Büyüler

Çilek Dolunay Aşk Büyüsü

Bu aşk büyüsü yapmak için en iyi gün Cuma, ancak Haziran ayında Ay’ın Dolunay olduğu üç geceden herhangi birinde yapmalısınız.

Bu Büyü Nasıl Çalışır?

 • Çilekler, Cuma günlerine adını veren İskandinav aşk tanrıçası Freyja için kutsaldır.
 • Üç kutsal bir sayıdır. Üç çilek tutkuyu, aşkı ve şehveti simgeleyecek.
 • Romantik aşk için pembe mumlar kullanılır. Daha tutkulu, yoğun bir etki için kırmızı bir mum kullanabilirsiniz, ancak pembe mumlar uzun süreli bir ilişki için en etkilidir.

Başlamadan önce, bu ritüel için bir niyet belirlediğinizden emin olun. İlişkinizdeki sevgiyi yenilemekten, yeni birine aşık olmaya veya sadece aşk hayatınızı iyileştirmeye kadar her şey olabilir.

Çilek Dolunay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir aşk büyüsü ile Çilek Ayının enerjisini kullanın. İlişkinizi bir üst seviyeye taşıyın veya kalbinizi yeni bir aşka açın.

İçindekiler

 • Taze çilekler
 • 1 pembe mum
 • 1 tabak
 • Kalem ve kağıt

Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Banyo yapın ve rahatlayın. Banyoda deniz tuzu kullanabilir ve beyaz bir mum yakabilirsiniz. Burada banyo fikirleri bulun
 2. Üzerinde çanak yerleştirin senin sunak ve üzerinde pembe bir mum yak. Daha yoğun, tutkulu bir etki için kırmızı bir mum da kullanabilirsiniz.
 3. Alevi izlerken meditasyon yapın. Birkaç derin nefes alın ve niyetinize odaklanın.
 4. Hazır olduğunuzda şöyle bir dua edin; Yukardaki kutsanmış Tanrıça, izleyenler ve sesimi duyanlar. Kalbimin arzularını koru ve beni sevgiyle kapla.
 5. Bir kağıda niyetinizi yazın. Dikkatlice tabağın altına veya yanına yerleştirin.
 6. Üç çileği mumun etrafındaki tabağa koyun ve “Üçün gücüyle kutsansın” deyin .
 7. Mum aşk tanrıçasına adak olarak yansın. İsteğe bağlı olarak biraz çilek çayı hazırlayıp meditasyon yaparken veya birkaç çilek içerken içebilirsiniz.
 8. İşiniz bittiğinde mumu üfleyin ve sunuları yarına bırakın. Sabah, “Teşekkür ederim” derken tüm kalıntıları ve teklifleri atın . Kağıdı Gölgeler Kitabınızda saklayın veya yanmaz bir kapta güvenle yakın.

Çilek Dolunay Aşk Büyüsü

Çilek Ayının Etkileri Nelerdir?

Bu Dolunay’ın gücü, aşk açısından işleri kolaylaştırabilir. Bundan yararlanın, ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşıyın veya ilginizi çeken kişinin kalbini fethedin.

Çileklerin Manevi Anlamı

Çilek, kalp şekilleri ve kırmızı rengi nedeniyle Aşk Tanrıçası Venüs’ün simgesiydi. Çilekler, Hieronymous Bosch’un Dünyevi Zevkler Bahçesi’nin orta panelinde bir görünüm oluşturuyor ve muhtemelen geçici bedensel zevki simgeliyor.

Efsaneye göre duble çileği ikiye böler ve karşı cinsten biriyle paylaşırsanız birbirinize aşık olursunuz. VIII. Henry’nin ikinci karısı Kraliçe Anne Boleyn’in boynunda çilek şeklinde bir doğum lekesi vardı ve bazıları onun cadı olduğunu kanıtladı.

Bavyera’nın bazı kesimlerinde, taşra halkı hala her baharda elflere adak olarak sığırlarının boynuzlarına küçük sepetler halinde yaban çileği bağlama ayinini uygular. Çilekleri tutkuyla seven elflerin, sağlıklı buzağılar ve bunun karşılığında bol süt üretmeye yardımcı olacağına inanıyorlar

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu