Büyüler

Cazibe Büyüleri

Cazibe büyüleri tamamen ihtiyacınız olan veya arzuladığınız şeyi elde etmenize yardımcı olmakla ilgilidir. Adına aldanmayın, buradaki çekim sadece romantizm ve seks için geçerli değildir; bunun yerine size güç veya para gibi dilediğiniz her şeyi getirebilir.

Beyaz Büyü Cazibesi Büyüleri

İnsanlar, bir şeyi kimseye zarar vermeden gerçekten başarmak istediklerinde genellikle beyaz büyü cazibesi büyüleriyle çalışırlar. Beyaz büyünün özü, herhangi bir nesneyi veya kişiyi tehlikeye atmamaktır, aklınızda bulundurun.

Öncelikle, lütfen kendinize hayatınıza neyi çekmek istediğinizi sorun? Beyaz büyü büyüleri söz konusu olduğunda, hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek birçok unsur vardır. Bu yüzden hazırlık, büyücülüğün önemli adımlarından biridir. Ritüeli yapma zamanından aletlere ve malzemelere kadar, en iyi sonucu elde etmek için her şey durumunuzla ilişkilendirilmelidir.

Örneğin, büyünüz için ayın hangi evresinin ideal olacağını düşünün. Veya seansta ne tür kristaller, şifalı bitkiler ve mumlar kullanmanız gerekir – hatta renk büyünüzü de etkileyebilir. En önemlisi, niyetiniz ve enerjiniz pozitif olmalıdır.

Aşk İçin Cazibe Büyüleri

Aşkının seni sevmesini ve sonsuza kadar kalmasını mı istiyorsun? O zaman aşk için cazibe büyüleri en bilinen seçenektir. Bu büyüler arasında paylaşılan ortak şey, sihrin yayılması için gül kuvarsına veya aşk taşına ihtiyaç duymalarıdır. Pek çok modern beyaz cadı, aşk evliliği enerjisini çekmek için kişinin bu eşyayı yanında taşıması veya ritüelde kullanması gerektiğini öne sürüyor.

Şu anda yeni bir aşk arıyorsanız bunu denemelisiniz. Büyünüzü ağda veya dolunayda yaptığınızdan emin olun. Neden? Dolunay, sihir yapmak için ideal bir zamandır çünkü bu, bir şeyleri beslemenize, büyütmenize ve yansıtmanıza yardımcı olmak için enerjinizin en güçlü olduğu zamandır.

Hayal etmek için biraz zaman ayırın – ay dünyanın tohumudur. Karanlık gökyüzünde ilk şerit göründüğünde, artık dünyanın korumasından yeni bir hayata başlayan küçük bir fide gibi görünüyor. Gün geçtikçe, evrenin beslenmesiyle ay daha da büyür ve parlaklaşır.

Dolunayda resimle çekim büyüleri yaparak aşk hayatınıza pozitif enerji çekme şansı yüksektir. Niyetinizi ay ağda dönemindeyken tohumlamanız ve ardından dolunay geldiğinde tezahür etmesini beklemeniz tavsiye edilir. Cazibe büyülerinin etkisini arttırmak için biberiye, paçuli vb. bazı bitkilerden yararlanabilirsiniz. Bunları bahçenize ekebilir, ritüel banyolarınıza ekleyebilir, evinizin herhangi bir yerine koyabilir veya giyebilirsiniz.

cazibe büyüleri

Seks İçin Cazibe Büyüleri

Elbette, cazibe büyüleri sadece aşk romantizmi için değildir, aynı zamanda mevcut ilişkinize daha fazla alev getirmek için de kullanılabilirler. Bu tür bir aşk büyüsü, cinsel enerjiyi size ve partnerinize çekme gücüne sahiptir.

Seks için cazibe büyüleri yapmak istiyorsanız, ritüel için uçucu yağlara ve bitkilere ihtiyacınız var. Önemli bir şekilde, mumun sihirli renklerini kullanmayı unutmayın çünkü sihri artırabilir ve kök çakranızı etkinleştirebilirler.

Aşk ve seks meseleleri için kırmızı mumları yakmalı ve kırmızı renkli giysiler giymelisin. Buna ek olarak, şehvetli ve cinsel enerjiyi çekmek için bunlar gerekli olduğundan sunağınıza bir bardak kırmızı şarap ve granat kristali yerleştirin. Seans sırasında, tutku ve aşk tanrıçası Venüs ile ruhsal olarak bağ kurmaya çalışın. Seks için cazibe büyülerini görmezden gelmeyin, özellikle de ilişkinizde tutku ve seks kıvılcımı yoksa.

Para İçin Cazibe Büyüsü

Kesin olan bir şey var, cazibe büyüleri para konusunda size yardımcı olabilir. Hayatınıza para getirmek için basit bir büyü arıyorsanız, neyi bekliyorsunuz? Bu ritüelde ana tema altın ve gümüş renklerde olmalıdır – bu iki renk refah ve zenginliği temsil eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu