BlogBüyüler

Çivi Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur?

Çivi Büyüsü Nedir?

En çok tercih edilen bağlanma büyüsü– çivi büyüsü, etkisini kısa sürede gösteren ve şiddeti orta düzey olan sınıfa girmektedir. Birini kendinize bağlamak için yapılan bu sevgi büyüsü, yapı işlerinde kullanılan sıradan bir çivi ile yapılır. Çivi büyüsünü kim yapar diye merak ediyorsanız, bu sorunun cevabı gerçek medyumdur. Her büyüde olduğu gibi bu tarz büyülerin tek başına yapılması hayatınızda istemediğiniz büyük sıkıntılara yol açabilir. İşinin ehli ve yetkin bir medyum bu konuda size en doğru bilgiyi ve tecrübeyi aktaracaktır. 

 

Çivi Büyüsü Nasıl Yapılır?

En Kolay Çivi Büyüsü Tarifi

Herhangi boyda ve büyüklükte bir çiviyi alın ve kendinize bağlamak istediğiniz kişinin ismini 7 kere çiviye üfleyerek söyleyin. 

Bu çiviyi bir ağaç veya tahta parçasına çakın. Çiviyi çakarken 3 kere “Ya Seddar”, ardından 3 kere de “Ya Cebbar” deyin.

Son olarak “Ya Hafız” diyerek “Ben bu çiviyi … kişiyi bağladım, muradım ve dermanımı aldım, sen bana yardım eyle, sen kerem eyle ve himmet eyle.” denir. Cümlenin sonunda “Ya Keddar” denir.

Çiviyi çakmak için kullanılan çekiç ya da diğer aletler, başka bir iş için kullanılmamalıdır. Ayrıca büyünün etkisi açığa çıkana kadar güvenli bir yerde bekletilmelidir.

çivi büyüsü nasıl yapılır bozulur

Çivi Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ancak uzman medyum gözlemliğinde yapılan çivi büyüleri etkili sonucu verecektir. Sizin istekleriniz ve bulunmuş olduğunuz duruma bağlı olarak yapılacak olan çivi büyüsü özel çalışmalar gerektirir. Bunlar, çivi büyüsünün etkisinden korunmak için özel tılsımlar, vefkler ve dualardır. Öncelikle çivi büyüsü etkisinin kişide nelere sebep olduğu bilinmelidir ve bu bilgiler doğrultusunda çivi büyüsünü bozma çalışmalarına başlanmalıdır. 

Çivi büyüsünün çeşitli uygulama yöntemleri olduğu için, büyünün amacı kesinlikle öğrenilmelidir çünkü ters bir etki yaratabilecek durumların önüne geçilmesi gerekir. Bağlama büyüsünü bozmak için gerçek medyumlar tarafından kullanılan çeşitli mühürler ve tılsımlar vardır. Bunların doğru ritüellerle kullanılması, tecrübeli medyumun yeteneğine  bağlıdır. Bu uzmanlık gerektiren süreçler, kısa süre içerisinde çivi büyüsünün bozulmasını ve etkisinin tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu