2010-2020 Arşiv

Denenmiş Para Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Denenmiş Para Büyüsünün Yapım Aşamaları

Para büyüsü günümüze çok eskilerden gelen ve varlığı kanıtlanmış nadir büyülerden biridir. Para büyüsünü Orta Çağ’da deneyen birçok tüccar olmakla beraber, şimdi de bir çok insan gerçek medyumlara para büyüsünü yaptırmaktadır. 4 aşamalı olan bu büyünün yapılışına detaylı bakalım.

Para Büyüsünün Basiret Açma Aşaması

Büyüyü yaptıran kişinin adı ile bazı tılsımlı sözcükler defalarca tekrarlanarak kişinin basiretinin açılması sağlanır. Böylece basireti açılan kişi önündeki fırsatları ve seçenekleri görüp değerlendirme yeteneği kazanır. Bu aşama, kişinin düşünce ve davranışları üzerinde büyük etki yapar. Bambaşka bir kişi haline geldikten sonra, büyü bozulsa bile başka yollarla büyük paralar kazanmanın yollarını bilir.

Para Büyüsünün Telkin Aşaması

Bu aşamada büyüye dahil olacak başka insanların da etkilenmesi için bazı tılsımlı sözcükler okunur. İlk aşamada kişinin kabiliyetlerini öne çıkaran büyü, burada kişinin etrafındaki kişileri de derinden etkiler. Böylelikle denenmiş para büyüsünü yaptıran kişiyle karşılaşan diğer insanlar kolay ikna olur ve pazarlık etmez. Para büyüsünün etkisine kapılan kişiler zarar edecek olsalar da bu durumunda şikayetçi olmazlar. Bu özelliği ile şirinlik büyüsüne çok benzemektedir.

Denenmiş Para Büyüsü Yapım Aşamaları

Para Büyüsünün İkon Belirleme Aşaması

Buradaki ikon kelimesi aslında “dini simge” olarak kullanılan bir sözcüktür. Ayrıca para büyüsünde kullanılan, zenginliği ve bereketi temsil eden çakıl taşlarına da ikon denmektedir. Bu çakıl taşının avuç içine tam oturacak bir madeni para büyüklüğünde olması gerekmektedir. Daha sonra bu ikona 1 taht, 1 asa ve 4 sandık resmi çizilmektedir. Bu semboller yeryüzünde yaşamış en zengin kişilerden olan Hz. Süleyman’ın zenginliğine atıf yapmaktadır. 

Para Büyüsünün Mühürlenmesi Aşaması

Para büyüsünün son aşamasıdır. Büyüyü yaptıran kişi, desenler çizilmiş çakıl taşını avucunun içinde sıkıca tutarak kendisine gerçek medyum tarafından ezberletilen sözleri tekrar eder. Sözlerin okunması bittikten sonra bir süre beklemek gerekir.

Para Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Denemiş para büyüsünün 4 aşamasını da tamamladıktan sonra kişinin, yarım ay döngüsü kadar yani 14-15 gün beklemesi gerekir. Bu süre geçtikten sonra para büyüsünün etkileri güçlü bir biçimde ortaya çıkmaya başlayacaktır. 

Siz de denenmiş para büyüsünün etkileri, nasıl yapıldığı ve nasıl bozulduğu hakkında güvenilir medyuma danışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu