2010-2020 Arşiv

Cinsellik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Cinsellikten Soğutma Büyüsü Bozma Yöntemleri

Her büyü çeşidinde olduğu gibi cinselliği bağlama büyüsünde de doğru ritüeller, doğru uygulama ve zamanlama önemlidir. Gerçek medyumla iletişime geçtiğinizde hocaya vereceğiniz en küçük ayrıntılar bile büyünün bozulmasında etkilidir. Örneğin, size yaşattığı ilk belirtiler, büyünün çeşidi, büyü yapıldığını nasıl anladınız veya eşinizle aranızdaki sorunlar gibi bilgiler doğru çalışmaların yapılmasına vesile olacaktır. Sonuçta herkesin yaşadıkları ve hissettikleri farklıdır. Hocanın kişiye özel uygulayacağı cinsellik büyüsü bozma çalışmaları, ancak ve ancak güvenilir bir medyum aracılığıyla olacaktır. Günümüzde çok fazla sahtekar medyum ve hocalar, özellikle internette dolaşmaktadır. Bunlara kanmadan ve iyi araştırma yaptıktan sonra karar vermeniz önemlidir. Bu konuda kendini kanıtlamış ve yılların verdiği tecrübe ile birçok danışanı eski sağlığına ve hayatına geri kavuşturmuş olan en iyi medyum hocamız size en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Cinselliği Bağlanan Erkek Ve Kadın Nasıl Çözülür?

Cinselliği Bağlanan Erkek Ve Kadın Nasıl Çözülür?

Büyüye musallat edilen diğer varlıklar var ise, hoca bu durumu Kur’an sure ve ayetlerini okuyarak kişinin içinden çıkaracaktır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu çalışmaların kişiye özel olması önem arz eder.

Bazı hocaların uyguladığı din dışı, akıl almaz yol ve yöntemler yüzünden hayatınıza daha fazla ruhani varlıklar musallat olur ve hayatınızda daha büyük problemlere yol açar. 

Cinsellik büyüsü nasıl bozulur dediğinizde öncelikle yapmanız gereken, büyü yapılmış olan muskayı bulmanızdır. Bu tarz büyüler genellikle muska hazırlanarak yapılır ve büyü yapılan kişinin ev veya yerine içine dualar yazılarak saklanır. Bu muska kimsenin göremeyeceği ve bulamayacağı bir yere konulduğu için bulmanız biraz zaman alabilir. Eğer ki muskayı bulduysanız, bunu gerçek hocaya götürmeniz ve büyüyü bozdurmanız gerekir. Muskayı bulduğunuzda kesinlikle açmayın, onun yerine cinsellik büyüsünün etkilerini hafifletmesi için akan bir suya tutun. Aksi taktirde açılan muskayla beraber hayatınıza yeni varlıklar da musallat olabilir. 

Ayrıca Cinsellik büyüsü bozmak için gittiğinizde yanınıza kendinize ait birkaç eşya götürmeniz, doğru ritüellerin yapılması için doğru olacaktır. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu