizdeki şüpheleri doğrulamak adına mutlaka dini tecrübesi olan ve bilgili, daha önce yaptığı büyüyü tutturan hocalar ile iletişime geçmek önemlidir. Gerçek medyum, büyünün nasıl yapıldığı, ne derece etkisinin olduğu ve büyünün nereye konulduğu konusunda bilgiler ortaya çıkaracaktır. Büyünün türü ve etkisi öğrenildikten sonra işyerine yapılan büyü bozma çalışmalarına başlanacaktır. Herkes için yapılacak olan büyü farklıdır çünkü büyünün çeşidi ve kişideki etkileri farklı olabilir. Bu bilgilerin toplanması, büyü bozma işlemini doğru yönlendirecek ve kısa sürede dükkanınıza yapılan büyüden kurtulacaksınız. 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu