2010-2020 Arşiv

Canbar Aşk Büyüsü ve Tarifi

Canbar Aşk Büyüsü

Uzman medyum ve büyücüler tarafından yapılan o kadar çok çeşit aşk büyüsü vardır ki insanların kafası karışmaktadır. Hayatı boyunca herkes en az bir kez aşk duygusunu tadar. Kimi mutlu olacak kadar şanslıdır aşkına karşılık bulur. Kimileri ise o kadar şanslı değildir ve şansını döndürmek için farklı arayışlar içine girer. Bu aşk büyüsü çeşitlerinden deneyip sonuç aldıklarınız ya da sonuç bulamadıklarınız olmuştur. Unutulmamalıdır ki yapılan her büyü tutmaz. Büyünün tutması yapan kişinin tecrübesine, bilgisine, inancının ve enerjisinin ne kadar güçlü olduğuna bağlıdır. Bir çok medyum ve büyücü tarafından uygulanan en etkili aşk büyüsü Canbar büyüsüdür.

Canbar büyüsü insanların kendisini sevmesini istediği kişilere ya da ayrılmak üzere olan eşleri tekrar bir araya getirmek için yapılan bir aşk büyüsüdür. Canbar büyüsü iyi büyüler arasında yer alır. Bunun nedeni kara büyüler gibi kötü ve tehlikeli sonuçlar almak için yapılmamasıdır.

 

Canbar Aşk Büyüsünün Tarifi

Bu büyüyü yapacak olan uzman medyumun ya da büyücünün ilk olarak geyik derisi bulması gerekmektedir. Geyik derisi kullanılmasının sebebi bu büyünün tarihinin uzak doğuya ve orta asya’ya dayanmasıdır. Türkiye’de de eski tarihte yapılan bir büyü çeşidi idi ve şuan ki ismi canbar aşk büyüsüdür. Geyik derisinin üzerine bazı dualar ve büyülü sözler yazılır ve canbar aşk büyüsü yapılır.

canbar aşk büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder

Bu büyü aşk büyüsü çeşitleri içinde en zor ve en etkili olan büyüdür. Bu büyünün yapıldığından büyülenen kişinin asla haberi olmaz. Çünkü, canbar aşk büyüsünün amacı kişilerde fiziksel etkiden çok zihinsel ve duygusal etkiler yaratmaktadır. Kişinin olumsuz duygu ve düşünceleri olumlu duygu ve düşüncelerle yer değiştirir. Canbar aşk büyüsünün sonucunda büyülenen büyüyü yaptıran kişiye fiziksel olarak aşık olmaz. Bu büyü çok etkili bir büyü olduğu için bozulması ve etkisinin geçmesi de çok zordur. Fiziksel etkileri yoktur, sadece büyülenen insan büyüyü yaptıran kişiye karşı hep olumlu duygu ve düşüncelere sahip olur.

 

Canbar Aşk Büyüsünün Tutması İçin

Her büyüde olduğu gibi bu aşk büyüsünde de büyüyü yaptıranın ve yapanın büyünün tutacağına inancı çok önemlidir. Eğer bu inançla yapılırsa 7 ile 15 gün içinde canbar aşk büyüsü tutar ve istenilen kişi aşık edilir. Bu büyüde farklı boyuttan şeytani varlıklar ve haram olan şeyler kullanılmaz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Kehribar Aşk Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu