Büyüler

Ceylan Derisi İle Yapılan Canbar Büyüsü

Ceylan derisiyle yapılan canbar büyüsünün amacı, ayrılan evli çiftleri ve sevgilileri bir araya getirerek ömür boyu beraber yaşamasını sağlamaktır. Canbar büyüsü doğru ritüellerle yapıldığı durumlarda büyü tesirini hemen gösterir. Ayrıca büyünün tesiri çok güçlüdür.  Bu büyünün tesiri altında olan evli çiftler ve sevgililer hiçbir şekilde bir daha ayrılmaz.

Ceylan derisiyle yapılan canbar büyüsünü medyum hocalarına gidilerek yapılması gerekmektedir. Medyum hocanın hazırlayacağı vefkler sayesinde büyünün yapım aşaması tamamlanmış olur. Bu büyü ile sizi terk eden kişi size geri dönecektir.

Ceylan Derisi İle Yapılan Canbar Büyüsü Herkese Uygulanabilir Mi?

Ceylan derisiyle yapılan canbar büyülerini herkese yapabilir. Özellikle, bu büyü ayrılan nişanlılara, evlilere sözlülere veya sevgililere yapılmaktadır. Büyü yapıldıktan sonra çiftler birbirlerinden hiçbir zaman ayrılmayacaktır.  Bunun sonucunda ilişkiler daha güzel hale dönüşecektir.

Canbar büyüsü yaptırmak isteyenler, mutlaka medyum veya hocaya gitmelidir. Çünkü medyum veya hocalar büyünün yapımında ceylan derisiyle kişiye özel vefkler hazırlamaktadır.  Bu vefkler ile büyünün yapım işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Ceylan Derisi

Ceylan Derisi İle Yapılan Canbar Büyüsünün Yapılışı

Canbar büyüsü yapımında istenilen şartlar yerine getirilmesi durumunda büyünün yapım aşamaları doğru bir şekilde uygulanır. Büyü yapıldıktan sonra ayrılan sevgililer ve evli çiftler yeniden bir araya gelecektir. Aşağıda canbar büyüsü yapım aşamaları sırasıyla yapılması gerekir;

 • İlk önce gusül abdesti alınması gerekir ve 4 rekât hacet namazı kılınır.
 • Sonra 999 kez “Ya Şedidel Batşi” esması okunması gerekir.
 • Bu esmanın okunmasından sonra hoca veya medyum geri dönmesini istediğiniz sevdiğiniz kişinin resmini vermelisiniz.
 • Resmi verdikten sonra fotoğrafın ortasına bir daire çizilir ve dairenin içerisine büyü yapılacak kişinin adı ve annesinin adı yazılır.
 • Daha sonra büyüyü yapacak kişi, kendi fotoğrafını alarak ortasına bir daire çizerek annesinin ve kendi adını yazmalıdır.
 • Sonra Besmele çekerek 1000 kere “Ya Vedüd” esması okunmalı.
 • Esma okuduktan sonra bir beyaz kâğıt alın ve “Ey Allah’ın her çeşit mahluku! Bilin ki şu iki insan birbirine yazgılıdır. Bu iki kişi birbirine ölümsüz bir aşkla bağlanmış ve kenetlenmiştir. Böyle biline ve öylece hareket edile! Bu bilginin aksine hareket edenler lanetlenir” tılsımlı sözlerin yazılması gerekir.
 • Hazırlanan fotoğraf ve vefk evin her köşesine asılarak büyünün yapım aşaması sonlanır.

Yukarıdaki adımlar canbar büyüsünün doğru şekilde yapılmasını sağlar. Yaklaşık 1 veya 2 hafta sonra sizi terk eden eşiniz ve sevgiliniz size geri dönecektir.

Ceylan Derisi İle Yapılan Canbar Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Ceylan derisiyle yapılan canbar büyüsü tamamlandıktan sonra karşı taraf 1 hafta sonra büyünün etkisi görülecektir. Aşağıda canbar büyüsünün doğru uygulamalarla yapılmasından sonra meydana gelen etkileri detaylı bir şekilde açıklanmıştır;

 • Canbar büyüsü yapıldıktan sonra sizi terk eden sevgili veya eşiniz size geri dönecektir ve bir ömür boyu size bağlanacaktır.
 • Büyünün etkisinde kalan kişi, size olan üzüntüsünü ve pişmanlığını dile getirecektir.
 • Bunun dışında canbar büyüsü etkisinde olan kişi, ailesini ve yakın çevresini umursamadan size geri dönecek ve sizinle ömür boyu birlikte olacaktır.

Yukarıda verilen etkiler ve belirtiler doğrultusunda canbar büyüsü yapanlar, geri dönmesi istediği kişiyi geri getirerek yeniden aşık olmalarını ve bağlanmalarını sağlar.  Bunun sonucunda problemli ve mutsuz giden evlilikler ve ilişkiler çözüme kavuşmuş olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu