Büyüler

Dil Bağlama Büyüsünün Etki Etmediği İnsanlar Var mıdır?

Dil bağlama büyüsünün etkisini göstermediği kişiler vardır. Bu kişilere ne kadar güçlü büyüler yapılırsa büyü tesir etmemektedir. Eğer kişi öncesinden kendisine cevşen yazdırmışsa, dil bozma büyüsü işe yaramaz. Bu tarz korumayı aşmak basit büyülerle imkansızdır. Büyü yaptırmak için medyum hocaya gittiğiniz zaman medyum hoca tarafından yapılan araştırmalar sonucu kişinin kendisi için cevşen yazdırıp yazdırmadığı ortaya çıkmaktadır. Özellikle remil cevşenlerin ortaya çıkarılmasını sağlanır. Eğer kişide dil bağlama muskası gibi bir koruyucu varsa, büyü yapılmadan önce ayrı bir işlem yapılması gerekir. Fakat koruma cevşenleri nadir olarak kişilerde görülür.

Dil Bağlama Büyüsü Yapılırken Kullanılan Dualar Nelerdir?

Dil bağlama büyüsü yapılış aşamalarında kullanılan dualar İbranice veya Arapça dillerinde olmaktadır. Bunlar özel dualardır. İlimlerde yer alan dualardan bazıları büyü yapılması için yeterli olmayabilir. Fakat duaların mutlaka denenmesi gerekir. Dil bağlama büyüsü yapılırken tercih edilecek dua kişiye özel seçilmesi önemlidir. Her seçilen duanın kişilere farklı etkisi olabilir. Medyum hoca işlem sırasında sizin için tercihini yapacaktır. Her yerde görülen, kaynağı belli olmayan dualar işe yaramaz. Bu dualarla büyü yapmanız size zaman kaybı yaşatacaktır.

Bir kişide işe yarayan dua, başka bir kişide işe yaramayabilir. Bu nedenle dua seçimlerinde kişiye özel olarak hazırlanması gerekir. Bazı durumlarda dualar en başından hazırlanması gerekebilir. Bazen de hazır dualar hazırlanmaktadır. Yaklaşık 5 gün içerisinde duanın işe yarayıp yaramadığı ortaya çıkmaktadır. Tam olarak bir hafta içerisinde etkisini göreceksiniz.

Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü Yapılırken Okunan Dualar Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekir?

Dil bağlama büyüsü yapımları sırasında dikkat edilirse, büyüyü yapan kişi etkili ve kısa sürede büyünün sonuçlarını alacaktır. Büyü yapılırken şu hususlara dikkat etmesi gerekir;

  • Büyü yapan kişi duaları okuduğu sırada büyünün işe yarayacağına inanması gerekir.
  • Dua okunduğu zaman sessiz ve karanlık bir yerde olması gerekir.
  • Büyü işlemleri kesinlikle yarıda kesilmemelidir. Büyü işlemleri eğer yarıda kesilirse, büyüye yeniden başlanması gerekir.
  • Büyü sırasında okunan duaların kaynağı gerekmektedir. Ne olduğu ve nereden geldiği bilinmeyen duaların okunmaması gerekir.
  • Büyü yapılır yapılmaz hemen işe yaramayabilir. Bu noktada sabırlı olmanız gerekir.
  • Büyünün yapılış sırasında kötü niyetli olunmaması gerekir.

Bıçak Kullanılarak Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bıçak kullanarak dil bağlama büyüsü de yapılmaktadır. Bunun dışında kilitle de dil bağlanma büyüsü yapılır. Bıçak ile büyü yapılacaksa 1 adet bıçak gerekir. Eğer eşinize dil bağlama için bıçak büyüsü yapılacaksa, bıçağın açılır kapanır olması gerekmektedir. Bıçağın açılır kapanır olması kişinin ağzını temsil etmektedir. Büyü için alınacak bıçağın ilk defa kullanılmış olması gerekir. Bu nedenle yeni bıçağınız yoksa yeni bir bıçak almanız gerekir.

Dil bağlama büyüsü yapmak için alınan bıçak ile küçük bir miktarda et kesilmesi gerekir. Kesilecek olan et; kırmızı et, tavuk eti veya balıketi olabilir. Bu büyü için kesinlikle domuz eti kullanılmamalıdır. Eğer kişi bilmeyerek domuz eti kullanırsa, yapılacak büyü tersine dönebilir.

Et kesimi işleminde kişi kime veya kimlere ağzını bağlamak istiyorsa, o kişinin adının söylemesi gerekir. Et kesim işlemlerinde tek bir parça karşı tarafı temsil eder. Et kesme işleminde başka bir insanın adı zikredilmez. Et parçaya ayrıldıktan sonra hoca veya medyumun verdiği tılsımlı sözler okunur. Daha sonra parçaya kesilen et bir gün boyunca dolapta saklanması gerekir. Bu süreçte hoca veya medyumun verdiği dualar okunur. Ertesi gün et pişirilerek büyüyü yapmak istediğiniz kişiye yedirilir. Bundan sonra birkaç gün içerisinde etkilerini göremeye başlayacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu